Drakono žiedas

Alternatyvūs pavadinimai: Drakono žiedas

beautiful žaidimas Dragon Ring.

Igra žiedas drakonas patiks visiems naršyklės pagrindu veikiančių daugialypių vaidmenų-nuotykių mėgėjams. Sklypas sukasi aplink karalystę, vadinamą Andimor. Bet žiedas buvo sunaikintas, tarp civilių gyventojų kilo ginčai Andimora, nusistovėjusi neapykanta visų gyvų būtybių širdyse. Kaimynas užpuolė kaimyną ir jo brolis buvo pasirengęs nužudyti savo brolį. Blogas tamsos Viešpaties veidas išvalytas, pradėjo karštą karą. Tik didis drąsus, galintis surinkti poilsį gėrio širdyse, ir jo pagalba nugalėti tamsias jėgas. Joje esantys herojai atrodo kaip Holivudo žvaigždė, drabužiai gali pakeisti charakterio išvaizdą, o monstrai yra baisūs ir klastingi.

Dlya pabandyti nugalėti blogio jėgas ir tapti legendiniu herojau žiedo drakono registracija. Norėdami jį perduoti, galite gana greitai. Norėdami tai padaryti, užpildykite formą, kurią sudaro tik trijų taškų el. Pašto adresas, slaptažodis ir slapyvardis, arba naudokite vienos iš socialinių tinklų paskyrą.

Funkcijos „Dragon Ring“.

Nachinaya žaisti žaidimą Dragon Ring, turės pasirinkti specializacijos pobūdžio, jie yra standartiniai kariai, lankininkas ir magas. Patyrę žaidėjai žino šių klasių skirtumus. Warrior yra stiprus melee ir gerai apsaugotas, lankininkas labiau tinka kovoti ilgais atstumais, ir burtininko arsenalas, pilnas įvairių burtų, įskaitant gydymą.

Opredelivshis su simboliu ir suteikdamas jam vardą, galite eiti į neįtikėtinai gražią vietą, prarastą didžiuliame virtualiame pasaulyje.

Na dalis herojus patenka daug testų, jis turės gaminti savo ginklus ir drabužius, tai gali būti padaryta kovoje, užpildant užduotis ar kūrėjus, jie juos atnaujina kasdien. Tikimasi, kad prisijungimas prie karo su bosu gaus gerą ginklą ir įrangą. Galima pasirinkti kovas, tinkamas pradedantiesiems kovoti su priešais, valdomais dirbtinio intelekto, todėl lengviau uždirbti.

Kazhdy laimėjo mūšio didvyrį, kuris atneša patirties, žaidėjai galės mokyti savo charakterį kurdami vieną ar daugiau įgūdžių. Siurbiamas ne tik jūsų personažas, bet ir lydintys simboliai, augintiniai ir pakuotės gyvūnai.

V žiedo drakono žaidimas pats nėra toks įdomus, kaip sujungimas su kitais žaidėjais. Gildija gali kurti įgūdžius, kurių nėra.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos