Drakoniškos karai

Alternatyvūs pavadinimai: Drakoniškos karai

Žaidimas drakoniškų karai [_2_ ] - vienas iš populiariausių kolekcines kortų žaidimai internete. Tai taktinis žaidimas, kuris veža į drakonų eros. Žaidėjai gali veikti kaip galingas lyderis drakonai ar žmogaus karių armiją kuo greičiau laimėti valomas Hyperborea. Daugelis pro kortų žaidimai teisingai laikomi DraconianWarsonlineодной iš labiausiai sunku. Žemė Hyperborea senovėje priklausė Dragons, bet nuėjo į krantą technokratai, kurie teigia, kad kai žemė pagal turimą. Kontroliuoti žemės - kad atneš pergalę vienoje iš karių.

Į drakoniškų karai nemokamai [ _3_] gali žaisti bet kas. Dar ne taip seniai, žaidimas tapo prieinama Desura , kur ji kainuoja 2,5 $. Kad žaisti online drakoniškų karai [_1_ ] registruota reikalinga. Norėdami užsiregistruoti jūs turite sekti nuoroda « Prisijungti arba Registruotis », įsikūręs dešinėje ekrano pusėje.

1 . Prieš atidarydami registracijos formą viršutinėje srityje, kuri « Vardas "Jūs turite nurodyti savo vardą.

2. Kitą eilutę « Nick » įrašyti savo žaidimo slapyvardį ( įsitikinkite, kad turite idėjų pora).

3. Be « Nusiųsti » reikia nurodyti savo realaus gyvenimo elektroninis paštas.

4. Kitos dvi eilutės turi nurodyti slaptažodį patekti į žaidimą ir patvirtinkite ją kartoti (srityse " [ _6_] Slaptažodis »ir« Patikrinkite slaptažodis »atitinkamai).

5. Visi laukai su žvaigždute yra privalomi, todėl laukas « šį [_2_ ] " s kodas » be žvaigždute, galite palikti jį tuščią.

6. Eksploatacijos privalomas erkių frazė « turi [ _6_] skaityti ir sutinku ... ", sutinku su taisyklėmis ir vartotojo sutikimą. Jei jūsų nesloglasiya registracija baigta, ir jūs galite ne žaisti online drakoniškų Karai .

7. Tuo Užpildę registracijos formą, kad patvirtintumėte savo "žmoniją" užpildydami lauką « Tipas [pabaigoje _3_ ] du žodžiai »CAPTCHA sistemos teikiama.

8. Visa užpildyti? Spustelėkite « Toliau ».

Dabar, kai registracija baigta, galite pradėti žaidimą!

Visi šiame žaidime yra keturių pagrindinių tipų korteles.

1 . Žemė ( Vienetai ), kuris apima žemės ir oro stotis. Kiekvienas sklypas yra būdingas Stiprumas, šarvai ir kovinius įgūdžius.

2. Ginklų. Šios kortelės padės jums žemę savo karius į mūšį.

3. "Magic. Šie žemėlapiai suteikia galimybę naudoti kovinių burtai ir pakabukai pagerinti pastatai, armija, gauti kompetenciją kovoti.

4. Sutrikimas. Tai nemalonu jūsų priešininkas korteles, kurios leidžia naudoti įvairius triukus, magija burtai ir užkeikimai nutraukti priešo planus.

Į drakoniškų karai žaisti [ _3_] bus įdomi visiems. Kaip ir dauguma kortų žaidimai, ji fiksuoja nuo pirmos minutės ir išlaiko visas iki paskutinio minučių mūšio dalyvių įtampą. Šiame žaidime jūs galėsite susirasti naujų draugų su žaidėjais iš viso pasaulio ir praktiškai mūšio įgūdžius. Tai sudėtingas žaidimas, nepaliks abejingų. Paskubėkite užsiregistruoti ir išbandyti savo laimę į mūšį!

 

Žaisti pat