Doc ir šunų

Alternatyvūs pavadinimai: Doc ir šunų

Dok & Dog žaidimas, kuris yra idealus rūpesčių ir atsipalaiduoti pramoga. Tarp Mad Scientist ir jo keturkojo draugo linksmas, galite pamiršti apie visas problemas ir sureguliuoti teigiamu būdu. Projektas gali žaisti bet kuriuo laisvu metu. Kadangi prašymas yra skirtas mobiliesiems įrenginiams, kuriuose veikia "Android" ir "iOS", tada Dok ir šunų cmogut nudžiuginti jus bet kuriuo metu - ir pakeliui į darbą metro, ir užsitęsusio vamzdžio. Pakankamas kiekis šviesos humoro - tai, ko jums reikia sukurti nuotaiką ir sušvelninti situaciją.

Paprastas ir tiek beprotiška Doc & Dog internete turi visas būtinas savybes iš savo žanro žaidimą. Vienas užsklanda leidžia tik savo teigiamą krūvį visai dienai, ir jis vis dar nesate laimė perduoti bet misija! Žaidimo metu jūs turite elgtis su profesoriumi, aiškiai nėra pats ir jo šuo labiau tinkama. Tik peržiūrint intro Doc & Dog internete, jums mirti juokiasi ir tyčiojasi žiūri šį mažai šiek tiek ekscentriška pora. Dėl pagrindinių simbolių, beje, programuotojai gali rašyti ypatingą padėką - jie pasirodė taip anturazhnye, bet tuo pačiu metu nekrenta į akis, kad žaisti, aš noriu pažvelgti į juos vėl ir vėl. Juokingi nuotykius ir daug juokingas situacijas, kurios patenka draugai, palikti tik teigiamą ir gerą patirtį.

Norėdami pradėti žaidimo, jums reikės iš anksto atsisiųsti programą ir ją įdiegti į savo telefoną ar tablečių. Norėdami įdiegti Doc & Dog registruoti reikės tik oficialių App parduotuvės - PlayMarket ir AppStore. Jūsų pagrindinė užduotis bus sukurti žaidimo planą, kaip pabėgti į gydytoją negyvenamą salą. Per žaidimą, jūs turite aplankyti įvairių vietų daug: įveikti karštas dykuma ir plačią jūrą maudytis, vaikščioti per apsnigtus lygumų ir žalios pievos. Tuo pačiu metu visi žaidimo spalvų praėjo toks šviesus, kad akis tiesiog negali būti patenkintas.

Groti Doc & Dog reikės labai rimtai, o kaip kitaip iš laužo medžiagų krūvos galima gauti, dirbant ant proto neįmanomas schema orlaivių? Vėliau, visi kūriniai bus galima keistis ir tobulėti. Tai bus gauti papildomų premijų, o vėliau įveikė rekordinį ženklą (galite varžytis su sau ir savo draugams iš GAMECENTER). Kiekvienas naujas žaidimas prasideda tą pačią salą - projekte nėra lygių. Geriau savo kūryba, tuo daugiau premijos gausite, taip, todėl didesnė tikimybė, gausite į pirmąją vietą.

Dok ir šunų žaisti reikia atkreipti dėmesį į "idėjų", - iš žaidimų išteklių rūšis, kuri pagerins įsigyti transporto priemonių ir kitų naudingų priemonių ir įgūdžių. Kurti savo strategijas ir jas įgyvendinti - išsaugoti savo gydytoją su savo keturkojo draugo jūsų rankose!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos