Dawngate

Alternatyvūs pavadinimai: Dawngate

Žaidimų Dawngate - fantastinis MOBA-strategija, kuri prisiima automatų pobūdžio vaidmenį. Vairavimo čempionas, galite imtis begalinis seka įvykius, kurie paruošė siužetą. Waystone žaidimai, įmonė, kuri yra projekto užsakovas, žada, kad nuotykių stoką nebus. Puikiai subalansuotas, lankstus, linksmas, giliai gameplay fiksuoja pirmųjų minučių. Be to, žaidimas ir toliau vystytis ir administravimas negirdėjo nuo vartotojų pageidavimus keisti pagal savo interesus. Dabar dėmesys skiriamas gebėjimui sukurti bendruomenę, įdomią istoriją, originalų turinį ir laisvą raidą simbolių. Pasak kūrėjų, į Dawngate internete lieka klasika MOBA žaidimo, plius ten bus patraukli žaidimo elementai, priimdama naujovę. Ištrauka iš žaidimo tikrai atneš daug džiaugsmo!

Nors žaidimas yra pagal PTA, išsamus sistemos reikalavimai yra nežinoma. Tačiau manoma, kad šiuo atveju neturėtų būti kliūtis ir netgi gali žaisti Dawngate kompiuterių savininkai su vidutine konfigūracija. Tapti pagalba Dawngate registracija. Jūs turite pateikti prašymą dalyvauti išbandant žaidimą, paliekant savo elektroninio pašto adresą iš oficialios svetainės. Čia jūs rasite vartotojo sutikimą, o tai reiškia, kad pati priėmimą.

Pradėtas žaisti Dawngate, jums reikia suprasti, kas vyksta. Dėl žaidimo žemėlapyje yra du pagrindiniai koridorius. Tarp jų ir aplink juos yra miškas. Į rajono miškų yra neutralus monstrai gali baigtis dirbti. Pagrindiniai priešai yra ir kitų žaidėjų. Viduje yra keturi koridoriai pinigų taškas. Du iš jų yra priešas. Jie gali bandyti fiksuoti, kad pelnas arba bent pertraukomis neįmanoma paimti juos. Na, erzinti priešą, palikus jį be nieko! Turėtumėte stengtis sunaikinti priešo bokštai koridoriuose ir galų gale nutraukti kažkieno bazę sunaikinti pagrindinį pastatą ten. Žinoma, ji turėtų išeiti iš oponentų atkaklumo, nes jie saugo puikią gynybą. Beje, reikia nepamiršti, kad ne visi, ir jų pačių labui apsauga. Ir atminkite, dar kartą, sugriauti bokštai linkę susigrąžinti ir dažnai atakuoja juos vėl. Trumpai tariant, nebus nuobodu! Pridėti į visa tai išteklių, grobio, kurį turi žiūrėti, kad reikia gerinti objektus savo turimą pogrindinės veiklos efektyvumo parametrus herojus poreikis. Veikdama kaip komanda, jums reikia žinoti apie savo asmeninius interesus, priešingu atveju, kas yra, kad kažkas siekia taškas? Rūpesčius Dawngate lankosi pakaks gyvinti savo laisvalaikį.

Nurodykite už vaidmenį, jūs galite pamatyti yra keturi variantai pasirinkti tinkamiausias. Jūs galėsite individualizuoti herojus savaip, kaip kiekviena galimybė turi keletą premijų. Ir šie bonusai yra veiksminga tam tikrų stilių žaisti. Be to turėsite atributų rinkinį. Naudokite bet iš jų gali būti reikiamu laiku. Ir, žinoma, yra pasakyti keletą žodžių apie smulkmenos dukterinę įmonę. Nuo elementus bus šešių, ir kiekvienas iš jų yra dvigubai pagerinti. Rezultatas yra malonus įvairių ginklų, be kurių, kaip mes žinome, jūs negalite eiti į bet kova. Žaidimo metu jūs uždirbti pinigus ir išleisti jį pagal savo poreikius. Pavyzdžiui, jums reikia padidinti parametrą Done - pirkti atitinkamus elementus.

Galbūt šiuo metu žaidimas yra ne tokia tobula, kaip mes norėtume, bet tikrai galima rasti orumą, jums negali padėti, bet vertiname. Prisijunk dabar turėti gerą laiką ir gauti galimybę pareikšti savo nuomonę. Sėkmės!

 

Žaisti pat