Dungeon Defenders 2

Alternatyvūs pavadinimai: Dungeon Defenders 2

Žaidimas Dungeon Defenders 2 - nemokama multiplayer strategija internetinis vaidmenų žaidimas su trečiuoju asmeniu. Šis tęsinys neturėjo laiko atgauti projekto vartotojus Dungeon Defenders, kurioje kūrėjai gana sėkmingai kirto "bokštai" su RPG. Leiskite nepainioti jums animaciją piešimo ir tam tikrais būdais per sočiųjų spalvų. 3D grafika vaizdo formatas, užduotys sudėtingos, daug žaidimo rodo, kad Dungeon Defenders 2 žaisti bus įdomu yra ir suaugusiems. Žaidimas nėra skirtas pankai, ir įdomu ne gėda įvairių kategorijų vartotojams. Kiekvienas gali atsidurti fantazijų pasaulyje daug patrauklių dalykų turi būti viliojantis ir padaryti grįžti vėl ir vėl prie žaidimo. Jūs atsidursite stebuklinga žemė vadinama Etheria. Jūs turite išgelbėti nuo blogio jėgų verčių. Įvairių tipų blogio goblinai ir Orgov gaus po kojomis. Sunaikinti juos - garbės reikalas. Nelaukite, kol lengvai pergalių, jūsų priešai yra stipri ir pavojinga! Bet tada jums nebuvo gimęs vakar - viskas gerai, jei jūs tapsite jų pastangas!

Šiuo metu, naujas žaidimas prie PTA etape. Jums reikės 2 Dungeon Defenders registruoti, kad būtų galima dalyvauti atliekant bandymus. Oficialioje svetainėje turite pateikti savo elektroninio pašto adresą. Kai jūsų prašymas yra tvarkomi, administracija atsiųsti raktą, kad aktyvuotumėte savo sąskaitą, ir jūs galite Požemiai Gynėjai 2 parsisiųsti. Beta pakvietimą gali gauti bet kas. Pagrindinis kantrybės laukti eilėje. Beje, galite išreikšti savo norus, kad kūrėjai pasistengs į toliau gerinti produkto atsižvelgti.

Sąrašas minimalių sistemos reikalavimų, negali viršyti parametrus, kurių reikia norint žaisti Požemiai Gynėjai . Jūsų kompiuteris turi atitikti šią konfigūraciją: operacinė sistema "Windows XP/Vista/7; procesorius Intel Core 2 Duo @ 1. 8 Ghz / AMD Athlon 64 X 2 3800 +, vaizdo plokštė nVidia GeForce 6600 / ATI Radeon X1300 (video RAM 256 Mb); suderinama su DirectX 9. 0c garso korta, 2 GB laisvos vietos standžiajame diske ir 1. 5 Gb RAM. Bet tai vis dar preliminarios prielaidos. Pilnas sąrašas Sistemos reikalavimai bus žinomi arčiau paleidimo žaidimų metu. Dabar studija Mados Pramogos siekia, kad žaidimas DD 2 buvo rasti platformos PC, "Mac", IOS, "Android".

Kas yra tarp originalo tęsinys skirtumas? Faktas, kad žaidimas Požemiai Gynėjai II pasigirti tokių atnaujinimo būdai, kaip bendradarbiavimo ir konkurencingos. Be bendradarbiavimo režimu pridėta daugiau bokštų ir kasybos, taip pat kitų įdomių funkcijų yra planuojama, pavyzdžiui, išplėsta istoriją ir 24 žaidėjas. Konkurencinis multiplayer režimas ir yra skirtas į MOBA žanro. Žaidėjai varžysis komandos 5 žmonių. Užduotis: apsaugoti savo bokštą nuo priešų.

Taigi, pradėdami žaisti DD 2, ir jūs, žinoma, įdomu sužinoti apie jos savybes. Tai pasaulis, kur yra herojai, kosmetika, augintiniai, į žaidimą pasaulyje su bendra valiuta pasaulyje, kur Jūs galite pasirinkti vieną tinkamiausią klasės pasaulį, kuriame tikisi nepamirštamą kovą su blogio monstras. Galite naudoti didelį arsenalą ginklų ir zaklęć veiksmingai kovoti su priešu. Be to, galimybė statyti gynybinius įtvirtinimus. Nesvarbu, ar esate karys, burtininkas, budistų vienuolis ar elfų medžiotojas - turi visas galimybes būti pagaminti norimą. Natūralu, kad kiekvienas personažas turi savo sugebėjimus, bet stengtis plėtoti turite bet kokiu atveju. Vykdyti planavimo aukštumų ir tiesiog gerai praleisti laiką į, pavyzdžiui, lošimo visuomenei, kaip jūs žaidėjų. Tikimės, kad jūsų lūkesčiai nebus nusivylė! Sėkmės!

 

Žaisti pat