DreamFields

Alternatyvūs pavadinimai:

Game Dreamfields - vienas iš"Plinga Play"žaidimų atstovų. Žinoma, daugiau"Dreamfields"yra skirtas jauniems geimersko klasės atstovams, tačiau augantys žaidėjai gali atsipalaiduoti žaisdami šį mielą ir gerą gamtą. "Dreamfields"internetas šiek tiek primena įprastą ir mylimą daugelio programų"Facebook"ar"Twitter"puslapį. Reali įsivaizduokite, ko tikėtis iš žaidimo, galite pabandyti jį išbandyti spustelėję įgaliojimo formos apačioje esantį mygtuką"Išbandyti". S. Vėliava) ir pakeisti jį rusų kalba.

Norėdami pamatyti išsamesnę žaidimo versiją, turėsite užsiregistruoti. Taigi tiksliai"Dreamfields"patikrinkite, kaip ir daugelis kitų internetinių žaidimų, yra privalomas. Registruoti vartotojai gauna prieigą prie daugiau žaidimo parinkčių ir premijų.

1. Norėdami pradėti registracijos procesą, turite užpildyti formą, kurią galite rasti tiesiai žaidimo ekrano centre.

2.

3. Jei vis tiek norite tradicinių registravimo būdų, formos viršutinis laukas, vadinamas el. Paštu, įveskite el. Pašto adresą.

4. Šioje eilutėje įveskite slaptažodį, kad galėtumėte prisijungti prie savo asmeninės paskyros. Pabandykite pasirinkti tai, kad daugiau ar mažiau sunku žaisti žaidimą"Dreamfields"buvo saugus ir jūsų paskyra galėjo būti įsilaužta.

5. Į eilutę"Vartotojo vardas"įveskite savo slapyvardį, tiesiog norėdami prisijungti prie sistemos žaidimo metu.

6. Norėdami sutikti su žaidimo sąlygomis, pažymėkite atitinkamą eilutę.

7. Jei pasirinksite užsiprenumeruoti korespondenciją iš administracijos, nebent norite gauti pranešimų, palikite vietą, kurioje būtų rodoma tuščia.

8. Visi laukai užpildyti? Spustelėkite žalią mygtuką"Registruotis".

Jei esate Dreamfields žaisti iš savo sąskaitos"Facebook", tada sąraše bus rodomi jūsų draugų draugai, kurie taip pat įdiegė ir žaidžia"Dreamfields".

. Žaidimo sistema visada pasiūlys jums daugiau užduočių ir užduočių, kurių nebus nuobodu. Užpildžius užduotis siūlomą sistemą, galite gauti bonusinius taškus.

Paprastai žaisti nemokamai"Dreamfields"gali absoliučiai bet kas. Ir šis žaidimas maloniai neabejotinai niekam nepaliks abejingų

 

Žaisti pat