Skersinis

Alternatyvūs pavadinimai: Skersinis

„Crossout“ žaidimas: pasaulis be kompromiso

„Crossout“ yra unikalus naujas MMO veiksmo žaidimas, kuriame veiksmai vyksta beprotiškame post-apokaliptiniame pasaulyje. Jį supa sugriautas miestas, kuris kadaise buvo klestintis metropolis. Dabar jis guli griuvėsiuose, o tavo ir kitų žaidėjų sukurtos gesinimo mašinos važiuoja tuščių gatvių labirintais.

Jūsų laukia dabartinis dizaino biuras, kuriam turėtų būti vadovaujama. Kiekvienas žaidėjas turi savo dirbtuvę, kurioje jis kuria stebuklus, iš atskirų medžiagų, surenkančių didžiulį automobilį, ir po to atgaivina jį. Tik įsivaizduokite šios profesijos atvėrimo potencialą!

Dauginantys cheminiai karai

Start „Crossout“ žaidimas kovoti dėl karo. Jūsų misija yra aiški - šaudyti ir laimėti, išgyventi erdvėje, kurioje nėra žmonių. Tik mašinos, turinčios baisių ginklų, toliau kovoja savo idėja.

Turėsite atsisiųsti „Crossout“, kad pradėtumėte kurti savo mašinų modelius, įrengdami juos:

  • Bronay
  • Ginklai
  • Turn Away
  • ratai
  • Anti-gravitacijos platforma

Kiekviena detalė, kurią turite sukurti sau, nesvarbu, ar tai yra raketų paleidimo mašina, mašininis šautuvas ar grandininis pjūklas ir sėjamoji. Prijunkite fantaziją ir sugalvokite unikalią įrangą, kad taptumėte stipresniu priešininku. Dabar jūs esate plieno savarankiškų karių, kurie nežino baimės, juda priešą, jį supa ir naikina lyderis.

Rūpinkitės Melee ir svyravimų duomenimis. Gali būti vengiama glaudaus kontakto, o jei šarvai yra aprūpinti atsarginėmis „staigmenomis“, jums bus lengviau atlaikyti ir atstumti puolimą. Jis taip pat skausmingiau „priešinasi“ priešą ir iš savo automobilio sunaikins naudingą dalyką, atimdamas jo privalumus ir apsaugą. Jums reikės lengvesnių ir sunkesnių transporto priemonių skirtingoms užduotims atlikti. Kai kurie greitai atliks manevrus ir žvalgyba, tuo pačiu didėjančios jėgos.

Informacija su žaidėjais

Aukcione kitiems žaidėjams gali būti pasiūlyta

patobulintų ir unikalių dizainų. Tai abipusiškai naudinga prekyba, kurioje visi parduoda savo karinius kūrinius. Būkite kūrybingi ir drąsūs, kad jūsų produktas būtų paklausus. Be to, po mūšio lauke galima paimti daiktus. Sunaikinta įranga palieka daug naudingų, vertingų dalykų, todėl ji ne išnyksta ir nepasiekia kitiems, kurie nori pelnyti, greičiau juos pasiimti.

Prisijunkite prie „iPlayer Crossout“ ir pradėkite kovą su grėsmingais šarvuotais personalo vežėjais. Vienas smūgis gali sunaikinti priešo ginklą arba pakenkti gynybai, kuri sumažins jo kovines savybes. Iš pradžių galios lygis neveiks kuo aukščiau, bet įgydami patirties ir uždirbdami taškus, galėsite siurbti, patobulinti savaeigius ginklus. Jūs turite visas galimybes tapti stipriais varžovais:

  • Projektavimas naujoviškų mašinų
  • Dalyvaudami ir grūdinant
  • kovose
  • Suskaičiuokite pavojingų ginklų kolekciją
  • Parduodami retus artefaktus už didelę kainą

Tai visiškai naujas požiūris į žaidimų pasaulio kūrimą. Net kraštovaizdžiai su nuniokotais pastatais atrodo patrauklūs. Suderinus su opaninėmis mašinomis, surenkite tikrą mirties baleto reprezentaciją, skleidžiant juos, protingai įveikiant akmenų griuvėsius, sienų likučių labirintus, atvirus laukus, rūgštines pelkes. Kova taip pat atrodo įspūdinga - metalo gniuždymas, kibirkštys, kaip ventiliatorius, žemės gabalėliai iš ratų.

Jau pirmosios minutės žaidimo erdvėje kaltinamos įspūdžiais ir noru greitai veikti. Tai prisideda prie originalios istorijos, populiaraus žanro, puikios grafikos, neįprasto požiūrio į renginių ir įdomių specialiųjų efektų kūrimą.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos