DK naršo

Alternatyvūs pavadinimai: DK naršo

Žaidimų DK internetu - multiplayer Vaidmenų žaidimas yra fantastinis. Jo kūrėjai, Korėjos kompanija aeria žaidimai, davė jums Pasakų pasaulyje žaidimą. Žinoma čia yra ne be kovų ir žygių spynos. Viskas remiasi pasakos, kurios atskleidimas yra pateiktas jums svetainėje. Gameplay vyksta žaidimo DK Online internete.

Pasibaigus žaidimo pradžioje, už žaidimo labui, jums patartina patikrinti, ar laikomasi kompiuterio kaip paprastą vidurkį Sistemos reikalavimai:

· Vidutinės kompiuteryje nustatyti parametrai;

· Prijungimas prie interneto;

· Klaviatūra;

· Pelė.

Čia dabar stovi sukurti savo sąskaitą, jūs turite išleisti į žaidimą. DK Registracija internetu neužima daug laiko ir sukelia problemų. Svarbu, patarti, patikrinti informaciją, kurią pateikiate

1. Aplankykite oficiali svetainė žaidimo Dragon Knights Online;

2. Eiti į - žaisti nemokamai beta versijos;

3. Gali pasirinkti registruotis per socialinio tinklo "Facebook";

4. Jei nuspręsite tęsti registraciją čia, spustelėkite ant linijos, kur aš paklausti, jei turite sąskaitą

5. Pateikite savo elektroninio pašto adresą,

6. Norėdami pasirinkti mėnesį, dieną ir metus savo gimimo;

7. Įveskite kodą į nurodytą lango, kuris yra įtrauktas kitą;

8. Tap - žaisti.

Jūsų prašymas žaisti beta versiją atgabenti. Palaukite, jūs neturite ilgai.

Kai ateina laikas DK Online žaisti, jūs turite pasirinkti herojus. Bet kurios klasės ir rasės įvedate sudėtis. Kieno pusėje imsitės. Kūrėjai, žaidimas DK Dabar, jūs skiriama keturių rasių: lycan, Elf, žmogaus ir Felynx. Ir šios keturios klasės:

  • Burtininkę;
  • Karys;
  • Paladinas;
  • Shadowmage.

Burtininkę - tikrieji revoliucionieriai, kurie turi senovės drakonai magija. Su judrumas wreaked sumaištį priešų, suteikiant jiems didelį poveikį jo magija. Saugo priešų per atstumą.
Kariai - vaidina svarbų vaidmenį kovose. Stiprus dėl priekinės linijos, kovoja iki pat galo. Stipriausi kariai melee.

Paladinas - šventieji kovotojai netoli mūšio, yra šviesos saugotojai, tiki deivės Dione. Kova su kardu ir skydu. Padaryti sunkią žalą baltosios magijos. Ar gerai šarvai.
Shadowmage - turi magijos, bet tai ne drakonas ir jo ypatumai. Geriau kovoja tolimus atstumus.

Renkantis lenktynių dėmesį, kad jie neatitinka visų klasių, tai yra renkantis lenktynes, jums gali būti tik tam tikrų klasių.

Jūs sukuriate savo pilį, kurią gins nuo baisių monstrų visoje žaidimo. Jei staiga negyvena mūšio, pilis eina į turimą kitos frakcijos. Ir kova už savo pilį gali būti atnaujintas kitą savaitę. Monstrai jums nužudyti ne daug. Patirtis suteikia beveik nieko, už pora dešimčių minios nužudymo.

Žaisti žaidimą internete DK Prisijungę gana linksmas. Šis žaidimas pavyko privilioti aukštos kokybės grafika, lengva naudoti, ir tai yra mėgėjams gražių fantastinių vaizdų elfai ir vilkolakiai rojus. Sveiki žaidėjai skirtingose ​​amžiaus kategorijose.

Dragon Knights Prisijungę žaidimas laukia jūsų !

 

Žaisti pat