Clone Wars erą

Alternatyvūs pavadinimai: Clone Wars erą

Žinoma, klausos pavadinimą, jūs manote, kad žaidimas yra dar vienas klonas Era fantazija, kuris nukelia jus į nerealius įvykius pasaulyje. Tačiau skubėti išsklaidyti savo vaizduotę. Šis žaidimas - tai daugiau nei tik žaidimas internete. Ji buvo sukurta paprastų žmonių, kurie nori padėti tie patys paprasti žmonės randa savo vietą gyvenime. Be to, šis žaidimas - puikus būdas užsidirbti papildomų pinigų. Jums reikia tiesiog prisijungti suprasti, kaip neįprastas šis žaidimas tikrai yra.

Šis neeilinis projektas, kuris, nors iš pradžių tai sunku patikėti, padės jums realizuoti save realiame gyvenime. Ši ekonominė strategija. Registruodamasis į žaidimą, jums rasti sau į virtualų miestą, kur žmonės gyvena, vystymosi politikos, ekonomikos. Ir jūsų charakteris bus jūsų tiesa klonas. Žaidžia iš nemokamai klonų eros, jums bus suteikta galimybė vienu metu dalyvauti realaus verslo plėtrai, kuri bus aptarta toliau.

Kaip ir visiems interneto projektų Laikotarpis Klonas registracijos procesas yra privalomas ir būtinas. Visą žaidimą sąsaja išversta į rusų kalbą, todėl kovoti su užpildant registracijos formą specifiką ir visą pagrindinio patarimai žaidimą nėra sunku.

1. Norėdami pradėti registraciją, jums reikės eiti per to paties pavadinimo nuorodą esančio puslapio viršuje.

2. Sekantis atidarė priešais jus registracijos formą, jums reikės užpildyti visus laukus, kad, atsižvelgiant į sistemos nurodymų, galite prasidėjo per Clone Wars žaisti.

Jei pageidaujama, bet visiškai naujas projekto narys, galės naudoti savo namų puslapius "Facebook" arba FaceBook įvesti žaidimą.

Iki šiol projektas dalyvavo daugiau nei 400.000 žmonių, o pagal statistiką dauguma jų galėjo atsisakyti darbo visiškai patenkintas su pajamų, gautų per žaidimą. Visi žaidėjai ne tik bendrauti tarpusavyje per žaidimą, jie taip pat reguliariai rengia susitikimus ir realiame gyvenime, kurios dalijasi žaidimų patirtis su visiškai naujų žaidėjų.

Esmė žaidimas - gyventi savo klonus dirbti, kurti, bandyti uždirbti tiek pinigų, kad atitiktų jų poreikius gyvenimą. Jūs galite žaisti žaidimą Klonas Era kurti ir siūlyti savo idėjas ir projektus, kurių kiekvienas bus apsvarstytas sistemos administravimą ir, jei jis bus patvirtintas, jį įgyvendinti gyvenime. Kūrimo procesas žaidimo priklauso tik nuo jūsų fantazijos, todėl nedvejodami! Jums reikės tiesiog duoti nurodymus savo kloną, jis sistemingai atlikti, net jei tu negali tam tikrą laiką aplankyti projektą.

Dominikos Respublika dabar aktyviai plėtojant ranča "Land of the Clones", dalis nuo kurios veiklos pajamų yra nukreiptas į klonas eros internetu skatinti aktyviausius ir talentingus žaidėjus. Taip pat dauguma skirta projekto išminties žaidėjai gali gauti kaip paskata prizų tauriųjų papuošalai pagamintos įmonėje, taip pat priklauso projekto.

 

Žaisti pat