Devil May Cry

Alternatyvūs pavadinimai: Devil May Cry

Žaidimas Devil May Cry - tai video žaidimas, kuris yra gerai žinomas franšizės peržiūra. Atsižvelgiant į to paties pavadinimo serijos, tai yra penktasis ir tuo pačiu metu, 1. naujos serijos. Tai pirmasis serijos žaidimas, kuris nebuvo kompanija "Capcom" ir užsiima kūrimas studijoje Ninja Theory iš JK. Versija Devil May Cry for PC studijoje praleido QLOC iš Lenkijos. Šis žaidimas į Slasher žanro Rusijos kompanija 1C Softklab užsiima, ir tai yra žaidimas, pasak žurnalo lošimai yra geriausias slasher 2013 metais. Daugelis žaidėjų mano, transmisijos Devil May Cry British (Ninja teorija) geriausias įvykis, pasireiškiantis su šia žaidimų per pastaruosius penkerius metus iš eilės.

Jei nuspręsite atsisiųsti Devil May Cry, galėsite įsitikinti, kad nors žaidimas tapo lengvesnis, tuo pačiu metu gerinant ant veido taip pat. Gameplay tapo labai patogus ir daugiau Domu, ir pats žaidimas tapo daug gražesnė vizualiai. PC versija nebus pasirodė blogiau konsolės versija su gražia grafika ir labai kontroliuoti. Be Devil May Cry atsirado rimtų struktūrinį sklypas, be Devil May Cry simboliai turi aiškią suprantamą motyvaciją. Dabar dialogai simbolių tapo įdomūs herojai tapo įdomu žiūrėti.

Internete esate tikri, kad rasti daug nuorodų į Devil May Cry vaizdo, matyti, kad bet koks žaidėjas žinos, kad pagrindinis veikėjas šiame žaidime yra pusiau demonas ir poluchelovek užsiima demonų sunaikinimo per savo agentūrą. Kai Dantė siunčiama kovoti Mundus - Lord of Darkness, mesti jį atgal spausdinti į tamsos pasaulį. Tai padarė ne iš Dantės tėvo metu. Ir taip Mundus ", siekiant visiškai sunaikinti šeimą šią Dante siuntė tarnus. Dante išsiųstas toli su demonais ir tada gauna į milžinišką pilį, kuri yra jos susitikimas su demonu Nelo Angelo, kurioje siela transformuojama Virgil - jo trūksta brolio. Kai pradėsite žaisti Devil May Cry, jūs pamatysite, kad tai, kaip įvykiai rutuliotis pradžioje žaidimą.

Bet pagauti virtualiame pasaulyje Devil May Cry žaidėjas galės įsitikinti, kad žaidimas vyksta kai paslaptingas pakaitinių realybę, kurioje gatvėse spiralled bokštas staiga įgyja sparnus, demoniškas kalėjimas gali tiesiogiai gauti iš jo miesto vandens atspindys upė. Konversija dar gali atsirasti naktinis klubas į Kibirkščiuojantis neoninės spalvai rūgšties haliucinacijos. Toks beveik siurrealistinis transformacija nudžiugins bet žaidėjus.

Reikėtų pažymėti, kad ne visi teigiami momentai žaidime Devil May Cry. Čia kūrėjai padarė, kad ginklas pagrindinis veikėjas buvo suskirstyti į tris tipus, priklausomai nuo režimo. Taigi, Dantė, o standartiniu režimu gali sūpynės kardas ir šaudyti ginklą nuo greitas ugnies kulkosvaidžiai, o angeliškas režimu Dante lyg jis traukia į tikslą ir Streaked jos dalgis, į demoniškas režimu - traukia varžovams kablys ir išsiunčia jiems milžinišką kirvį. Ir nors variantai išpuolių šiek tiek, bet jei sumaniai derinti ginklą Dante galima palyginti su skeltuvas blogio jėgų. Ir kaip žaidimas progresuoja, gausite didžiulis kovos metodus, daug daugiau kietas ir įspūdingas.

Bet kokiu atveju, pabandykite žaisti savarankiškai, pereikite Devil May Cry misiją ir atsikratyti su demonais. Sėkmės negalės!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos