Deus Ex Mankind Divided

Alternatyvūs pavadinimai: Deus Ex Mankind Divided

Game Deus Ex Mankind suskirstyta į pasaulio sąmokslą.

Vienas vartotojo vaidmenų žaidimas Deus Ex Mankind Divided tapo 2011 m. Išleistos serijos"Žmogaus revoliucija"tęsinys. Dabar"Eidos Montreal"pagal leidyklą"Square Enix"rengiasi paleisti tęsinį, pasakojančią apie sklypo įvykius per 2 metus po pirmosios dalies. Nors žaidimas bus išleistas tik 23. 08 Ateitis nėra taip toli, tačiau autoriai žaidimo pasauliui pritarė technologijoms, kurios dar neturėtų būti prieinamos žmonijai. Nors, atsižvelgiant į tai, kad mes susiduriame su grožine literatūra, galite priimti ką nors.

Straipsnis ant sklypo.

Jei pasirinksite išankstinį užsakymą, galėsite atsisiųsti Deus Ex Mankind pasibaigus terminui. Pažeidžiamos galūnės ar organai pakeičiami bioprotestais, žmonės gauna naujų galimybių. Kai kurie naudoja savo pranašumą nusikalstamais tikslais, ir tai nustato visuomenę prieš visus"mechanizuotus"piliečius.

Situacija tampa šilta Modifikuotas laikomas išeikvojęs ir priverstas gyventi izoliuotai. Tarp jų Adomas Jensenas yra"Interpolo"padėjėjas. Jis yra ginkluotas mechaniniais bioprotestais ir šiuolaikiniais ginklais. Jis svetimas paprastų žmonių pasaulyje ir tarp tokių žmonių kaip pats. Štai kodėl svarbu nustatyti teisingą elgesio modelį, siekiant atskleisti slaptą sąmokslą ir suprasti, kam gali būti patikima.

žaidėjai turi tobulinti Adomo gebėjimus, paversdami jį kvailiu, stipriu ir gudru kariu. Ginklai taip pat bus prieinami įvairiems pavyzdžiams, o juos galima gauti vienu metu per pravažiavimą. Sunkumų metu herojus praranda energiją, tačiau skirtingai nuo ankstesnės serijos, kur jums teko rasti būdą ją atkurti, dabar tai atsitinka automatiškai. Jis sumontuotas teptuku ir išleidžiamas 4 įkrovos. Pakeitė nano peilių funkcionalumą, jie gali dirbti kaip nuotolinis ginklas, o Adamo apačioje sumontuotas PEPS nelegalios šoko pistoletas.

Draka ir simboliai.

Tai yra natūralu, kad tokioje situacijoje žmonės buvo suskirstyti į dvi grupes:

  • KPA teisių koalicija padidinta
  • OP 29 operatyvinė grupė

KPA yra nevyriausybinė grupė, tačiau ji turi politinį svorį, nes ji yra didelė dalis papildomų žmonių. Koalicija yra Vokietijoje, kuriai vadovauja buvęs gydytojas Talos Rker. Neseniai organizacija buvo apkaltinta teroro aktais, nepaisant taikių pareiškimų.

OP 29 atsirado dėl skirtingų šalių vyriausybinių organizacijų sprendimo ir jam yra suteikti visiška įgaliojimai.

Kiekvienoje frakcijoje susitiksite keletą simbolių. CPA eilutėse yra:

  • Talos Rucker galvos koalicijos. Norėdamas apsaugoti sustiprintus žmones, jis linkęs taikyti ne smurtinius metodus, bet kas nors jį pakeičia.
  • Victor Marčenka linkusi radikalių metodų.
  • Vatslavas Kolleris beprincipled inžinierius padidinimas pagal mastifas Zhvani vaizdu.

Composition OP 29:

  • Adam Jensen nori sustabdyti Illuminati, kad išgelbėtų pasaulį.
  • Jim Miller filialo direktorius.
  • Alex Vega padeda Adom sužinoti viską apie Illuminati.
  • Cicaine yra"Adam"grupės pilotas.
 

Žaisti pat