Likimas 2

Alternatyvūs pavadinimai: Likimas 2

Likimas 2: žmonija yra pavojuje.

trijų amerikiečių kompanijų („Bungie“, „High Moon Studios“ ir „Vicarious Visions“) siekia, kad Destiny 2 būtų tobulas pirmos dalies tęsinys. Projektas yra pristatomas sci-fi žanro plokštumoje, kurioje puikiai sutvarkytas daugelio žaidėjų šaulys iš lyderio. Platformos, kuriose bus galima žaisti Destiny 2:

  • PlayStation 4
  • Xbox One
  • PK Windows

Pagrindinė tema, kuri pralenkia žaidimų produktą, yra prarastų pozicijų grąžinimas. Ši koncepcija yra gana plati ir apima galios, ginklų, nuosavybės ir pan. d. Kompiuterinių istorijų autoriai mėgsta žmoniją išnykti išnykimo ribose, verčia jį ieškoti išeities iš paskutinių jėgų. Esant tokiai situacijai, iš karto tampa aišku, kad kova yra baisus, žiaurus ir ilgas. Kas vyksta, grotuvas patenka į tolimą ateitį, kai tokios technologijos yra ir pasiekė reikšmingą aukštį, tačiau jos taip pat tapo mirties priežastimi.

Išgyventi bet kokia kaina.

Download Destiny 2 gali būti 2017 m. Rudenį, o tiems, kurie sugeba iš anksto užsisakyti, gaus papildomus žaidimo elementus, turinį, prieigą prie plėtinių kaip premijas. Na, dabar kiekvienas gali susipažinti su žaidimo ypatybėmis, pradedant nuo sklypo. Žmonės jau seniai įsisavino erdvę, gaudami naujas problemas be naudos. Paaiškėjo, kad tai ne mažiau priešų nei Žemėje, tarp kurių Golio armija garsėja savo ypatingu žiaurumu. Ji niekada neprarado, bet galbūt tai yra jos silpnumas, nes ji yra pernelyg įsitikinusi savimi. Raudonieji legionai atakuoja ir nuniokoja pasaulius, o dabar jo objektas tapo paskutiniu miestu, kuriame vis dar liko žmonių. Jį saugantys globėjai prarado unikalias jėgas, leidžiančias jiems laikytis laikrodžio. Dabar žmonės prarado paskutinę viltį dėl apsaugos ir yra priversti palikti miestą, bėgdami.

Bet visuomet yra drąsių sielų, kurios nenori prisitaikyti prie agresoriaus. Jie yra pasirengę sukilti, surinkti kuo daugiau jėgų. Pradedant „Destiny 2“ žaidimu. Būtina pakviesti jėgų, išsibarsčiusių saulės sistemoje, likučius, kad juos suvienyti prieš Goulą ir jo legioną. Tik panaudojant visus išteklius ir mokydamiesi veikti kartu, bus įmanoma grąžinti savo namus ir viską, kas buvo paimta. Norėdami tai padaryti, turėsite didžiulį ginklų pasirinkimą, o kūrėjai atsižvelgė į žaidėjų prašymus ir atšaukė atsitiktinių savybių rinkinį. Jei ji naudojo dienas ir savaites, kad pagerintų savo veiklą, dabar galite sutelkti dėmesį į misijos vykdymą, žinodamas, kad ginklas jums neleis.

Tarp aplankytinų vietų:

  • Nesuso pasaulio planeta. Jame galite rasti realių lobių. Jos gyventojai savo gyvenamąją vietą pavertė į automobilį, kuris randamas viduje ir ant jo.
  • Jo Jupiterio palydovas. Jis domisi Nessus planetos žmonėmis ir mašinomis, ir jis turi būti apsaugotas nuo invazijos į Legioną, kuris ieško naujo energijos šaltinio ateities užkariavimui.
  • Titanas padengtas Saturno vandens palydovu. Iš gelmių čia ir ten liudija žmogaus rasė. Ant paviršiaus vis dar yra tik nedideli kaimai ir statybinės baržos. Tačiau pagal juos tamsiame vandenyje kažkas siaubo.
  • Miestas paskutinis gyvenimas žmonių Žemėje. Jis yra pastatytas po Wanderer, kuris maitina jį savo energija ir tarnauja kaip apsauga nuo priešo.

V likimas 2 „Avangard“ akivaizdoje rasite galingą sąjungininką, kuriam vadovauja globėjų trio, teikianti armijai įrangą. Jų lyderis Cade 6, kuris nusprendė tapti klajokliu, dabar eina per dykumą. Prisijungdami prie jo, laukiate pavojingų nuotykių.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos