Crossout

Alternatyvūs pavadinimai: Кроссаут

Game Crossout: The World Without Compromise

"Gama Crossout"- tai unikali naujovė MMO veiksmo žanruose, kur veiksmas vyksta beprotiškai po apokaliptinio pasaulio.

laukiate dabartinio dizaino biuro, kuris pats vadovaus. Kiekvienas žaidėjas turi savo dirbtuvę, kurioje jis kuria stebuklus, iš atskirų medžiagų, surenkančių galingą mašiną, ir paskui jį animuoti. Įsivaizduokite tokios pamokos atidarymo galimybes! Jūsų misija yra aiški - šaudyti ir laimėti, išgyventi erdvėje, kurioje nėra žmonių. Prijunkite fantaziją ir sugalvokite unikalią įrangą, kad taptum stipresnė nei priešas. Dabar esate lyderis plieno savaeigių kareivių, kurie nežino baimės, perkelia į priešą, supa jį ir ją sunaikina.

Pagalvokite detales, skirtas melee ir kovai su svyravimais. Negalima išvengti glaudesnio kontakto, o jei šarvuose yra atsarginių"staigmenų", jums bus lengviau atlaikyti ir atremti įtampą. Jums reikės įvairių užduočių lengvesnių ir sunkesnių automobilių. Kai kurie atliks greitą manevravimą ir susipažinimą su jais, tuo pačiu išvesdami daugiau didžiulių jėgų.

Susisiekite su žaidėjais

Pagerinti ir unikalūs dizainai gali būti pasiūlyti kitiems žaidėjams aukcione. Būkite kūrybingi ir drąsūs, kad jūsų produktas būtų paklausus. Iš pradžių galios lygis neviršys kuo daugiau, tačiau įgis patirties ir uždirbdamas taškų, galėsite siurbti, patobulinti savaeigius šautuvus. Atsinešus paslėptą mašiną, surask tikrą mirtino baleto vaizdą, suskaidydamas į juos, protingai įveikdamas akmenų griuvėsius, sienų liekanas, atvirus laukus, rūgštus pelkės labirintus. Pati kova taip pat atrodo įspūdinga - metalo gniuždymas, kibirkščių išdegimas, žemės drebėjimas po ratais.

 

Žaisti pat