Eredan ITCG

Alternatyvūs pavadinimai: Eredan ITCG

Žaidimų Eredan - naujas, bet jau mylimas milijonus nemokamas naršyklinis pagrįstas kortų žaidimas. Ji juda iš tikrųjų grotuvas į neįprastą magišką pasaulį, kur Jūs galite būti bet kas - puikus karys arba vedlys prekyba paprastas miestietis ar magas. Žaidimas fiksuoja tiesiog nuo pirmos sekundės, kaip svajonių pasaulyje yra labai įdomi. Nepaisant to, kad žaidimas yra deklaruotas kaip kortele, juda įvairovė yra tiesiog nuostabios. Ir tai padeda pateikti fantazijos ir neįtikėtinai daug žaidimų juda pasaulį.

Reikalavimai žaidimas yra labai paprastas:

1.                        Prieiga prie interneto yra ne mažesnis kaip 500 k / s greičiu.

2.                        OS - XP, Vista, 7 ar panašiai.

3.                        Atminties bent 1GB.

4.                        Vaizdo ir garso korta.

5.                        Minimalios valdymo įgūdžiai tipo Solitaire žaidimas.

Žaidėjas ras kažką kiekvienam - pavyzdžiui, renkant atvirukus ir didvyrius, prekybai su kitų žaidėjų žaidimus, dalyvauti turnyruose, žaidimai ir daug žaidimų. Eredan ITCG internete - daugiau nei 700 kortelės, kuri užtikrins daugybę kombinacijų. Ir tada - visi žaidimo mechanika yra skirta už tai, ką turi ieškoti kortelių ir derinant juos, ir kad pokyčiai

Jei nuspręsite dalyvauti renkant, būti pasirengę už tai, kad jūs turite ieškoti paprastų ir sudėtingų žemėlapius, retas ir dažnas reiškinys, o taip

Net ir šiandien, milijonai žaidėjų praleisti daug valandų prie kortų žaidimas. Ir kiekvieną dieną vis daugiau ir daugiau. Be Eredan ITCG registruotas paprasta taip pat yra nemokamas. Vienintelis dalykas, kuris gali komplikuoti apie jį šiek tiek - tai Rusijos versijos nebuvimas. Jums reikės žaisti elementaraus anglų kalbos žinias.

Žaidimo sąsaja yra paprasta, draugiška ir tuo pačiu metu intuityvus, todėl nėra darbo suprasti, ką daryti ir kaip. Kūrėjai sugebėjo ne tik sukurti puikus žaidimas, bet tuo pačiu metu įnešti indėlį į ją dviem būdais - tiesiog užsiregistruoti arba įeiti per "Facebook" ("Facebook").

Pasibaigus žaidimo pradžioje padeda išspręsti mergina amnezija. Ir mokymo programa susideda iš trijų etapų. Tačiau autoriai teigia, kad ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas pirmasis žingsnis. Jame į mūšį prieš du vilkai yra herojus. Tai čia mes turime išsiaiškinti, kokie klausimai ir kaip jie vaidina. Po to, jūs turite elgtis su lenktynėmis, nes herojus gali priklausyti vienos iš kelių rasių - žmonės, elfai, žvėrys, Undead ir tt ir tt Be to, kiekvienas personažas bus susieta su klase. Savo žaidimą, per mažai - patyrė rimtą kariai, šviesos pirštuotos plėšikas išmintingą kunigą. Taip pat yra gildijos, kurie yra atsakingi už specializuotų įgūdžių.

Antrasis mokymo teks kovoti su kariais. Play Eredan ITCG Taip pat įdomu, nes ji visada turi žaisti su realiais herojai, iš jų pasimokyti iš kovos meną ir todėl priimti savo sprendimus, rasti išeitį iš sudėtingų situacijų.

Į Eredan ITCG žaisti gali būti begalinis, nes ten bus ne tik rinkti kolekciją, bet ir padaryti savo denius ir tt derinys ir tt Be to, žaidimas parduotuvė pirkti brangių ir vertingų žemėlapius, greitai pumpuojamas herojus.

 

Žaisti pat