Enslaved: Odyssey į Vakarus

Alternatyvūs pavadinimai: Enslaved: Odyssey į Vakarus

Enslaved: Odyssey į Vakarus - žaidimas puikiai parodo, kaip projektas turi būti pateiktas veiksmų nuotykių stiliaus. Projektas buvo sukurtas specialiai "Xbox" ir Playtstaion, ir šiandien galite išbandyti jį ant savo asmeninio kompiuterio. Žaidimas buvo sukurtas garsaus britų Ninja teorija. Jo oficialus pristatymas įvyko tolimoje 2010 metais, tačiau, vis dėlto, populiarus projektas turi šiandien. Pažvelgus į žaidimą, ir tikrai suprantu, bet tai yra aukštos kokybės ir įdomus gali nepatikti bet Gamer?

Enslaved: Odyssey į Vakarų pc - pasakoja istorija beždžionė - tikrą specialistą Ekstremalių išlikimo srityje. Jis jaučiasi kaip žuvis vandenyje didžiojoje post apokaliptinio pasaulio. Beždžionė padeda mažoms ir trapi Kelionės pasiekti savo tikslą ir išlikti gyvas.

Ginkluotosios su Monkey - galingas darbuotojų, kurie lengvai gali paversti net pats baisiausias robotai į metalo krūva. Žaidimo metu jums bus glaudžiai dirbti su Tripp, kaip mergina padėti susidoroti su sprendimu reguliariai išmeta žaidimo galvosūkius. Taigi, galite sklandžiai pavergė: odisėja į Vakarus žaisti, reikia nepamiršti, kad personažas bus labai naudinga ne tik atlikti užduotis, ji gali būti tikra palaima kovoje - ji nieko nekainuoja atitraukti net labiausiai didžiulis priešininkas dėmesį ir tada vikriai šokinėja ant nugaros, sunaikinti combo.

Continue mūsų pavergtos: Odyssey į Vakarų aukštų apžvalga pagrindinių funkcijų žaidimą. Taigi, ne savo simbolių pradžioje bus turėti minimalų šoką ir kovos būdus, tačiau toliau žaidimas progresuoja, tuo daugiau įgūdžių jums gali gauti. Patobulinimai gali atrodyti pačius įvairiausius būdas - veikėjas gali padidinti didžiausią sveikatai ar mokyti savo darbuotojus dirbti su plazmos mokesčiai. Kas kita yra pasirengę jums žaisti, mokytis, asmeniškai išbandyti.

Norėdami pradėti žaidimo, jums reikės parsisiųsti Enslaved: Odyssey į Vakarus. Tai gali būti padaryta bus sekundžių, eikite į bet kokią turimą torrent tracker. Kai įvedate žaidimas, jūs sužinosite, kad jums bus gauti tik dviejų pagrindinių rūšių mokesčiai svyravo. Jie gali būti kurtinantis ir plazmos. Plazma gali greitai ir "neskausmingai" pašalinti priešą už kadrų pora. Bet su garso izoliacijos mokesčiai situacija yra šiek tiek didesnis - jie leidžia neutralizuoti priešus net iš didelio atstumo, ir kad jis pažeidžiamas išpuolių artimiausioje ateityje. Kuris metodas yra tinkamas jums pasirinkti savarankiškai, kurti savo unikalią strategiją.

Norėdami pamatyti save visame, pasiūlyti pakartotinio Enslaved: Odyssey į Vakarų vaizdo priekaba, kur visi privalumai ir ypatybės žaidimą aprašyta menkiausias smulkmenas.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos