drakonas žiedas

Alternatyvūs pavadinimai: drakonas žiedas

gražus žaidimas Drakonas Žiedas.

Igra žiedas drakonas kreipsimės į visų naršyklės pagrindu Multiplayer vaidmuo fantastikos nuotykių mėgėjams. Sklypas sukasi aplink karalystę vadinamas Andimor. Ji ilgą laiką buvo taika ir gerovė. Žmonės gyveno vienas šalia kito su elfų, padėti vieni kitiems ir apsiginti nuo priešų.

tamsiųjų jėgų kartą sėti sumaištį šiame virtualiame pasaulyje, ji buvo sudaryta Didžiojoje žiedą. Bet žiedas buvo sunaikinta, nesantaika prasidėjo tarp civilių Andimora, apsigyveno neapykantą visų gyvų būtybių širdyse. Kaimynas užpuolė kaimyną ir jo brolis buvo pasiruošęs nužudyti savo brolį. Blogis tamsoje Viešpaties veido išvalytas, pradėjo kruviną karą. Puiki magas sukūrė naują žiedą jis dedamas į jį iš senovės drakonas galią. Tik puikus drąsuolis galėtų rinkti poilsio Geros širdyse, ir su jo pagalba nugalėti tamsos jėgų.

V iPlayer žiedas drakonas neįtikėtinai gražus žaidimas. Savo trijų dimensijų grafika, kuri visiškai panardina į magišką tikrovę pasakų pasaulyje vartotoją. Herojai ji atrodo kaip Holivudo žvaigždė, drabužiai gali pakeisti charakterį išvaizdą, ir monstras yra baisi ir klastinga.

Dlya pabandyti nugalėti blogio jėgas ir tapti legendinis herojus žaidimo žiedas Dragon registracijos yra būtina. Perduoti jį, galite gana greitai. Norėdami tai padaryti, užpildykite formą, sudarytą iš vos trijų taškų elektroninio pašto adresą, slaptažodį ir slapyvardį arba naudoti vieną iš socialinių tinklų sąskaitą.

Įranga Dragon Ring.

Nachinaya žaisti žaidimą Drakonas žiedas, turės pasirinkti specializacijos pobūdį, jie yra standartiniai karys, lankininkas ir magas. Patyrę žaidėjai žino šiose klasėse skirtumą. Kariai yra stiprus melee ir gerai apsaugotas, lankininkas labiau tinka kovai su ne dideliais atstumais, ir magas arsenalas pilnas įvairių burtai, įskaitant gijimą.

Opredelivshis su charakteriu ir suteikiant jam vardą, galite eiti į kelionę į neįtikėtinai gražioje vietoje, prarado didžiąją virtualiame pasaulyje. Kelyje herojus bus patenkinti ne tik naudinga prekybininkams ir vienišas kariai, kurie gali išsiveržti į kolegos keliautojai, bet ir klastingai priešų, baisu monstrus ir kitus blogio jėgomis ir norovyaschie nužudyti herojus.

Na pasidalinti herojus patenka daug bandymų, jis turės pateikti savo ginklus ir drabužius, tai gali būti padaryta kovoti, vykdant užduotis ar kūrėjams, jie juos atnaujinti kasdien. Prisijungimas kovą su viršininku yra tikimybė gauti gerą ginkluotę ir įrangą. Kovų gali būti atrenkamos, tinka pradedantiesiems muštynes, kontroliuojamomis pagal dirbtinio intelekto priešų, todėl yra lengviau uždirbti patirtį. Po treniruotės jau galima eiti į karą su realių žaidėjų ir veido išjungtas.

Kazhdy laimėjo mūšį herojus duoda patirties, žaidėjai galės mokyti savo charakterį kuriant vieną ar daugiau įgūdžių. Žaidime yra kelių rūšių mūšį, požemyje Abyss galite gauti brangakmenių, kiekvienas iš jų yra atsakingas už tam tikrų įgūdžių:

  • Ataka;
  • Vozmozhnost kritinė streikas priešas;
  • Zdorove;
  • Fizicheskaya apsauga;
  • Magicheskaya apsauga;
  • Immunitet.

Takim būdas kiekvienas simbolis yra unikalus, skirtingi žaidėjai plėtoti savo simbolių ir naudotis drabužius, kurie pagerina tam tikrą įgūdį. Pumpuojamas gali ne tik jūsų charakterį, bet ir prie jos pridedamuose simbolius, augintiniai ir pakuoti gyvūnus.

V žiedas Dragon žaisti pati yra ne taip įdomu, kaip firmomis su kitais žaidėjais. Gildija, galite sukurti savo, arba prisijungti esamą. Kiekvienas personažas yra naudingas kovojant ne tik už save, bet ir visai bendruomenei, kurią sudaro į aljansą. Gildijos gali lavinti įgūdžius nėra vieni.

 

Žaisti pat