DayZ Autonominė

Alternatyvūs pavadinimai: DayZ Autonominė

DayZ Autonominė internete - fantastinis multiplayer žaidimas postapokalipsticheskoy dalykai stiliaus šaudyklė. Projektas buvo sukurtas kaip mėgėjų Dinnom Hall be žaidimo ArmA 2 . Tačiau, galų gale, mes turime visiškai nepriklausomą žaidimų variklį realios vietos 3 . Tikrasis žaidimas yra labai realus. Jūs būsite maloniai nustebinti grafika ir dinamiką vykstančius aplink renginių kokybę. Jūs turite eiti atgal į ateitį ir patirtį savo odos, kas gali būti gyvenimas po kataklizmo. Jūs atsidursite Chernarus - posovietinės valstybės. Prieš už teisę gyventi mūšį. Jūs pajusite, ką reiškia badauti, užšaldyti, kenčia be geriamojo vandens, ir be galo skauda nežinomus virusus. Turi išmokti įveikti visus šiuos "žavesio", nes jums buvo DayZ autonominę žaisti. Bet tai dar ne viskas. Esate apsuptas priešiškų zombių. Ir tai žinoma, kad egzistuoja be jokių principų ir supratimą. Jie gali nužudyti už nieką, ir šio žiauraus pasaulio žmonės tiesiog turi ginti. O tai reiškia - žudyti zombius - Jūsų kasdienį darbą. Būkite atsargūs! Po žaidimo mirties - negrįžtamas procesas. Jei žūsta, turite iš naujo pradėti žaisti žaidimą DayZ autonominę be išsaugojimo ankstesniais pasiekimais.

Iš niūrios ateities vartosite DayZ autonominę registraciją. Jums tereikia užpildyti oficialiame tinklalapyje atitinkama forma. DayZ Autonominė leidžia jums išbandyti nemokamai žaidimo. Bet aš noriu įspėti, kad be sąskaitos turi tam tikrų apribojimų. Jeigu norite žaisti visu pajėgumu, turite įsigyti raktą, kuris yra nuolatinis ir verta, iš esmės, ne tiek daug.

Žaidimo metu reikės naudoti įvairių dalykų daug. Visos įrangos, milžiniškas skaičius ginklų, drabužių herojus, dujinių prietaisų, transporto rūšių - be negali padaryti. Beje, ginklas gali būti pakeista. Ir nepamirškite, kad tai ginklas nešioja. Ir kaip oras, jums reikia vaistų. Galų gale, čia padidėjęs pavojus susirgti ligomis, pavyzdžiui, vidurių šiltinės, dizenterijos, hepatito A, B, C, leptospirozės, tuberkuliozės, meningito, peršalimo ir gripo. Jūs pamatysite šiuos antibiotikus: doksiciklino, tetraciklino, ampicilino, ciprofloksacino, penicilino, rifampicinas ir skiepus. Ką dar turėtumėte apsvarstyti? Na, jūsų charakteris yra fiziologinius poreikius, todėl turime galvoti, kaip juos patenkinti. Įdomu tai, kad charakterio išvaizda gali būti pakeista. Viskas priklauso nuo jūsų žaidimo stilių. Pavyzdžiui, drabužiai tampa purvinas, atrodo ražienos veidu randuotas organas.

Kad būtų lengviau išsilaikyti, žaidimas DayZ Autonominė numato klanų kūrimas. Iš žaidėjų grupės jaustis labiau pasitikintys, ir, atitinkamai, ir sugeba didelių žygdarbių. Galiausiai noriu prisiminti šias funkcijas žaidimo, kaip aplink jus kraštovaizdžio kaita, kaip jums judėti į priekį, ir oro sąlygų poveikio, kas vyksta. Tie, kurie bando žaisti, niekada pasakyti, kad žaidimo blogai suprojektuotos arba kad tai buvo nuobodu. Jūs galite pamatyti patys, kaip šis nuostabus pramogos, skirtas užimtas laisvalaikį. Sėkmės!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos