Fable legendos

Alternatyvūs pavadinimai: Legenda

Fable Legends žaidimas grindžiamas legendomis ir istorija.

„Fable Legends“ žaidimas atrodo visiškai nepaprastas, panašus į linksmą pasaką su didvyriškos sagos elementais. Tačiau autoriai suprato, kad sklypas yra labai sunkus, su humoro, bet ne vaikišku, tikėdamasis, kad RPG veiksmo žanro projektas pritrauks visas amžiaus kategorijas.

Planuojama, kad galite atsisiųsti „Fable Legends“ už vieną „Xbox“ ir kompiuterį su „Windows 10“. 2016 m. Pavasarį vyks atviras beta testas. , ir tais pačiais metais „Studios Lionhead“ kūrėjas ir „Microsoft Studios“ leidėjas išleis žaidimą.

Pirmas leidimas nėra pilnas su vietomis, o simboliai atliks savo veiksmus pagrindiniame mieste, tačiau autoriai ketina sukurti visą seriją su tęsiniais, palaipsniui plečiant žemėlapį, simbolių sudėtį ir kitas akimirkas. Kalbant apie režimus, žaidėjai galės pasirinkti vieną žaidėją arba kooperatyvą. Tačiau sustabdydami pasirinkimą vienoje eilutėje, jums nebus paliktas vienas šalia kompiuterio valdomų simbolių.

Nors darbas su projektu yra visiškas, žaidėjai stengiasi sužinoti daugiau apie tai, ką kūrėjai ruošiasi jiems. Kiekviena naujiena yra ryškiai aptariama ir skleidžiama greitai, ir tapo žinoma, kad „Fable Legends“ atsisiuntimas bus įmanomas laisvo žaidimo modelyje.

Verslo likimas yra jūsų likimas.

Gyvenimai įvyksta tankiai apgyvendintame Albiono pasaulyje, kuriame yra gana tikėtina situacija, kai visur esantis blogis neleidžia šlovingiems herojams gyventi taikiai ir laimingai, ir gerus dalykus.

Bet prieš keturis gerus vaikinus, tik vienas piktadarys, goblinų ir orkų lyderis. Taip, piktadarys yra vienas, bet jo kontrolėje yra daug agresyvių minionų, ir jis aktyviai naudoja savo galią, siunčia savo kariuomenę į tauriuosius karius, kad neleistų jums įvykdyti gerų ketinimų.

Be didžiulių žaliųjų monstrų, lyderis įveikia spąstus ir manipuliuoja oru, sukeldamas įvairias kataklizmas. Apskritai, didvyriai nebus nuobodu, o jei jie tai padarys, pagrindiniai piktadariai juos prižiūrės.

Gera pusė, nereikia tikėtis nuostabių naujų produktų, tai yra klasikinis archetipų rinkinys:

 • Strashny, saugoma labiausiai pažeidžiamose vietose su šarvų kryžminiuoju. Jis sako mažai, bet kodėl mums reikia žodžių, jei gerai dirbate,
 • Pečių su sunkiu magišku skydu. Išmintingas ir ištikimas draugas, apimantis jūsų nugarą mūšyje,
 • Cute žudikas su sudėtingais būdais. Jo rankos yra gerai prižiūrimos, jo judesiai yra grakštūs, ir jis iš tikrųjų priverčia pora porų į priešo galą,
 • A išdykęs, juokingas žavesys, sugebantis žaisti bet ką, ir apsimesti, kad ji neturi nieko bendro su juo.

C didvyrių jūs atsidursite pasaulyje, kuriame tapo magija, legendos ir istorija. Jūs laukiate nuostabių užduočių, sudėtingų užduočių, keistų susitikimų su įdomiais personažais, gyvenančiais Albione. Jūs patys apibrėžiate savo, kaip gudraus apgaviko, bebaimis kario, drąsaus samdinio ar savęs, vaidmenį.

Jūsų charakteris yra geriausias, todėl įsitikinkite, kad jam nereikia įrangos. Pasirinkite jam ginklus ir šarvus, kuriuos galima rasti krūtinėje, klajojo po fantastiško pasaulio keliais:

 • Sharp Sabers
 • Stulpai
 • Šviesūs plieno kardai

Jų stiprumas ir žalinga galia gali būti palaipsniui didinami, gaudami privilegijas užbaigus misijas „Fable Legends“ kompiuteryje.

Sistemos reikalavimai

 • C: 64 bitų / Windows 10
 • Memoras: 6 Gb
 • procesorius: „Intel Core i7-860 Quad 2“. 80GHz, AMD FX-8120
 • vaizdo plokštė: Nvidia GeForce GTX 750 Ti, AMD Radeon HD 7850
 • disko vietos: 15 Gb
 • Garso plokštė su „DirectX 11
 • “ suderinamumu
 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos