Kovinių ginklų

Alternatyvūs pavadinimai: Kovinių ginklų

Kovinių ginklų internetu - gražus ir labai įdomus žaidimas, ilgą laiką jau susipažinę su šio žanro - šaulys. Žaidimas per savo gyvavimo įgijo gana didelę auditoriją gerbėjų. Rusijos kovinių ginklų yra gana neseniai, ir dabar jūs galite žaisti su realiais žmonėmis, kurie gyvena ne tik savo šalyje, bet ir visoje Europoje ir Azijoje. Be kovinių ginklų, jūs galite žaisti iš bet kurio kompiuterio, prijungto prie interneto, ir yra įdiegta kliento.

Minimalus reikalavimai sistemai:

 • Procesoriaus greitis - 2GHz
 • RAM-1GB
 • Vaizdo plokštė - 128MB

Norėdami pradėti žaidimą, jums reikės atsisiųsti žaidimo klientą. Ji turi gana nedidelį kiekį, ir tai neužima daug laiko. Combat Arms jį atsisiųsti tiesiog eikite į svetainę koviniais ginklais. Be to, jums reikės prisijungti klientui, registruotu svetainėje. Be kovinių ginklų registracija yra nemokama ir labai paprasta. Tai užtrunka mažiau nei penkias minutes. Norėdami užsiregistruoti, jums reikės:

  1. Sugalvotas prisijungimo sąskaitą
  2. Įveskite stiprų slaptažodį savo sąskaitą
  3. Pateikite galiojantį elektroninio pašto adresą
  4. Perskaitykite ir sutikite vartotojo susitarimą

Tai užbaigia savo registracijos Combat Arms naršo gatavų. Dabar galite paleisti žaidimo klientą, įveskite savo duomenis ir pradėti žaisti koviniais ginklais. Žaidimas kovinių ginklų yra visa žaidimo pasaulis. Skirtingų rūšių žaidimai, gana didelis pasirinkimas ginklų, patrauklus ir funkcionalus Gameplay daro žaidimą tikrai įdomus ir jaudinantis.

Kodėl žaisti Combat Arms? Taip, bent jau, nes tik iš ginklų arsenalą ir visi losjonai rūšių dešimtys tūkstančių vienetų. Ir tai dar ne viskas. Įvairių žaidimo režimų nebus jums nuobodu ne sekundei. Čia yra kai kurių iš jų, pavyzdžiui:

 • Medžioklė šnipai - labiausiai jaudinantis iš visų. Dar visai neseniai, visi žaidėjai yra su vieną komandą serveryje. Bet tam tikrose vietose korteles su paslėpta saugojimo konfidencialių duomenų. Rasti šią bylą, už visus jus keičiasi dramatiškai. Kiekvienas žaidėjas serveryje bando nužudyti tave ir nustoti rinkti pilną šių lagaminai. Jų išsamumas turėtų būti keturi. Nepaisant to, kad jums teks medžioti visą serverį, problema yra dar vykdytinas. Jūs kažkiek įgūdžių, kurie padės jums labai daug. Jūs tampate beveik nepastebimas. Neįprastos Sugebėjimą premiją sveikatai ir gebėjimas nuslėpti labai padėti jums atlikti šią sudėtingą užduotį.

 • Karantino režimas - gana žinomas šiandien žaidimo režimas. Pagrindinė idėja yra ta, kad keli dalyviai atrinkti atsitiktinai, pasukite į zombius ir bando užkrėsti kitus. Iš pirmo žvilgsnio tai gali atrodyti gana trivialus, bet tai tik iš pirmo žvilgsnio. Pirma, galime pasakyti, kad zombiai yra praktiškai ne štampus. Rezervas bet sveikatai pavydo. Tačiau renkantis tinkamą taktiką žaidime gali išvengti infekcijos, ir labai galbūt atsiras pergalę iš pažiūros nelygios kovos.

 • Fireteam režimas - klasikinis režimas, kuriame iš aštuonių žaidėjų nepritariančių vadinamuosius "robotus" komanda, tai yra lengviau pasakyti - kompiuteris. Gana įdomus žaidimas, režimas, kuris leidžia jums bendrauti su kitais žaidėjais.

Online žaidimai kovinių ginklų verta bent pabandyti jį žaisti. Be to, jei jūs bent kartą pabandyti jį žaisti, jums suprasti visus jo privalumus, ir kiti žaidimai šio žanro tiesiog nustoja egzistuoti už jus.

 

Žaisti pat