Dead Space 3

Alternatyvūs pavadinimai: Dead Space 3

Žaidimas Dead Space 3 yra įspūdingi Sci-Fi kompiuteris žaidimas. Renginiai Šiame žaidime sukūrė trečiajai šaliai. Dead Space 3 - tai šaulys, kuris laimėjo daug.

Parsisiųsti Dead Space 3 Galite žaisti tik tada, jei jūs turite visas aštuoniolika metų. Parsisiųsti žaidimą Dead Space 3 turite oficialioje interneto svetainėje žaidimą ar bet kokią kitą, kuri suteikia tokią galimybę galimybę.

Prieš žaidimą, jūs turite unikalią galimybę pamatyti pro žaidimą Dead Space 3 video. Šie filmai bus supažindinti Jus su visomis žaidimo funkcijomis: simbolių, grafikos ir kitų elementų.

Žaidimas Dead Space 3 žaisti jūs palaipsniui susiduria su šiomis raidėmis:

  1. Isaac Clarke pagrindinis veikėjas iš žaidimo. Šis simbolis - yra visų žaidimo vienetų veikėjas. Jis nukels jus į planetos Tau Volantis, siekiant rasti savo draugei Ellie Langford ir sunaikinti epidemijos sukelia obeliskus. Jis sugebėjo įveikti haliucinacijos.
  2. Ellie Langford yra pilotas. Kartu su Izaokas dalyvavo renginiuose stntsii Titan. Buvo su Izaoku ir intymius santykius. Ji norėjo rasti būdą įveikti savo priešus. Ellie maniau, kad Izaokas mirė.
  3. John Carver yra vienas iš būrio EarthGov maitintojo. Susitiko toje pačioje planetoje su obelisko aktyvinimo ir baisi epidemija nekromorfov. Dėl savo priešų nužudė savo žmoną ir sūnų.
  4. Robertas Norton yra erdvėlaivis kapitonas "Eudora". Jis taip pat buvo vienas iš būrio EarthGov maitintojo. Jis buvo įtrauktas į paieškos Ellie Langford. Be to, visame žaidime padeda Izaoką ir drožėjas. Jis yra pavydus Ellie Izaokui.
  5. Jokūbas Arturas Danik yra yunitologii. Be to, jis yra ekstremistų lyderis. Jis yra pagrindinis antagonistas žaidime. Visas žaidimas bando kištis su Izaoku. Pasibaigus žaidimo pabaigoje buvo nužudytas.
  6. Jennifer Santos mokslo, taip pat komandos narys Ellie Langford. Pasibaigus žaidimo pabaigoje miršta.
  7. Ostinas Sagtis yra vienas iš išlikusių grupės nariai Ellie Langford. Mirė nuo nušalimų.
  8. Pilotai Markas Rosenas ir Locke'as pilotai laivas "Eudora". Žuvo nuožmi kova.

Play žaidimų Dead Space 3 pc jums skyrių. Viskas šiame žaidime 19 skyriai.

Labai universalus žaidimo Dead Space 3 Ginklas:

1. Granatsvaidžiai.

2. Blykstės.

3. Įvairovė karpymo.

4. Įvairių tipų šautuvų.

5. Truborezki.

6. Liepsnosvaidis.

7. Hammer.

8. Kontaktai kasyklos.

9. Patranka.

10. Įvairovė pistoletai.

11. Drotikomety.

12. Plasma cutter.

Žaidimas Dead Space 3 raiškiosios oponentai. Iš viso žaidimai 2 klasifikavimo

1. Necromorph.

2. Žmonės.

Nekromorfami didžiausia grupė oponentų žaidimą.

Žaidimas Santa erdvė 3 bus pritraukti jums ne tik savo simbolių, neįprastus ginklus, tačiau jo grafika ir visų misijų rūšių. Be to, žaidimas Dead Space 3 bus sugadinti jums savo atsisiunčiamo turinio. Juos į žaidimą daugiau "pažadinti" ir kt. Su nauju turiniu galite naudoti sudėtingus ginklus, pasirinkti skirtingus drabužius, taip pat pagerinti paieškos robotais.

Pasilepinkite neįtikėtinai daug emocijų su pagrindinio herojaus, Izaoko, jo draugai ir jo priešų.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos