Deadvide

Alternatyvūs pavadinimai: Deadvide

Žaidimų Deadvide - postapokapsticheskaya multiplayer Vaidmenų žaidimas naršyklė fantastikos žanras. Kiekvienas domisi netolimoje ateityje renginių ir nori žinoti, kas išliko Žemėje modifikuoti, rekomenduojama apsilankyti oficiali svetainė Deadvide internete ir tapti nuotaikinga veikla. Kažkas atsitiko, kad turėjo atsitiko. Turite Žaidimų farmacijos kompanijų su savo patirtimi. Jų darbas buvo šios katastrofos. Kaip neapgalvotų eksperimentų rezultatas plinta baisi pandemija, kuri visiems laikams pakeitė žmogaus formą. Nuo šiol žmonės pasaulyje neteko žvalgybos būtybių. Zombiai iš kraujo ir nežinau, ką jie daro. Tik patyręs vadovas gali atkurti tvarką savo gretose, organizuoti juos ir gauti naudotis. Prisijunk į žaidimą paverčia Deadvide atvykėliams tokius generolus, ir tada viskas priklausys nuo jūsų asmeniškai ir pastangų, kurios nesigailėsite jį pasiekti tikslą vardą.

Kad galėtumėte žaisti Deadvide, nereikia didelės sistemos reikalavimus. Jūsų kompiuteris turi būti prijungtas prie interneto, bet suteikti įprastą žaidimo be jokių trikdžių. Deadvide registracija užtrunka tik keletą minučių. Jūs turite įvesti simbolių vardas, elektroninio pašto pranešimą, sukurti slaptažodį, ir nurodyti, grindis ir pasirinkti vieną iš premijų. Galiausiai, spustelėkite "Start" ir eiti drąsiai į nežinomą pasaulį ateityje.

Norint žaisti žaidimą internete Deadvide reikia nuspręsti, priklausanti klasei. Yra trys klasės vyrų ir moterų pačios. Jie skiriasi kai kuriais aspektais. Kiekvienas turi savo privalumus ir trūkumus. Kaip žinome, niekas nėra tobulas neatsitinka.

Kiekvienas naujokas siūloma vieną iš premijų, kuri yra sukurta tam, kad sėkmingai pradėti Deadvide žaisti. Leiskite mums išvardyti juos, ir kas daugiau jums patinka - tai skonio reikalas. Taigi tai pinigų suma į 100 Z suma, kurią galite įsigyti, ko jis nori, atsitiktinių artefaktas, kuris turi įtakos apie šautuvus ir zombių, 20 skirtingų ginklų ir zombių savybes kartu su ląstelės, per kurį padidinti sėkmingo išpuolio tikimybė.

Užduotys, susiduria jums internetinis žaidimas Deadvide, universalus ir labai įdomu. Jums bus pradėti statyti ir tobulinti savo duomenų bazę, mokymo Zombie sudarančių vienetų, užtikrinant jų ginklų kariai, strategijos kūrimą. Tinkamas mokymas - sėkmės mūšyje raktas. Sužinokite, kaip teisingai nustatyti ginklą mūšio lauke, parodyti savo strateginį talentą - ir išsamius statistinius duomenis po automatinis kova bus tikrai maloniai nustebins. Ir tai malonu pasinaudoti savo darbo vaisius! Galų gale, pergalė bus įskaityta jums tam tikrus bonusus. Atminkite, kad, nepaisant to, kad kova yra padaryta automatiškai, turite visiems galimybę stebėti paukščio skrydį. Kur jūs susiduria su priešu, mūšis sistema bokšto gynybos stiliaus veikia visada ta pati. Galite išmatuoti save tokiose vietose, kaip upės kranto, tuščias miestas, džiunglės ir daugelis kitų.

Gerbiami nick Suck įgūdžius savo charakterį. Tegul tai tampa nenugalimas, ir jums bus didžiuotis savo kūrybos! Deadvide - žaidimas, kuriame daug kas priklauso nuo savęs. Nepraleiskite galimybę daryti įtaką ateities istoriją. Atleiskite gimtąja planeta nelaimių ir pagirti virtualiame pasaulyje jo vardas. Mes galime tik palinkėti, kad fortūna buvo palanki jums. Prisijunkite dabar ir smagiai labiausiai jaudinantis pramoga!

 

Žaisti pat