Dragona

Alternatyvūs pavadinimai: Dragona Online Dragon Prisijungę

Dragona Online - fantastinis nemokama multiplayer Vaidmenų žaidimas su originalaus siužeto ir gražių šiuolaikinių grafikos. Vartotojai galės prisijungti prie herojai-Dragoni, kurie turi galimybę prisijungti su drakono sielą. Taigi, Dragonnes paversti galinga kovos forma, kuri yra vienas bauginantis kontempliacija. Šie kariai yra pašaukti kovoti su blogio Overlord Dzhurtanom jėgas. Apsaugoti pasaulį nuo nepageidaujamų Invazija - tai yra jų pagrindinis tikslas. Nuo Dragona Online žaisti, jums tapti viena iš būtybių, galinčių jausti laukinis drakoniškos kraujas jų gyslomis. Jums patinka tai - tai bandymas!

Dragona Prisijungę registracija leis jums linksmintis įdomių nuotykių. Galėsite kurti žaidimo metu atlikti daug įdomių svečių, kovoti prieš nekenčiamas priešų, ieškoti sąjungininkų ir su visų šių vietų mėgautis unikalų dizainą ir patogią garsą. Prisijunkite žaidimo Dragona online užima labai mažai laiko. Įveskite savo elektroninio pašto adresą, sukurkite slaptažodį ir įveskite jį vėl į kitą eilutę, ir tada pereikite prie užpildykite papildomus laukus (vardas, išrinko du klausimus ir jų atsakymus). Turėkite omenyje, kad sukurti sąskaitą tai jūs sutinkate su projekto sąlygomis.

Prieš gameplay, kurią jūs turėtumete perskaityti rekomenduojamų sistemos reikalavimus, sąrašą. Kad galėtumėte žaisti Dragona Online jums reikės kompiuterio su šia konfigūracija: Operacinė sistema "Windows XP / / 7 Vista; procesorius Pentium Dual Core arba naujesnė vaizdo plokštė Radeon HD 3650 / Geforce 8600 GT 20 [ _3_] GB diske ir 2 GB RAM. Jei šie parametrai tau viskas gerai, galite pasinerti į magišką atmosferą virtualios visatos.

Tu vežami į pasaulį, susidedančios iš kelių žemynų, ty Bartan, Nazallan, Souhayr Valley Dragon Pampus. Ant kiekvieno iš jų MMORPG sutaupė žaidimų staigmenų žaidėjai ir taip bus jūsų kelionės tikrai įsimintina. Gausite tiek spalvinga vietose ir niūrias, tamsias vietas. Tokia įvairovė leidžia žaidimo nėra nuobodus ir nenuspėjamas.

Game Dragon naršo pasigirti pabrėžti, kaip transformacija. Dėl pertvarkos jūs visiškai pakeisti savo išvaizdą. Šis specialus įgūdis padeda įsigyti papildomus galia padidinti stebuklinga ir fizines savybes. Bet jūs visada turėtų atsiminti, kad ji turi galios branduolys, yra ypatinga energija. Ši energija yra papildytas naikinimo monstrai. Transformacija yra išsami ir dalinis. Dalinio pakeitimo tik viena jūsų kūno dalis. Drakonas slypinti kiekvieno iš jūsų, ir pažadinti jį iki jūsų geriausias iš geriausių!

Tuo pačiu metu magiškas gyvenamų žemių atstovų iš keturių rasių. Kiekviena rasė turi dvi klases. Leiskite atidžiau pažvelgti į juos. Taigi žmonės (klasių: šaulys, snaiperis) - neįtikėtinas swingers, kurie žino, kaip daug būdų, kaip kompensuoti savo trūkumus. Ir nors jie nėra pakankamai stiprios fiziškai, ir gana silpna magija, ir jie paprastai yra trumpos gyvenimo žmonės yra laimingi. Jie naudoja sunkiųjų šarvai, ir dar Dėka su nykštukais aljanso turėti prieigą prie naujausių technologijų. Be to, žmogaus protas gyvas ir įžvalgus, ir šie privalumai nebus atimti! Kitas lenktynes ​​- kalio (klases: sargai ir žudikas), yra gana skiriasi nuo žmogaus. Šios varžybos yra pagrįstai laikomas labiausiai galingas, nes jo gyslomis teka rasės mėlynojo drakono kraują. Galia kalio sulaikyti tiek daug stengiuosi ne netvarka su jais. Trečioji lenktynių - Eldin (klases: girininkas ir mage), kurie laiko save teisėti paveldėtojai eros magai Drakonai. Atsižvelgiant į magijos naudoti, šiuo atveju, jie neturi sau lygių. Ir Eldin ilgaamžiškumas ir pelnytai laikoma gražiausia lenktynes. Ir paskutinis lenktynės - katchi (klases: Shaman ir Scout), įtakos Didžiojo karo ir noras grįžti į savo gyvenimo buveine buvęs didybės. Nariai jų rasės didžiuotis, aštri kova, tikslingas. Kaip jūs galite pamatyti visas skirtingų rasių ir kiekvienas patrauklus savaip.

Žaidimas Dragona Prisijungę leidžia ne tik atskleisti saloje Bartan paslapčių, bet ir kurti savo istoriją. Nuo tokių galimybių net išrankiausių vartotojas bus malonu. Taip, žaidimas pasaulyje tuo pačiu metu gražus ir žiaurus. Bet tai šis derinys neleidžia prarasti susidomėjimą projektu. Įsitikinkite, kad žaidimo privalumus savo patirtį ir jums lieka maloni patirtis!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos