Įtraukta į sąrašą

Alternatyvūs pavadinimai: Sugrįžta

Žaidimas Antrojo pasaulinio karo metu nebėra.

Nors karinių temų metu buvo sukurta daug žaidimų produktų, kūrėjams tai dar nėra suteikta. Vienas iš šių bandymų buvo žaidimas „Įtrauktas į kelių žaidėjų“ šaulį, kuriame groja tikrieji Antrojo pasaulinio karo epizodai.

Projekto autorius yra Latvijos kompanija Darkflow Software, kuri sugebėjo atkreipti dėmesį į jo kūrimą gana netradiciškai. Įtrauktose, kartu su kitomis misijomis, yra komiksų balandžių režimas, kai kareiviai kovoja savo šortuose, yra ginkluoti paprastais stalo įrankiais kartu su įprastiniais ginklais, o keptuvės, kriauklė ir gofruotasis geležis tarnauja kaip apsauga. Idėja buvo labai populiari tarp žaidėjų, ir, jų prašymu, išėjo kaip atskiras produktas, vadinamas Cuisine Royale. Kaip teigia patys kūrėjai, jie norėjo atsikratyti klasikinės misijų ir kovų versijos, kai dalyvių grupės kovoja tarpusavyje už tam tikrą atlygį, kuris labiau panašus į sporto varžybas nei tikra strategija.

Apie žaidimo akcentus. Bet pakelti jį į naują lygį ir tapo pagrindiniu uždaviniu. Pradedant žaidime, kuriame galite dalyvauti, galite sukurti savo komandas ir siųsti jas į užduotį, asmeniškai parengdami jo įgyvendinimo planą. Kiekvienas kareivis turi tikrą veidą, todėl žmogiškasis veiksnys visada yra. Pasirinkę misiją, pagalvokite apie strategiją ir paskirstykite užsakymus:

  • Paimkite poziciją ir pasitraukite į vietovę:
  • Laikykite priešą iki paskutiniojo:
  • Pateikite išėjimą į savo komandą:
  • Išpūsti tiltą,
  • Sunaikink šarvuotas transporto priemones ir pan. d.

Pirmiausia turite atsisiųsti žaidimą „Priskirtas PS“ (kitos platformos dar nėra pateiktos) ir tik po to priprasti prie virtualios erdvės.

Dirbdami projektą, autoriai nusprendė suteikti žaidėjams galimybę veikti tiek iš pirmojo, tiek iš trečiojo asmens. Kadangi pagrindinis dėmesys skiriamas realizmui, buvo nuspręsta visiškai pašalinti trečiojo asmens vaizdą, leidžiant dalyviams jaustis visas tas kareivio emocijas, kurios buvo suspaustos tranšėjoje, kai milžiniškas bakas nusileidžia ant jo.

Jūs galite žaisti Įtraukti į grupę iki 20 žmonių ir tuo pačiu metu yra iki 150 dalyvių mūšio lauke. Tačiau yra galimybė pasipriešinti paskutiniam kareiviui ar sėkmingam misijos įvykdymui.

. Kitas „Enlayed iPlayer“ žaislo bruožas yra tai, kad čia ne tik unikalus unikalus, bet ir ginklas su savo istorija, trūkumais ir ženklais. Lieka kurti savo nuomonę, įskaitant žaidimą.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos