DC Universe online

Alternatyvūs pavadinimai: DC Universe online

DC Visata Žaidimas - populiariausias žaidimas su Įspūdingos siužeto ir daug įvairių įdomiausių būdų. Idėja MMORPG įmonė Sony Prisijungę Pramogos išmoko iš populiariausių komiksų. Tai reiškia, kad subjektai, kuriems čia RER, jau seniai žinoma. Jūs galėsite pabūti kaip super ar supervillains. Tai būdinga kova tarp gėrio ir blogio. Ir į kurią pusę rinktis - klausytis savo širdies ir nustatyti patys. Jei ne tai amžina konfrontacija, gyventojai pasakų pasaulyje darbavosi, kad pravaikštos. Tačiau DC Visata Prisijungę laukia Jums neįtikėtiną sumą įdomių ieškojimų, karštų susirėmimų tarp realių žaidėjų, nesąžiningi robotai paviršiui , o kas dabar ir tada jums reikia įdiegti, ty negailestingai sunaikinti. Taip pat visada turite sekti charakterio vystymąsi rūpinasi padoraus ginklo, plėtoti taikią okupaciją įvairovė, mokytis magijos ir kovos menų. Dinaminė plėtra nuryti jums jų viesulas! Skambinimas DC Visata Prisijungę nemokamai suteikti malonumą savo vartotojams.

DC Visata Prisijungę Registracijos nuves jus į spalvingą pasaulį. Jūs turite sukurti paskyrą užpildydami šiuos laukus: Žaidėjo vardas, slaptažodis patvirtinimo elektroninio pašto adresą, gimimo datą, šalį. Taip pat tai turėtų atsakyti į klausimą, kur jūs pirmą kartą išgirsti apie žaidimą. Tada uždėkite varnelę, kad norite neatsilikti nuo visos naujienos ir sutinku su žaidimo taisyklėmis. DC Visata registracija baigta paspaudę atitinkamą mygtuką.

Norėdami žaisti žaidimą DC Visata Jūs turite būti tikri, kad jūsų kompiuteris atitinka minimalius sistemos reikalavimus, būtinus žaidimo. Šiuos konfigūracija bus tinkamas

- Operacinė sistema Windows XP/Vista/7;

- Procesoriaus ciklus Intel Pentium 4 @ 3. 0 GHz / AMD Athlon 64 3200 +

- Kortelės GeForce 7800 / ATI Radeon X1800;

- Video RAM 256 Mb;

- DirectX suderinama garso plokštė;

- 30 GB laisvos vietos standžiajame diske;

- RAM 1 GB.

Kaip į žaidimą, pradedantysis turi imtis keletą sprendimų. Jūs ne tik pasirinkti šalį, už kuriuos jūs kovoti, bet supervalstybių nuolatiniam naudojimui, kuris galiausiai reikia tobulinti. Žaidimas DC Visata Prisijungę pasiūlymų magija, dalykėliai, priešgaisrinė sauga, ledas, pobūdis ar priežastis. Žodis Jums! Kryptimi, kad jums patinka labiausiai ir bus atsakingas už taikomus artimųjų žaidimo proceso bendros taktikos. Tada jums reikia nurodyti, kaip norite perkelti. Yra trys galimybės. Šis klasikinis plaukioja, greitai veikia, akrobatiniai triukai.

Taip pat yra skirstymas į klases. Kontroleriai, gydytojai, cisternos, DPS - tai keturios klasės, į kurį gali priklausyti. Tačiau tik DPS yra prieinama visiems, norintiems tapti. Kitų klasių turi tam tikrų apribojimų. Na, pavyzdžiui, cisternos, gerbėjai gali būti arba gaisro ar ledo.

Nesijaudinkite apie tai negalėsite suprasti pagrindinius dalykus DC Visata internete. Patyrę treneriai yra pasirengę ateiti į jūsų pagalbos. Čia yra juokdarys, ir Bettman ir Supermenas, ir Lex Luthor ir kiti pagalbininkai, suteikiant vertingų patarimų. Tapk vieno iš jų mokinys suprasti išgyvenimo įstatymus neramumų pasaulyje.

Dėl ginklų arsenalą žaidimas yra gana įspūdingas. Yra ir dvoruchnye, ir viena ranka dalykai, ir šautuvai, ir peiliai, ir lankai. Tai tik paprastų pavyzdžių. Tiesą sakant, pasirinkimas yra labai kietas, ir jūs turite galimybę išbandyti daug mirtinų Gizmos.

Visa raizgalynė prasidėjo, nes tamsios jėgos nusprendė įgyti galios ir užgrobti žemę. Bet didelio pasipriešinimo buvo šviesa, kuri prasidėjo brutalų karą, kuris taip pat vėluoja. Žinomas kažkas, kas laimi, bet kiekvienas yra pasirengęs kovoti iki mirties. Ir jeigu jūs galite DC Visata žaisti be atiduoda, ar išlieka, kol pagaliau?

Tu Pradžia mokymo misiją. Ar tai, kad jums rasti sau be sąmonės ant kosminės stoties. Kai jis atgavo sąmonę, jūs suprasite, kad jums reikia gauti iš čia. Bet jūsų kelias į laisvę komplikuoja susirėmimų su monstrų. Jūs esate kelyje Master gesinimo būdai ir buldozeriai savo kelią nuo vile būtybių. Baigus bandymą, jūs vežami į Gotham miesto gyvenamoje superpersonazhami. Priklausomai nuo frakcijos jūs priklausote gali eiti į policijos nuovadą, ar naktinis klubas.

Kuris stilius yra tinkamiausias jums žaisti DC Visata - vėl choice is yours. Jei nesate labai bendraujantis, vienas būdas yra būtent tai, ko jums reikia. Jei trokštame bendrauti ir draugiška aplinka, prisijungti prie lygos. Šiuo atveju, visi laimėjimai bus nuoseklūs. Atminkite, kad ne obyazalovka ne! Jūs galite padaryti savo patogumui!

Kas jūs esate, jūs turite kai kurie rodikliai, kuriuos reikia siurblinės. Обратитевниманиенаследующийсписокпунктов: Sveikata, Galia, Might, Precision, gynybos, Tvirtumas, Dominavimas restauravimas, Vizualizacijos, kritinis atakos Galimas ir Padaryta, Kritinė Gydymas Galimas ir poveikis Stealth Įvertinimas. Kuo didesnis tavo lygis, ir 30 savo žaidimą, tuo daugiau galimybių. Įgūdžiai gerėja palaipsniui, su laiku gauti aukštos.

Žaidimas bus sužavėti Jus nuo pirmųjų žingsnių! Mieli nuotykių, tikrai bus malonu! Sėkmės!

 

Žaisti pat