Far Cry

Alternatyvūs pavadinimai: Far Cry

Far Cry - kompiuterinį žaidimą į pirmojo asmens šaudyklės žanrą. Far Cry žaidimas gana šviesus ir turininga. Kaip ir bet kuriame šio kompiuterio žanro žaidimas Jūsų užduotis yra išlikti gyvam. Tai, žinoma, išskyrus tikslus, kurie turėtų būti pasiekti šiame žaidime. Šis žaidimas gavo nerealų populiarumą per mažiau nei šešis mėnesius po pardavimo. Kažkas neįprasta slepiasi šiame žaidime. Žinoma, jūs jau kupini smalsumo, ir jūs turite sudeginti į žaidimo pasaulį ir atsisiųsti žaidimą Far Cry.

Ar jums patarti ir neskuba pradėti susipažinti su žaidimu, bent jau iš pirmo žvilgsnio, o nuomones apie teksto ir vaizdo peržiūros. Ir tada jūs galite lengvai atsisiųsti žaidimą Far Cry. Tolimųjų Cry žaidimas žaisti iš karto po to, kai pradėti atsisiuntimo procesą.

Visa sklypas žaidimas pasakoja jums apie buvusio Commando gyvenime. Groti toli jums tai jiems Pagrindinis herojus iš žaidimo, tai nenuostabu, jis turi patirties karinėje srityje. Žaidimas vyksta ant gražaus erdves atogrąžų rojus salų Ramiojo vandenyno Kabat'o. Jūsų priešininkai bus dalyvaujančios viruso mutacija vystymosi žmonių. Jūs susitikti kelyje jau užsikrėtę primatų.

Įskaitant savo charakterį, siekiant padėti jums ir jus barjerą, ty priešai bus tie ženklai:

• Jack Carver;

• Valerija Konstantinas;

• Doyle;

• pulkininkas Richardas Crowe;

• Dr Krieger.

Jack Carver - iš tikrųjų jūsų charakteris. Savininkas nuomos kompanija vandenų. Dalyvauja misijos jau atvyksta į salą.

Valerija Konstantinas - CŽV agentas slaptas. Džekas prašo pagalbos į savo misiją. Po plano atskleidė pažeidimus Džekas.

Doyle - inžinierius, slaptai. Nusiųsti paaiškinti saloje situaciją. Džekas nužudyti.

Pulkininkas Richardas Crowe - samdinių, galva salos apsaugą.

Dr Krieger - pagrindinis priešas žaidime. Magistras visų laboratorijų saloje sukurti specialias medžiagas.

Atlikti kiekvieną Far Cry misija yra labai svarbu tolesnei įvykių eigą. Be to, visa tai dėl to, kad ertmę lygiais. Viskas, kaip įprasta, prasideda mokymo būdas. Kūrėjas siūlo Jums keletą būdų pasiekti žaidimo tikslą pasirinkimas.

Dėl visų šių nuotykių, jūsų herojus, žinoma, negali išgyventi be ginklų. Tai ginklas Far Cry pateikiami, gali būti milžiniška įvairovė, bet labiausiai reikia.

Ir visada su Jack Carver ten yra įrengti elementus: žiūronai, žibintuvėlis, naktinio matymo, nustatyti sprogmenis, pirmosios pagalbos rinkinys, neperšaunamų liemenių ir įėjimo kortelėms ir komunikatorius.

Žaidimas Far Cry naudojant išraiškingas ir aiškius grafika įtrauks jus į kelionių taip nuostabų rojus Žemėje pasaulyje. Vis daugiau ir muzika, gerai pasirinkta remti bendra situacija pabrėžia tašką. Visi aplink nekilnojamojo ir nori mėgautis, bet jūsų misija bus ne jus atgaivinsiu. Mes turime skubėti. Paskubėk ir tu, nes visi laukia jūsų pagalbos. Nepamirškite pasikonsultuoti žaidimas Far Cry jo bendražygius. Kiekvienas turi jaustis kaip didvyriai.

Geras tu žaidi! Dėkojame už Jūsų dėmesį!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos