Aidas Soul

Alternatyvūs pavadinimai: Aidas Soul, EOS

Žaidimų Aidas Soul - naujas žaidimas, kuris yra vis dar kuriama. Šis žaidimas yra sukurtas Korėjos studijoje.

Žaidimų Aidas Soul online žaidimas yra grožinės literatūros stiliumi ir sukurta MMORPG žanro, ir taip pat laikomas žaidimas klientas.

Tie, kurie neturi laiko sėdėti prie kompiuterio, tada yra gera žinia - tai galėsite atsisiųsti žaidimą Echo Soul į jūsų telefoną.

Šiame žaidime yra unikali sistema - sistema, dušas. Kas tai yra, jūs išmoksite, kai pradėsite žaisti žaidimą Echo Soul.

Be aidas Soul registracija vyksta taip pat kaip ir kituose žaidimuose. Norėdami užsiregistruoti, jums reikės įvesti savo vartotojo vardą ir slaptažodį žaidimą. Kadangi žaidimas yra vis dar kuriama, šiuo atveju nėra daugiau informacijos visiškai.

Play Echo Soul gali natūraliai kiekvienas asmuo, kuris įregistruotas svetainėje kurie kompiuterių parametrai atitinka žaidimo reikalavimus.

Kadangi šis žaidimas yra vis dar kuriama, ji vis dar nėra tiksliai žinoma, kurie parametrai turėtų būti prie kompiuterio. Vienintelis dalykas, apie tai jums tereikia tikėtis - reikalavimas prie interneto. Ji turi būti aukštas.

Be aidas Soul jums žaisti, mokytis deivės, kuris paaukojo save išgelbėti planetą istoriją. Jos siela buvo padalinta į mažesnes daleles, kurios buvo įvairiose Žemėje.

Žaidimų Aidas Soul internete siūlo Jums keturias klases simbolių:

1) kariai - tai galingiausias klasė, kuria siekiama kovoti. Turi galingą ataką.

2) Warlock - ne mažesnis nei kovoti karių. Jų magija visi bijo, neturi būti kiekvienas savaip.

3) Rogue - tai greitas ir egzotiškos klasė. Jie gali atlikti užduotis, bet kokio sudėtingumo.

4) apsaugos - yra drąsus klasė, saugo tiems, kuriems reikia pagalbos.

Žinoma kiekviena klasė turi savo charakteristikas, kurias jie paslėpti mūšiui.

Žaidimų EOS siūlo Jums nemokamai dirbti pagal savo charakterį išvaizdą. Jūs galite pakeisti savo veidą, akis, formos spalvą, taip pat pasiimti nuostabų plaukų ir spalvingas kostiumas.

Jūs į žaidimą aidas Soul reikės atlikti Quest, kurie yra susiję su deivės siela įvairovė.

Prieš jus žaidime veiks skeletas, Creepy monstras ir kitų siaubingas būtybes. Duok stiprybės pareikšti savo charakterį. Ir už juos gausite deivės sielos gabalas.

Ačiū dalelės galite atidaryti specialiųjų efektų, kurie padės jums kovoti.

Taip pat į žaidimą Aidas Soul augintiniai, kurie padės jums. Kai kurie iš jų jums reikia vairuoti. Be to, bijau jums reikės išspręsti galvosūkius, kad yra ne visi jėga.

Žaidimų aidas Soul internete pilna dinamika, įdomūs iššūkiai ir įdomių nuotykių.

Palaukite rusinimo į svetainės ateities ir žaidimų svetainėje pabaigos.

Aidas Soul internete įsitikinkite, kad jums bus laimėti ir duos jums nuostabių akimirkų, kad jums tikrai bus sužavėtas ir nepaliks abejingų.

Įveskite aidas sielos pasaulį ir sužinoti apie gražus deivė, kuris nusprendė eiti drąsus akto dėl kitų žmonių gyvenimus vardan legendos.

 

Žaisti pat