Niekinami

Alternatyvūs pavadinimai: Niekinami

Žaidimų niekinami - unikalus kompiuterinį žaidimą sukurtas žanras - veiksmo. Žaidimas buvo išleistas 2012 metais, o po kelių dienų išplito visame pasaulyje! Šiame žaidime malonumas žaisti, yra labai įdomus šio žaidimo erdvę, neįtikėtinai žavinga ir intriguojantis atrodo bet Gamer siužetą. Niekinami vertas visų pagyrų. PC žaidimai niekinami vaikinai sugalvojo ir sukūrė savo įmonę - Arkane Studios. Paskelbta šį žaidimą įmonę - Bethesda Softworks. Bet leidėjas Rusijoje, buvo kompanija - 1C-SoftKlab.

Šis žaidimas yra skirtas didelei auditorijai. Jei tu žaidi šį žaidimą vieną kartą, jūs norite daugiau ir daugiau, vis dažniau šiame žaidime atgal. Taigi, kas tai yra apie šį žaidimą, kad ji surinkta mln laimės bendrovė, kuri išrado ir surinkta monitoriaus ekranų milijardus žmonių visame pasaulyje? Mes jums pasakys: siužeto ir paprastas ir sudėtingas. Jis alsuoja įdomių kovų ir susirėmimai tarp skirtingų simbolių žaidimą. Pats sklypas šiame žaidime negali būti lyginama su bet žaidimą, šis žaidimas yra nepriklausomi. Nėra analogas, ne žaidimas, kuris staiga gali pastebėti žaidimas niekinami. Visi žaidimo įvykiai pastatytas niūrus, ir kaip gali būti kitaip - Milijonai žmonių iš įvairių miestų ir vietovių kenčia maras. Miestuose neturi įprastos gyvybės grandinės, žmonės nemiršta, ne gimsta. Yra dar vienas ciklas - kai kurie žmonės serga maru, miršta ir pakeičiamos naujais žmonėmis yra užsikrėtę. Per visą šį visuotinio chaoso, galbūt per klaidą žuvo ponia imperijos salas. Ši žmogžudystė įvyko centrinėje sostinės imperijoje. Nes žuvo ponia Viešpats asmens sargybinis buvo smarkiai apgadinta, tai tiesiog įrėminti. Pagrindinis veikėjas vardas - Corvo Atta. Būtent šis Viešpats. Vienintelė viltis išgelbėti, jauna paveldėtoja meilužė Emily - pagrobti. Žaidimas prasideda su tuo, kad jums pabusti į Corvo batus. Jūs pamatysite, kad esate už grotų kalėjime, kur jūs turite pabėgti. Pirma, atrodo, kad žaidimas labai sugriežtintos, tačiau viskas pasikeičia po pirmųjų kelių valandų žaidimo, kai jūs pradėsite manyti.

Į niekinami neįtikėtinai smagu žaisti. Pati istorija yra tik baudą mintis, atkūrė dvasia laiką. Kiekvienas žaidėjas jausis baisius įvykius, kurie atsitiko šį žaidimą pasaulyje. Niekinami žaidimas yra unikalus tuo, kad tai yra gana nuobodu. Tai tikrai įdomus ir labai klastingas dalykų, kurie nori eiti daug.

Visada pažiūrėkite į interneto niekinami video, tai padės jums dar labiau atrasti šį unikalų žaidimą, ir tada galite atsisiųsti niekinami. Eiti į žaidimo oficialioje svetainėje (http://www. niekinami. Com /), tada jūs taip pat galite rasti daug įdomių dalykų.

Galiausiai noriu pasakyti, kad šis žaidimas nepaliks abejingų. Mes, žinoma, visi laukia šio unikalaus naują žaidimą tęsinys. Nerimauti šiek tiek ir jums bus perduoti šį kelią žaidimo pabaigos! Jūs galės užvaldyti jus! Prisiminti vieną dalyką, kad piliečiai be tavęs nebus susidoroti su nelaime, kuri prarijo juos! Sėkmės žaidime! Pradžia!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos