Imperija Visata 2

Alternatyvūs pavadinimai: Imperija Visata 2

Žaidimas imperija Visata 2 sukurta naršykle masinis internetinis žaidimas, kuriame jūs galite pasirinkti savo kelią per galaktika. Galėsite rinktis iš 9 skirtingų rasių su unikaliu funkcijų ir statistikos pradedant vietas Galaktikos žemėlapyje žaidimo imperija Visata II . Surinkite 10 įvairių išteklių per kasybos asteroidų ir nuolaužų, konfigūruoti 21 skirtingą erdvėlaivis važiuoklės su daugiau nei 66 komponentų - tai leis jums turėti daug galimybių eksperimentuoti. Su 146 skirtingų technologijų į mokslinius tyrimus šį žaidimą negalima laimėti ar prarasti. Yra didelis dėmesys skiriamas sąjungininkę gameplay imperija Visata 2 internete , ir kodėl jums reikia prisijungti prie vienos iš daugelis imperijų arba sukurti savo. Naudokite savo karo laivus kovoti su realaus laiko kovų prieš šimtus žaidėjų priešininkų komandos ir karių veikti kaip paskutinė gynybos linija, kai visi tavo laivai, bus sunaikinta imperija Visata [_2_ ] 2 internete .

Jūs galite tapti mokslininkas, piratas, kariai, prekybininkai ir Bounty Hunter žaidimas imperija Visata 2. Su daugiau nei 120.000 planetų 10.000 sektorių žaidimas yra pakankamai vietos visiems!

Prieš žaisti imperija Visata 2, įsitikinkite, kad jūsų kompiuteris atitinka sistemos reikalavimus, kaip antai: dažnio procesorius - 2GHz , 1GB RAM, vaizdo plokštė - 128 MB. Prisijunk į žaidimą imperija Visata II neatsižvelgia į daug savo laiko ir lengva:

1 .                   Pagrindiniame puslapyje pasirinkite elementą "registracija";

2.                   Įveskite;

3.                   Prašome įvesti galiojantį el;

4.                   Įveskite saugų slaptažodį;

5.                   Pasirinkite "registracija" ir imperija Visata 2 registracija baigėsi.

Žaidimas yra būdingas savybes. Tai žaidimas, kuris turi pirmąjį pasaulyje 3D erdvėje grafikos variklis, kuris naudojamas "JavaScript". Žaidimas imperija Visata II pasiūlymų mūšis realiu laiku, taip pat lankosi ataskaitos kovose, 10 skirtingi ištekliai, 21 skirtingų erdvėlaivis važiuoklė 146 technologijos. Erdvėlaiviai imperija Visata 2 internete , gali būti pilnai surinktas iš 66 skirtingų komponentų. Jau pastatytas kosminiai galima rekonstruoti ar modernizuoti - vadai įtakos laivyno jėgą. Daug dėmesio žaidimas imperija Visata 2 padarė sąjungų skatinti. Sureguliavimas (neutrali, keliautojas, karys, piratas, prekiautojas, Bounty Hunter) žaidėjas remiasi savo žaidimo stilius imperija Visata 2 online .

Žaidėjai galima suskirstyti į imperijų, jūs galite organizuoti kovos kampanijas, planetos gali būti laimėtas.

Jums imperija Visata 2 žaisti ir suvokti, kad per pirmąsias 30 dienų, galite sukurti savo planetą, pradėti tyrimus gauti ištekliai, ir tt ir tt Šiuo metu jūsų planeta bus visiškai apsaugoti, bet jūsų laivynai gali būti užpulta. Po 30 dienų, apsaugos imperija Visata 2 internete yra daugiau, nesvarbu, kiek taškų jūs turite.

Žaidimas imperija Visata 2 duos jums galimybę bombarduoti ant paviršiaus laivus, kurie gali būti atakuotas orbiters. Laivai planetoje vadinamas protingas ir apima laivų remontas, atkūrimo laivus, laivus.

Žaidimas imperija Visata II "bus suteikti jums su tautų įvairovė. Pavyzdžiui, Dzhamozoidy - tauta, kuri gyveno simbiozėje su savimi ir savo pasaulį. Tai parodė logotipą, kuris atspindi jų kilmę ir vienybę žmonių žaidime imperija Visata II . Veganiantsy yra natūra paminklas valia. Jų medžiagų apykaita yra labai skiriasi nuo kitų veislių imperija Visata 2 internete . Yra žinoma, kad žmonės turėjo prisitaikyti prie įvairių klimato sąlygų, kaip jie vystosi. Šiuo tikslu, žmonės buvo organizuojami kartu trivialus imperija Visata 2 internete .

Dėl kitų tautų, galite sužinoti daugiau žaisti imperija Visata 2 internete !

 

Žaisti pat