Diablo 2

Alternatyvūs pavadinimai: Diablo 2

Diablo 2

Diablo 2 žaidimas yra pirmos dalies žaidimo Diablo tąsa. Šis žaidimas yra sukurtas į veiksmų stilių.

Pasibaigus žaidimo pradžioje jūs turite pasirinkti staugia simbolių klases, kurių kiekvienas pasižymi savo sugebėjimus ir savybes. Per žaidimą, jums reikės sukurti savo charakterį, siekiant padidinti jos efektyvumą. Pagrindinis žaidimo tikslas yra sunaikinti pabaisa vadinama "Diablo. Kai jūs sunaikinti jį, jums bus suteikta galimybė žaisti sudėtingesnio lygio.

Parsisiųsti Diablo 2 galite iš oficialios svetainės žaidimo ar ventiliatoriaus svetainėje. Taip pat galite žaisti Diablo 2 nemokamai atsisiųsti per torrent failą.

Galite užsiregistruoti nemokamai Diablo 2. Norėdami užsiregistruoti internetu, turite nurodyti:

1) savo pavadinimą ir lytis.

2) E-mail adresas ir gimimo data.

Diablo 2 Veikėjai skirstomi į septynias klases. Žaisti Diablo 2, galite naudoti vieną iš simbolių:

1) "Amazon" - turi stebuklingų galių, žino, burtai. Kai sveikatos lygis didėja sparčiau nei manos. Jos rankos - jis ietis, smiginis, lankai ir strėlės.

2) burtininkas - tai ženklas, kuris yra burtai. Tai suteikia jam galimybę skambinti numirusių skeletas ir golems. Taip pat jis gali naudoti prakeikimas, kuris gali susilpninti priešininkus. Jie turi aukštą energijos lygį ir įgūdžių, tačiau yra žemo lygio - gyvybingumą ir jėgą. Mann didėja daug greičiau nei sveikatai.

3) Barbarų - tai simbolis, kuris naudoja kovoti mūšio verkia. Jis yra stiprus tik vartų. Tai geriausia susidoroti su dviem ginklų vienu metu. Barbarų gali sunaikinti priešų ir taikyti savo super-šokinėja. Energijos ji silpna, bet stiprumo ir gyvybingumo yra aukšto lygio. Sveikatos auga daug greičiau nei manos skaičių.

4) paladinas - tai simbolis, kuris turi Auryla. Įsakyme apima apsaugos ir įžeidžiantys aurą. Jos ginklai yra galingi smūgiai. Palladin turi mažai energijos, bet stiprumo ir gyvybingumo priešingai. Sveikata ir manų kruopos iš tikrųjų auga vienodai.

5) burtininkę - tai simbolis, kuris turi elementus. Ji yra taikoma: žaibo, ugnies ir šalčio. Labai didelės galios ne burtininkė energijos ir manevringumo. Tačiau, stiprumo ir gyvybingumo yra žemo lygio. Manno dvigubai nei sveikatos skaičių.

6) Assassin - yra labai sudėtinga simbolių. Tai gali sukelti jo šešėlis ir paspęsti spąstus su savo burtais. Sveikatos auga daug greičiau nei manos skaičių.

7) Druid - yra universalus simbolis. Jo komanda yra gyvūnai ir paukščiai. Jis gali virsti žvėrimis. Be jo atsižvelgiant į du susijusius komponentus: gaisro ir šalta. Manų kruopos jis auga daug greičiau nei sveikatai.

Ir todėl pradėti žaisti, jums reikia pirmiausia Diablo 2 žaidimo klientas parsisiųsti, tada įdiekite jį. Ir tada, žaidimas Diablo 2 duos jums nepamirštamų emocijų, kad jūs galite dalintis su savo draugais.

Žaidimas Diablo II - tik realių, drąsių žaidėjai.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos