EverQuest II

Alternatyvūs pavadinimai: EverQuest II

EverQuest II Online - MMORPG su didelio masto kovų ir epo istoriją. Žaidėjai vėl mėgautis pritrenkiantis Norrath, kurie įvykiai prasidėjusios populiarus EverQuest. Tačiau nelaimių jį pakeitė neatpažįstamai. Gyventojai bando prisitaikyti prie naujų gyvenimo sąlygų ir nuolat priverstas kovoti už savo egzistavimą. Nustatyti šlykštus monstras trokšta sukelti jums nepataisomos žalos, be paaiškinimo tarp rinkos dalyvių santykius, tačiau taip pat būtina atlikti Quest plėtros nesustabdė vietoje - vienu žodžiu, ne taika! Jūsų darbas šiame pasaulyje yra įdomus ir įvairus. Vien Questai yra apie 8000! Daugiau paslaptingų vietų, kurios reikalauja tyrimų, didžiulis pasirinkimas amatų, laukia amatininkų, plius įdomų renginį kartu su jo bendražygiai. Na, jei jums tapti gildijos narys, jums bus sukrėstas tarp komandų karo vaizduotę. Visa tai ir dar daugiau yra gyvenimo prasmė gyventojams Pasakų wirtualności. Prisijungti E ver q uest 2 NEMOKAMAI! Tokiu būdu jums pašalinti nuobodulį iš savo laisvalaikį!

Jūs turite užsiregistruoti žaidime EverQuest II. Be to, įsitikinkite, kad į pagal pageidaujamą konfigūraciją kompiuteryje. Minimalūs sistemos reikalavimai yra tokie:

- Operacinė sistema Windows 2000/XP ";

- Pentium IV "procesorius arba Athlon XP c 1 GHz;

- RAM 512 MB,

- Grafika ATI Radeon 9000 ar GeForce 4 (išskyrus serijos MX) c 64 MB vaizdo atminties;

- DirectX suderinama garso plokštė;

- 7 GB laisvos vietos standžiajame diske;

- Online bent 56 kbit / s.

EverQuest 2 pats metai - paprastas procesas. Kurdami sąskaitą Jūs turite užpildyti šiuos laukus: žaidėjo vardą (stoties pavadinimas), slaptažodį, patvirtinkite slaptažodį, elektroninio pašto adresas, šalis, gimimo datą. Tada pažymėkite patvirtinimą, kad pagal Susitarimą. Skelbimų prenumerata įdomių naujienų - automatinis. Štai ir viskas, dabar jūs galite saugiai žaisti EverQuest 2, nes jūs oficialiai vartotojas.

Visų pirma, jums sukurti savo charakterį. Žaidimas EverQuest 2 suteikia 24 klasių ir 16 rasių pasirinkimas. Jūsų herojus gali būti visiškai unikalus, daugiau, kad jums sukurti savo išvaizdą asmuo. Jūs taip pat turite nuspręsti, kas būtų labai naudinga daryti. Mes kalbame apie profesiją. Galite pasirinkti Merchant, amatininkas, asmeniškai išmokti kurti įvairius objektus, ir taip § Naujokėliai tiesiog patogiai įsitaisyti ir suprasti pagrindinius dalykus. Yra puikus užuomina sistema. Be to, sąsaja yra gana paprasta, net arbatinukas viskas aišku, nereiškia, kad vartotojo pasitikėjimą!

EverQuest II žaidimas, kur tai nėra būtina būti užsidaręs ir kiti žaidėjai. Galų gale, jūs galite dalintis su jais vertingų daiktų, tarp jų rasti mąstančių žmonių kartu prisukamas skirtingus dalykus. Bet tai neverčia! Niekas čiulpti į savo visuomenę, jei jūs nenorite. Žaidimas turi vietą ir vieną įmonę. Taigi, pagalvokite apie tai, kaip tą paprastų patarimų. Be to, yra naudinga pasitelkti paramą, nepamirškite apie gerą aprangą. Atrankos ginklų, šarvų ir įvairių potions patinka. Bet tai dar ne viskas. Kad galėtumėte žaisti EverQuest II turite išmokti gesinimo metodus, mokytis magijos burtai. Čiulpia savo charakterį, kad jis nenugalimas!

Persikėlimas per lygius, jūs atranda naujų aspektų žaidimo. Laikui bėgant, internetinis žaidimas EverQuest 2 ir suteikia galimybę įsigyti kalno, ir statyti savo namus. Eiti į priekį ir puoselėjamos svajonės! Nebijokite iš kliūčių, kad susidurti kelyje! Ar ne jūs galėsite susidoroti su skirtingais ten goblinai, orkai, drakonai ir skulptūros atgyja?

Jei nuspręsite padaryti prenumeratą, nereikia atidėti neribotą laiką. Po žaidimo EverQuest II malonumas! Patikėkite, kad nebus gaila! Sėkmės!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos