UNESCAP Frome Tarkov

Alternatyvūs pavadinimai: Pabėgimas iš Tarkova, pabėgti Frome Tarkov

Igra pabėgti nuo Tarkov arba pabėgti nuo Tarkova.

Izdatel ir kūrėjas veikia kaip vienas asmuo Battlestate žaidimai Studio paskelbė, kad žaidimas pabėgti iš Tarkov bus išleistas MMORPG žanro žaidimai, Arkadiniai žaidimai / 2 veiksmų matyt. 06. 2016 Taip pat žinomas bruožai žaidimą ir produkto istorija ir gerbėjai karinių simuliatoriai yra trina rankas tikintis nauja. Žaislų žada daug naujovių ir unikalių savybių. Be didžiulių atvirų pasaulio veikėjų tikėtis, kad visa realizmas, kas vyksta per specialiai sukurtą papildomų modulių MMO. Galime sakyti, kad žaidėjai turi atsisiųsti pabėgti nuo Tarkov unikalus žaidimas, kuriame susipina didžiulį gyvojo pasaulio, iš populiariausių žanrų, gebėjimas sąveikauti su aplinka ir sugeria scenarijų.

Iskusstvo likti gyvas.

Gde kažkas Rusijos platybes prarado Miestas vaiduoklis Tarkov. Kai jis buvo klestintis ir visą gyvenimą, o dabar tik vėjas vaikšto gatvėse neliesti elektros laidų, vejasi popieriaus skiautelių ir pjovimo išjungti senuosius plakatus. Tuo stotelių vis dar stovi apleistų transporto priemonių ir transporto priemonių pastatyti namą. Namai labiau primena tuščių dėžučių su Broken Windows ir sugriovė viduje sienos. Gamyklos nėra šurmuliuos ne skambėjimo tramvajai, ne triukšminga minia skuba samdyti žmones.

V tai tuščias miestas pradėjo karinius veiksmus dviejų varžovų karinės organizacijos, Jungtinių Tautų remiantis Vakarų ir Rusijos kariuomenės dalis. Bet net ir apmokyti išgyventi bet kokioje aplinkoje karių nebus lengva susidoroti su šios baisios vietos situaciją. Žaidėjai turės rasti išeitį Tarkova lieka gyvas, kai mirtis gali atsirasti dėl įvairių priežasčių:

  • Mnogochislennyh raneniy
  • Otravleniya radiatsiey
  • Raznyh bolezney

U jums nereikės silpnas priešininkus, nes jei pagal bandymų galimybių ribos, todėl pasiruoškite atsisiųsti pabėgti nuo Tarkov, kaip būdą įrodyti sau, kad daug valandų praleido už kitų žaidimų produktų, ne praleido veltui. Kiekvienas darbas-Quest arčiau rasti išeitį iš keistą miestą. Tuo pačiu metu, jūs išmoksite visa istorija Tarkova su savo paslaptimis, kuri bus naudinga sėkmės ištrauka. Nėra momentas ne blaško nuo realistinių vaizdų. Veikėjai sąveikauti su aplinka, naudojant savo privalumų savo tikslams. oro sąlygų ir laiko keitimas daro įtaką daro mūšio procesą, simbolis elgiasi pagal savo valstybės Žalos, sveikata, atmosferos poveikio laipsnį.

Sovershenstvuem herojai.

Geroy nuolat vystosi keturiomis kryptimis:

  • Umstvennom
  • Fizicheskom
  • Prakticheskom
  • Boevom

Poluchennye žinios bus naudinga žvalgybos operacijas, užpuolimas ant priešo taikinius, mokslinių tyrimų ekspedicijų, prekybos, bendrų misijų, su įsiterpti ir rinkti išteklius. Kiekvienas gali specializuotis tam tikrose įgūdžių, tačiau būtina jį sukurti. Plėtros į žaidimą, ir ekonominė pusė. Be to, kad žaidėjai kasamas aukcione jie reikalingi ištekliai, tai yra įmanoma eiti į blusų turgus už prekių mainų tikslais, taip pat inicijuoti savo prekybą su pavaldiniais. Tarp kitų dalykų, žaidėjai gali užsiimti šnipinėjimą, apdorojimą, gamybą ir optimizavimas ginklų, mokslinių tyrimų ir kitų nepalankių veiksmų, kad padėtų pasiekti pagrindinį tikslą. Tarkime, kad prieš Pabėgimas išsiskyrimas iš Tarkov kompiuteryje yra keli mėnesiai dalyvauti uždarame beta testas nėra per vėlu užsiregistruoti. Tai puiki galimybė išmokti istoriją iš vidaus prieš kitus.

 

Žaisti pat