Crystal Saga

Alternatyvūs pavadinimai: Crystal Saga

Žaidimas Crystal Saga yra naršyklinis MMORPG žaidimas. Tai ne tik atidaryti jums neribotą virtualų pasaulį, bet taip pat rodo, išsami ir įdomi istorija. Žaidėjai CS Žaidimas gali dalyvauti viename iš kasdieninės veiklos ir konkursų įvairovė. Galite pasirinkti vieną iš penkių klasių, tada kovoti su monstrų, o galbūt norėsite rasti lobį, arba turėti augintinį.

Prieš žaisti Crystal Saga , įsitikinkite, kad jūsų kompiuteris atitinka sistemos reikalavimus, pvz: dažnio procesorius - 2GHz, RAM -1GB Vaizdo plokštė - 128MB. Prisijunk į žaidimą Crystal Saga nebus užimti daug savo laiko ir lengva:

1. Pagrindiniame puslapyje pasirinkite elementą « pasirašyti iki »; [ _17_]

2. Įveskite savo vartotojo vardą,

3. Įveskite saugų slaptažodį ir jį pakartoti;

4. Prašome įvesti galiojantį el;

5. Parašykite savo gimimo datą;

6. pasirinkite « Pateikti » ir Crystal [_3_ ] Saga registracija baigėsi.

Crystal Saga internete suteikia jums galimybę tyrinėti lobiai pasaulį, ieškoti vertingų daiktų ir imtis monstrovv gyvenimą kalbėtis su savo draugais. Be Crystal Saga bus labai įdomu žaisti, nes žaidimas yra didžiulis hitas Kinijoje, nes ji suteikia galimybę mokytis kinų kultūrą ir istoriją.

Grafiškai žaidimas yra grindžiamas Crystal Saga spalvinga anime stiliaus, iš gamtos ir monstrų ir apdailos įranga. Tam tikra prasme, žaidimas gali pritraukti dauguma žaidėjų iki 25 metų. Kalbant apie gameplay Crystal Saga internete yra įdomus ir jaudinantis.

Iškart po prisijungimo, žaidėjai tampa studentams gauti greitą siurbimo patirtį savo atlygį. Baigęs keletą svarbių etapų Crystal Saga internete , žaisti pradės tyrinėti požemius ir kovoti. Reikėtų pažymėti, kad visos užduotys yra glaudžiai susijusi su pagrindine siužeto CS žaidimą. Pavyzdžiui, jei norite perduoti kasdien Quest pavyzdžiui, Palaimintas Bath, pavyzdžiui, jūs turėtumėte sekti žaidimo "Crystal Saga taisykles internete , užbaigti Quest. Kaip ir dauguma laisvųjų Azijos žaidynių, žaidimas Crystal Saga taip pat apima automatinį skaičiavimą sistemos, kurioje žaidėjai reikia tik paspausti tikslinės NPC į savo paskirties vietą trajektoriją. CS žaidimas puikiai dera su aplinka, ypač fantazijomis sekas (žemėlapiai) su savo herojais dalyvavimo.

Kiekviena klasė turi tam tikrų įgūdžių (Šviesus upelis, šešėlis, Trivietis smūgis), galite sužinoti, todėl žaisti Crystal Saga gražūs. Jūs galite ne nerimauti, jei renkantis savo įgūdžių tobulinimą datą klaida. Jums bus suteikta galimybė iš naujo įgūdžių taškų artimiausioje ateityje CS žaidimas. Gavusi naują įgūdį galite naudoti savo pele vilkite ją į Sparčiosios prieigos įrankių juostą ir jūsų įgūdžiai bus ekrano apačioje greitą prieigą. Kai jums kovoti su monstrų, jūsų ataka bus automatiškai naudojama žaidimo "Crystal Saga. Jūs galite įdėti bet kokio puolimo įgūdžių lizdas pagal nutylėjimą.

Vienas iš super funkcijų žaidimo Crystal Saga - visų simbolių galimybė turėti sparnų pora mūšyje. Šie sparneliai, galite atnaujinti ir naudoti toliau gerinti herojaus rezultatus.

Jei esate rimtai sužeistas ar negyvas Crystal Saga internete , jūs turite du pasirinkimus: atgimti vietoje (kristalų) arba atgaivinti save artimiausią miestą nemokamai.

Naršyklėje MMORPG Žaidimas Crystal Saga internete lankotės unikalų pasaulį. Atidaryti ir ištirti platų prekių ir ginklų. Gretimi grupės ir sunaikinti barbarai ir laukinius žvėris, gavusi įrangą ir šlovę. Kai sutramdyti augintiniai prieinami, jie padės kovojant žaidimo "Crystal Saga.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos