Fable legendos

Alternatyvūs pavadinimai: Fable legendos

žaidimas"Fable legendos remiantis legendų ir istorijų.

Tai nėra rimta atrodo žaidimas Fable legendos, daugiau kaip linksma pasakos elementais didvyrišką saga. Tačiau, kaip buvo skirtas autorių & ndash; kad geriausias rimta istorija su humoro šiek tiek, bet ne vaikus, su viltimi, kad į veiksmo RPG žanro projektas patrauktų visų amžiaus.

Planuojama, kad Fable legendos galima atsisiųsti One"Xbox"ir kompiuteris su Windows 10. Atviras beta testavimas bus atliktas 2016 m pavasarį Ir tais pačiais metais, kūrėjas ir leidėjas Studios Lionhead Studios"Microsoft"ketina išleisti žaidimą.

Pirmasis leidimas nėra gausu vietas ir simbolių leis savo veiksmus pagrindiniame mieste, tačiau autoriai ketina sukurti tęsinių seriją, palaipsniui plečiant žemėlapį, dalis simbolių ir kitų dalykų. Kaip režimais, žaidėjai galės pasirinkti vieną vartotoją ar kooperatyvą. Tačiau, siekiant sustabdyti nuo vieno perdavimo rinkimus, jums nebus vien & ndash; Kitas bus personažų įmonė, kompiuteriu valdomas.

Iki šiol darbas projekte yra pačiame įkarštyje, žaidėjai bando sužinoti daugiau informacijos apie tai, ką jie rengiasi kūrėjams. Kiekvienas naujienų animatedly aptarti ir greitai plinta, ir tai tapo žinoma, kad parsisiųsti Fable legendos bus galima modeliuoti nemokamai- žaisti.

herojaus & ndash likimas; Jūsų likimas.

Renginiai vyksta tankiai apgyvendintose pasaulio Albion, kur tikimasi ten buvo situacija, kai visur blogis neleidžia šlovingą herojai gyventi taikiai, laimingai, taip gera kada nors vėliau.

Prieš kvartetas iškyla visus gerus vaikinai & nbsp; vieną piktadarys & ndash; iš goblinai ir orkai vadovas. Taip, piktadarys, bet pagal savo kontrolę agresyviai pakalikai daug, ir jis aktyviai naudoja savo galią tauriųjų karių nasylaya savo kariuomenę, kad būtų išvengta jums atlikti gerus ketinimus.

Be didžiulės žalios keistuoliai lyderis nustato spąstus ir manipuliuoti oras, todėl įvairių nelaimių. Apskritai, gręžimo herojai tikrai ne, ir jei ji tampa pagrindinis piktadarys rūpinsis jų nuotaikos.

 • Baisūs apsaugoti labiausiai pažeidžiamų sričių Arbalester šarvai.
 • swordswoman sunkiųjų stebuklinga skydas.
 • Mielos žudikas su rafinuotų manierų.
 • neklaužada, juokinga burtininkė, galėtų lengvai užšaldyti bet ir apsimesti, kad tai ne viduryje.

  su herojaus jums rasti sau į pasaulį, kur magija, legenda ir istorija tampa viena. Jūs esate laukia nuostabios Quest, sudėtinga užduotis, keistus susitikimus su įdomiais simbolių užpildant Albion. Jums reikia nuspręsti, kokį vaidmenį & ndash; Sly apgavikas, bebaimis karys, drąsus samdinių ar pati dorybė.

  Charakterio bruožai nusipelno geriau, todėl įsitikinkite, kad jis nereikėjo pavara.

  Jų stiprybė ir jėga Streikų gali būti palaipsniui didinama suteikti jai privilegijas pravažiavus misijas Fable Legends PC.

 • Procesorius: Intel Core i7-860 Quad 2. ^^33
 •  

  Žaisti pat