Imperija Visata 3

Alternatyvūs pavadinimai: Imperija Visata 3

Imperija Visata 3 vakar - nemokamas naršyklinis fantastinis Multiplayer žaidimas kosmoso dalykai su strateginiu šališkumo. Projektas iš Playzo ir Leva Žaidimai siūlo vartotojams grįžti į neįtikėtiną pasaulį 3D formatu, kuris leis neribotą žaidimų patirtis. Galėsite pasirinkti tinkamą žaidimo stilių ir tiksliau dėmesio dalykų, kad tikrai ateina į galvą. Pavyzdžiui, jūs turite visas teises imtis gameplay vienas, bet jei jūs nuspręsite, kad gera idėja pasitelkti mąstančių žmonių palaikymo, niekas neleistų su kaimyninių imperijų aljansą. Taip pat profesija gali būti skirtingi. Norite, padaryti kai kuriuos tyrimus, jei turite įgūdis, išbandyti save prekyba jausti, kad jūs gyvenate drąsus karys - pradėti kovoti. Nuo mažų, siekti palaipsniui padaryti puikią karjerą. Žaidimas imperija Visata 3 - geriausias būdas patenkinti savo ambicijas, ir smagiai praleisti laiką!

Kariuomenės vadas tarpžvaigždinės jums padaryti pats paprasčiausias imperija Visata 3 registraciją. Viskas, ką turite padaryti - tai užpildyti keletą eilučių. Užpildykite reikiamus laukus vardą, elektroninio pašto adresą ir slaptažodį. Turėkite omenyje, kad įregistravimo faktas, jūs sutinkate su sutarties sąlygomis. Kai sąskaitos yra sukurta, galite atsisiųsti žaidimą ir patekti į žaidimo. Kitas šio projekto privalumas yra tai, kad tai yra sistemos reikalavimai gana kuklios. Taigi, prisijungti prie žaidimo bendruomenės net tiems, kurie negali sau leisti kietas kompiuterį galite. Prieinamumas, paprastumas sąsaja, įdomių renginių vyksta virtualioje galaktikos, daug kelių plėtros - visi atlieka svarbų vaidmenį, o jau žaidimo šiandien galime drąsiai pasigirti daug vartotojų.

Pradedant žaisti žaidimą imperija Visata 3, turėtumėte žinoti, ką daryti pirmąją vietą. Jūs laukiate dalyvauti šilčiausias kovose, ir todėl turi būti paruošti iš anksto. Kai tampate kosmoso imperijos savininkas, net pagalvoti apie karines transporto priemones statyti, tada mėgautis prizą karių armiją ir grupių formavimas. Svarbus dalykas yra mokymo kovotojai. Kaip išplėsti savo karius padidinti sėkmės mūšyje galimybes. Nepamirškite, kad kariuomenė turi būti, ir kad reikia šiek tiek pinigų. Jums buvo suteikta galimybė tinkamai finansuoti kariuomenė turi spręsti prekybos ir stebėti pinigų apyvarta savo turimą. Ekonomikos komponentas leidžia žaidimo įdomesnis. Su protas daro sandorį su kito žaidėjo - jums ant rankos, nes ji padeda judėti į priekį ir tobulėti. Kai jaučiatės pasiruošęs prisijungti prie mūšį, nedvejodami eiti į mūšio lauką ir parodyti nekentė priešų, kurie gali!

Laikui bėgant, jūsų imperija taps klestinčia teritorija, ir jūs jos stiprus, visuotinai gerbiama, įsitikinę kompiuterio. Imperija Visata 3 nemokamai vykdys radikalias planus, plius viską gauti didelį malonumą iš tiek prisotintas įvairiais būdais. Jei mylėti žaidimas, kuriame jūs galite įgyvendinti savo karinį talentą, ir net be šio kepalas sėkmingai razrulit sudėtingose ​​situacijose - tai imperija Visata 3 jūs neturite nuvilti. Mes galime tik palinkėti jums sėkmės ir visada vaivorykštės nuotaiką!

 

Žaisti pat