Virtuvė royale

Alternatyvūs pavadinimai: Cousin Royal
Kiekvienas, kuris susipažinęs su"Enlisted"šauliu apie Antrąjį pasaulinį karą, lengvai atpažins naująjį produktą vienu žaidimo režimu. Iš tiesų, žaidėjai jiems patiko tiek, kad įtikino autorius sukurti ant jo pagrįstą atskiro žaislo. Kūrėjai nenori ilgai elgtis, ir netrukus ji buvo pristatyta E3 parodoje. "Cuisine Royale"galite atsisiųsti nemokamai, nors turėsite nusipirkti papildinių, kaip visada atsitinka su"free-to-play"sistema.

Pradedama"Royal Kitchen"operacija. Pirmasis dalykas, įdomus - tai humoras, su kuriuo kūrėjai kreipėsi į kūrinį. Įsivaizduokite, kaip suaugę vyrukai, ginkluoti keptukais, aprengti apykaklių šalmais, apykaklės striukės, vokai, su kojomis priverčiami vafliniai lygintuvai, vyšnių skrajutėse, kovoja tarpusavyje. Nuotrauka yra gana juokinga, tačiau nereikia pamiršti, kad įvykiai rimtai vystosi.

Pradėję žaisti"Cuisine Royale", jūs turite pereiti išgyvenimo mokyklą. Dėl to vis mažiau ir daugiau prieglauda, ​​konkurencija dėl artefaktų padidėja, lengviau įveikti priešą, tačiau tuo pačiu padidėja pavojus būti auka. Yra trys žaidimo režimai:

  • Single
  • Parkingas su kitu žaidėju
  • Jūsų komanda iki 4 dalyvių

Magiški daiktai jums padėti.Kiekvienas sklypas nėra baigtas be pagalbinių dalykų, ir čia jie taip pat egzistuoja. Kaip matote, žaidžiant"Royale"žaidimą bus linksma, todėl toliau ieškokite artefaktų, kurie padės jums išgyventi ir pamatyti, ką kiti autoriai parengė. Ypatinga charizma suteikia cigarą, stiprinančią sugebėjimą atsispirti priešo atakoms. Reikia paminėti, kad žaidimas"Kuzin Royal"garantuoja 100% sąžiningą"Luthbox", kiekvienas ieškiklis tampa visiško rato šaldytuvo turinio savininku. Kiekvienas turi savo mažą asistentą-minioną, kuris dalyvauja darbe, kai pereina iš pirmojo asmens režimo į trečią.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos