Company of Heroes 2

Alternatyvūs pavadinimai: Company of Heroes 2

Šis tęsinys laukia daug žaidėjų. Ir tada, pagaliau, žaidimas Company of Heroes 2 buvo pristatytas žmonėms. Žinoma, dėl visiškai skirtingų požiūrių, mūsų tautiečius šiame žaidime iš karto buvo keletas akivaizdžių netikslumų. Kai ištekliai buvo net parašė peticiją, kurioje reikalaujama uždrausti žaidimą pasiskirstymą didžioji posovietinėje erdvėje. Tačiau, nepaisant visų komentarus ir trūkumų kūrėjams, kurie nevertina aukštą žaidimo kokybę ir puikias technines charakteristikas tai yra tiesiog neįmanoma. Taip, be to, žinant, visiškai individualų požiūrį kanadiečių ir amerikiečių dėl proistechenie karo, toks įvykių aiškinimas, galite atleisk jiems (tik kokybės rezultatus, žinoma).

Dabar jums galės Company of Heroes 2 žaisti naudojant visą sovietinę kampaniją. Žaidėjai iš viso pasaulio dalyvaus Stalingrado, netoli Maskvos mūšio ir dalyvauti per Reichstago surinkimo. Pagrindinis herojus projekto kalinys sėdi gulagų SLiv Isakovitch. Ir kai kurie įvykiai yra atkurta pagal savo atsiminimuose. Žinoma, tada, kaip įgyvendinamos šiame žaidime visi mūšiai ir kovos iš istoriniu požiūriu, ir kokia šviesa eksponuojami visų Rusijos komisarai, netoleruoja jokios kritikos, bet neskubėkite uždaryti mūsų Company of Heroes 2 peržiūros, tačiau mes esame už techniškai geras žaidimas, bet CoH yra tik tai.

Daug dar svarbiau yra tai, kaip kvalifikuotai, efektyviai ir greitai įgyvendinamos kampanijos planą. Kiekvienos misijos, charakteris reikės veikti dvi ar net trys frontais vienu metu. Žaidimas siūlo daug misijas ir užduotis, o kiekviena nauja užduotis, padedu prieš jus prisidės prie netikėti įvykiai. Su kiekvienu žingsniu (kaip pamatysite, kaip greitai, kaip jūs galite atsisiųsti Company of Heroes 2) paprastas ir nesudėtingas, iš pirmo žvilgsnio, misija bus papildyta naujomis užduotimis ir netikėtų užsakymus.

Verta paminėti, kad žaidimas yra ne širdies silpnumą. Taigi, jūsų priešai ir renginius, dinamiškai keičiasi tarpusavyje, neleis jums atsipalaiduoti minutę. Norėdami pamatyti šį asmenį, jūs galite žiūrėti demo video Company of Heroes 2. Su tokia sparti įvykių kaita rauda istorinių faktų iškraipymo tiesiog neturite laiko.

Groti tampa sunkiau, nes kūrėjai nusprendė pagerinti sunkiosios karinės įrangos išlikimui, todėl dabar priešo pajėgų sunaikinimą turės praleisti daugiau energijos. Į žaidimą, pats, kaip ir ankstesnėse, bus rodomi trys pagrindinės rūšys išteklių:

1. Žmonės.

2. Kuras.

3. Šaudmenys.

Norėdami peržiūrėti detalų projektą, rekomenduojame CoH 2 parsisiųsti.

Pagal tradiciją, Quest galite gauti papildomų taškų, suteikiant daugiau galimybių gauti prieigą prie brangesnių šovinių. Ir nors žaidimas Company of Heroes 2 nemokamai neveikia, išbandyti save šiame žaidime yra verta - tai kokybės projektas turi pamatyti kiekvienas Gamer!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos