Fallout 2

Alternatyvūs pavadinimai: Fallout 2

Fallout 2 - kompiuteris Vaidmenų žaidimas. Žaidimas "Fallout 2 yra kultas, žaidimas, kuriame kūrėjai sugebėjo įkūnyti geriausias savybes junginio sėkmingo žaidimo, kad gerbėjai būtų pripažinti ją. Priešais jus yra tikrai puikus žaislas. Amerikos dalis mūsų planetos, tai yra patenkintas savo produkcijos atgal į 1998. Tačiau didžiulis Rusijos valstybės į ne tolimoje 2008. Jis palietė temą, tiesą sakant, tai gali būti neįdomu. Veiksmai vyksta 80 metų po to, kai žaidimas Fallout renginius.

Ar pradėti ir atsisiųsti Fallout 2, apsilankykite oficiali svetainė žaidimą. Bet čia mes manome, kad būtina informuoti, kad geriau pasitikėjimo gameplay, turite baigti Skaitydami šią apžvalgą, o taip pat peržiūrėti vaizdo įrašą - apžvalgos.

Jūs turite pagrindinį Fallout 2 pobūdį - išrinkti. Ir jūs išrinktas grįžti į pasaulį ieškoti prieškario meno GECK. Paimkite pasaulio, kuriame esate. Galų gale, tai yra pasaulis po branduolinio karo, pasaulis virto vieną ištisinį dykumoje. Tai toli 2241. Jūsų mieste yra ne vienas, kad vienija maitintojo.

Išrinkti atlieka Fallout 2 Questai - užduotis, kurios iškils prieš jį, ar kas - tai suteiks jiems galimybę juo.

Asortimentas Fallout 2 yra didžiulis ginklas. Su jokiu galimybių sunaikinti rezervą. Ir nemanau, kad tai taip paprasta. Jūs kovoti ne tik prieš žmones, bet prieš mutavo kopijų, kurios neaišku, žmonės Toli Toli gyvūnams Wanamingos, ghouls, žiurkių, super mutantai, mirties nagus, gekonai Giant skruzdėlės Radscorpions brahmanai, mėsėdžiai augalai ir meldžiasi mantises .

Fighting'll savo nuo automatinių kompiuteriu priešininkai be draugų pagalbos, nes žaidimą galima tik vieną.

Taip pat turite daugiau tokių ženklų:

• Šulík;

• Vic;

• Cass;

• Marcus;

• Myron;

• "Skynet";

• Janet Lynette;

• Tandy;

• Haroldas;

• Frankas Horrigan;

• Goris;

• lenny.

Šulík - turi su dvasių ryšį, prisijungia išrinktoji. Iš laukinių atstovas.

Vic - prekiauja Klamant.

Cassie - valdo baras lauko Vault.

Marcus - šerifas Brokeno Hills. Iš super mutantai atstovas.

Myron - ne kovotojas, ir medicinos genijus.

"Skynet" - saugoti karinę bazę. Remiantis žmogaus smegenis, dirbtinio intilekt.

Janet Lynette - pagrindinė miesto prieglaudos.

Tandy - Kalnų Karabachas prezidentas.

Haroldas - iš ghouls atstovas.

Frankas Horrigan - vyriausiasis priešininkas, super mutantas.

Goris - Mirtis letena - albinosas mokslininkas.

Lenny - gul - daktaras.

Žaidimas Fallout 2 yra ne koks nors ištrauka problema yra ne pagrindinis dalykas, būkite atsargūs. Tai užtrunka jums daug laiko. tačiau, jei esate susipažinę su triukų, jis praeis greitai.

Grafika pagerėjo, tačiau vis dar ne taip daug dėmesio buvo skiriama tam, kaip pirmojoje dalyje. Bet jaučiu besivystančių įvykių, kaip jūs galite grožį. Ypač tada, kai papildo puikus garso takelis.

Žaidimas Fallout 2 parsisiųsti Jūs visada turite laiko. Pagrindinis dare mirti už jų išlikusių bendražygiai į pastogę. Viskas yra jūsų rankose. Geras žaidimas!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos