Tamsios sielos 3

Alternatyvūs pavadinimai: Tamsiai sielos III Tamsiai Coles 3

3 žaidimai Dark Souls: Gotiniai fantazija.

Japonijos kompanija iš programinės įrangos saugo slaptą informaciją apie antrąją dalį Dark Souls tęsimo, perduoti ją mažomis porcijomis per šventes, parodas ir interviu. Tas faktas, kad tapo žinoma, suformuota patrauklią nuotrauką ir gerbėjai laukia žaidimo Dark Souls 3 tampa prieinama. Jei nenorite kištis Dvasios pajėgos, atleiskite 24. 03. 2016 Japonijoje, ir likusiu pasauliu gali palaukti iki balandžio 12 iki tamsiai Souls 3 download.

rinkti duomenis trupinius galima, tai galima nustatyti parodymų ir faktų mozaiką.

Skleiskite žaidimas bus optinių diskų ir galimybė parsisiųsti Tamsios sielas 3 oficialioje svetainėje. Jame yra du žaidimo režimai: vieno žaidėjo ir daugelio žaidėjų.

gandai, spekuliacijos ir faktai.

Į bandymas šeškas į naujų produktų niuansų, iš leidyklos Japonijoje & ndash gamintojas; Atsuo Esimuru, užduodami klausimai apie žaislų funkcijų, tačiau jis sumaniai išvengė specifiką, patvirtinantis, tik tiek, kad 3 Dark Souls ant PC ir kitų platformų bus tikrai sunku praeiti nuo pirmųjų minučių. Taigi pasiruoškite sunkioje kovoje didžiojoje tamsiai pasaulyje.

Iš žaidimo priekaba rodo, kad produktas yra impregnuota mistika su atpažįstamų bruožų Japonijos filosofija ir mitologija. Pobūdžio klaidžioja per apleisti dalių Karalystės, tyrinėja pilį, kovoti monstrus. Ji apsupta liūdna sienų, įsipainiojęs negyvų augalų šaknų, o virš jo galvos kabo tamsų dangų.

Kažkada buvo stebindamas herojus, o dabar eina į karalystę Dranglik atsikratyti jų ir nežemiška pobūdžio. Norėdami užfiksuoti paslaptingą sielą, jis turės kovoti su antgamtinėmis gyventojų karalystėje, kurie atsiranda pačioje pradžioje po pasirinkdami klasės ir akimirksniu pakrovimas pradžia tirštymėje.

herojus susimąstėte, ką jie mato, & ndash; pilka kaulingas gyventojai melstis Institucijos Impaled ant medžių ir akmens statula drakonas. Bet džiaugtis reginį Jam lemta neilgai, nes greitai atkreipti dėmesį, ir kova prasideda.

Nesuskaitomuose monstras puola riteris, ir jo kardas yra niekada išsiuntė į makštį. Herojus puola demonai visų pragaro rūšių, kariūnai kariuomenė skeletas, apsirengęs gynybinių gigantai, mechaninių drakonai, iš trijų vadovauja Hydra žemės auga.

Projektų direktorius Hidetaka Miyazaki kartą sakė, kad jam patiko pristatyti drakonas ties žaidimo istorija pradžioje, todėl su juo susitikti, buvo neišvengiama. Tačiau nedaugelis žino, kad siaubingas monstras natūra gali būti nužudyti mana klasės magas, ir jei tai daroma, herojus gauna 27.000 sielas, tik pradeda savo nuotykius.

slinkti garuose žemės, charakteris privalo turėti laiko atstumti išpuolių ir tyrinėti pasaulį, gauti informaciją iš monologo ir aprašymas ateina visoje dalykų karalystės gyventojų. Nuo Nėra ryšio tarp siužeto buvusios ir naujos serijos ten, žaidėjai gali išspręsti domyslivat kaip ten buvo karalystė Dranglik ar kas sukėlė Lordrana mirtį.

išvada.

Dark Souls 3 galima įsigyti prašymu arba laukia oficialaus išleidimo. Matyt pirmoji versija atrodo Tamsiai Coles 3 žaidimų konsolės ir vėliau išleistas Windows. Kadangi mes ne finišo daug, išlaikant intrigą tarp sirgalių, tai ne faktas, o labiausiai tikėtina, kad produktas bus galima vienu metu visomis kryptimis.^^14

 

Žaisti pat