Command & Conquer

Alternatyvūs pavadinimai: Command & Conquer

Command & Conquer Online - fantastinis masinės strategijos naršyklinis žaidimas su elementais MMO. Tai visata, kur už kova verda labiausiai vertinga energija - Tatsid kad pavogė drąsių mutantai GDI būstinėje. Dabar dvi grupuotės, kurios kartu nelabai suderintos, priversta dirbti kartu, siekiant laimėti iš nelemtą Tatsid pamiršti. Didžiulis piramidės pasaulio centre klastingas monstrai slėpė šiuos išteklius ir bando ne atleiskite nuolatinių žaidėjų. Bet kadangi energijos Tatsida skatina karinių technologijų, iš Command & Conquer lankosi gyventojai pasirengę eiti į priekį tik ją gauti. Pasirinkite, kurioje pusėje bus žaisti Command & Conquer ir stengtis laimėti pasaulio dominavimą. Jūs galite prisijungti prie pasaulinio saugumo tarybą ar į NOD brolija. Tačiau, nepaisant to, kurioje jums bus sudarytas, nesukite iš kelio, vedančio į jo tikslo - perkelti iš priemiesčių į pasaulio centras, nei sukaupti daugiau lėšų ir įgyti įtaką atšiaurioje virtualioje erdvėje.

Command & Conquer žaidimas bus prieinamas jums po sukūrėte sąskaitą iš oficialios svetainės. Registruotis Command & Conquer reikalauja šiuos laukus:

 • Parašyk
 • Slaptažodis (pakartokite)
 • Zaidejo vardas
 • Gimimo data
 • Šalis
 • Kalba

Štai čia jūs galite padaryti prenumerata įdomias naujienas. Be to, jūs turite sutikti su taisyklėmis ir privatumo politika. Žinoma, galite nemokamai atsisiųsti Command & Conquer. Bet kai jis yra pageidaujamas. Tiesą sakant, žaidimas puikiai veikia nediegiant klientas. Svarbiausia - moderni naršyklė, kuri palaiko HTML5. Be to, yra tam tikras sąrašas minimalių sistemos reikalavimų žaidimą. Norėdami Gameplay nėra Buggy, jūsų kompiuteris turi atitikti šiuos parametrus:

 • KT "Windows" XP / Vista " ( Paslaugos paketas 1) 32 bitų
 • Dual-core procesorius ( Core 2 Duo 2,4 GHz arba Athlon [_2_ ] X 2 2,7 GHz)
 • Suderinamas su DirectX 10. 1zvukovaya žemėlapis
 • Vaizdo plokštė su 512 MB atminties, suderinama su DirectX 10. 1
 • RAM 2 GB Kietasis diskas 20 GB

Play Command & Conquer pradėdami mažos. Kažkur pakraštyje jums skirs 6 ha žemės, kuri gali būti naudojama kuriant duomenų bazę. Jūs galite užsiimti pirmąsias 6 dienas nuo svarbių objektų pastatymo, nesibaimindami, kad jūsų iniciatyvos bus sunaikintas, neturi gauti stipresnis. Dėl pirmakursis niekas negali pulti. Taigi tyliai dirba, kad patobulintų savo nuosavybę, ir tada galės galvoti apie plečiant arčiau centro. Iki to laiko, teritorija eina per savo apsauginio kupolo, jūs turite būti pasirengę ginti ir pulti. Tiesa, pirmasis priepuolis gali tik pamiršti. Tik su plėtra atvers priėjimą prie rimtesnių kovose. Taigi, jūs galų gale pereiti prie prieš postus mūšį, bet galų gale, be baimės iššūkį kitiems žaidėjams. Jei galite užkariauti priešo bazę, C & C žaidimas patiks daug naudos, naudingų išteklių forma. Taip pat, atsižvelgiant į užkariavimus jums išplėsti savo žemę. Bet jeigu jūs nuspręsite į puolimą, ir tai nepavyksta, reikia nepamiršti, kad prarasti savo sunkiai įgytą geras rizikos.

Kokie ištekliai siūloma naudoti Command & Conquer nemokamai? Tai Tiberijus montavimui pastatuose dėl jų tobulinimo kristalų pagrindu sukurti vienetų ir gynybos išpuolių, elektros energiją, kuri naudojama karo, ir statybos paskolas mainais už Tiberijaus ir kristalai. Command & Conquer taip pat žaisti internete jums bus kaupti taškus tyrimų, valdymo ir tiekimo. Viskas, reikia tokiems tikslams, kaip mokslinių tyrimų naujų vienetų ir struktūrų, siekiant pagerinti kovos jėgas, gebėjimą sukelti priepuolį. Bet yra žaidime ir speciali valiuta vadinami fondai, kuriuos reikia išleisti realius pinigus. Turėtojų lėšų, turi teisę vykdyti išpuolius vienas po kito. Taigi oponentai neturi laiko atsigauti, kad tinkamai atspindėtų dažnai pasikartojančių išpuolių. Bet jūs kažkas, kad ji turėtų būti! Jūs galite nugalėti priešo bazę ir mėgautis savo darbo vaisiais. Ir tai tik vienas pavyzdys iš paaukotų lėšų išmokas. Šis žaidimas valiuta atvers daug galimybių ir tikrai padaryti jums stipresnis. Be to, plėtros procesas bus daug greičiau.

Command & Conquer online žaidimas neriboja jums pasirinkti priešininkus. Jūs netgi gali konkuruoti su kuriuo savo paties frakcijos. Čia yra tvarka. Jei jūs neturite nukentėjo žmogus, pereiti į puolimą ir parodyti, ką jie sugeba. Norėdami laimėti, jūs turite išmokti atsižvelgti į įvairius veiksnius. Prisideda prie tinkamai sukurta strategija, gudrus taktika, sėkmingai išplatinus karių įžvalgumas pateikti pastatus jos teritorijoje, ir daugiau sėkmės. Tik tie, kurie gauti visi sujungti pakabinti galės patekti į pasaulio širdį, dominuoti ir mėgautis savo reikšmę.

Kaip aljansus, Command & Conquer žaidimą naršyklė leidžia suvienyti ne tik su gimtąja frakcijos, bet ir su žaidėjais priešingą pusę. Kartu jūs galite padaryti daug daugiau. Padaryti patys nesąžiningi monstrai drebėti iš baimės, ir kiti žaidėjai gerbti savo profesinę sąjungą! Darbas su draugais svaiginančio žygdarbių! Tarkime, jūs esate pasisekė realizuoti sukurtus planus!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos