Far Cry 2

Alternatyvūs pavadinimai: Far Cry 2

Far Cry 2 - kompiuterinis žaidimas iš pirmojo asmens šaudyklės žanrą. Žaidimas Far Cry 2 yra antra dalis, žaidimų Far Cry serijos, neatsižvelgiant į įvairius priedus. Tačiau nėra tamsesnė nei pasakojimo įvykių tęsinys, ir nėra ryšio su visuomene. Žaidimas nebuvo toks populiarus, bet vis dar taip pat turi nemažai savo gerbėjų skaičių. Kiekvienas žaidimas turi savo specifiką. Tiesiog bando suprasti jus iš kur jie atvyko, kas pritraukia visų žaidime. Žaisti Far Cry 2, gali būti tik vienas, nes pagal projektą tik vieno vartotojo režimas. Jūsų charakteris laukia Jūsų.

Jau gali būti skubėti greitai atsisiųsti Far Cry 2 ir prarado žaidimo. Arba jūs galite susipažinti su iš pradžių žaidimą, skaityti ir peržiūrėti atsiliepimus. Ir drąsiai su pasitikėjimu Parsisiųsti žaidimą Far Cry 2.

Jūs esate čia atsidurs Afrikos šalies teritorijos, kaip karinių, ir vieno pagrindinio tikslo - iš nelegalios prekybos ginklais pasaulyje pašalinimo. Galų gale, tam tikru mastu, tai buvo iš jo vyksta pilietinis karas vyksta tarp dviejų kariaujančių pusių: Ofoten - Jungtinė Priekinis Darbo Išvaduotojai ir NSS - Sąjunga populiaru Atsparumas. Aptverta miestas, ir neleiskite niekam nebus atskleista. Bet ginklas tiesiog nesibaigia. Daugiau maitintojo netekimo ir civiliai gresia pavojus užsikrėsti įvairiomis ligomis. Apskritai, visi mirtinos būklės. Yra tiesiog nėra pakankamai, ir jūs, ar veikiau jūsų charakteris.

Į žaidimą esate susijęs tokius simbolius:

• Šakalas;

• Ruben Oluvagembi;

• Addy Mbantuve;

• Oliver Tambossa;

• Leonas Gakumba;

• Prosper Kouassi.

Šakalas - pagrindinis piktadarys žaidimą. Tiekėjo ginklų mieste. Likimas priklauso nuo veikėjas.

Ruben Oluvagembi - maitintojo žurnalistas, kuris prašo herojus pagalbos ieškant įrašų pokalbį su Jackal. Gyvi šių sąlygų.

Addy Mbantuve - žiaurus ir valdinga simbolis. Ofoten vadovauja organizacijai. Kalta, kad mirties priešų.

Oliver Tambossa - majoras valdo NSS. Ne išgyveno karą.

Leonas Gakumba - gydytojas, o vėliau įtraukta į Ofoten. Jis patyrė mirtį.

Prosper Kouassi - LED gatvės sukčiai blankiai. Įtraukti į NSS vėliau buvo nužudytas.

Visa pristatytų jums Far Cry 2 misijos atliekamas sunkumų. Ir dėl to, kaip judėti link pagrindinio tikslo. Galų gale, jūs pasieksite suvokimas, kad taip pat turi mirti, nes tikriausiai yra užsikrėtę.

Tam, kad pasiektų visus savo tikslus tam, Far Cry 2 ginklai, kaip antai mačetėmis, šautuvai ir kulkosvaidžiai, snaiperio šautuvai, pistoletai - kulkosvaidžiai, šautuvai, šviesos granata paleidimo, pistoletai, sprogmenų, liepsnosvaidžiai, minosvaidžius ir daug daugiau. Taip pat papildoma versija jums pildymas.

Taip pat turi įvairių transporto, kuris padeda įveikti didelį atstumą iki taikinio.

Į žaidimą Far Cry 2 nėra sunku, tiesiog rūpintis gyvenime. Žaidimas Far Cry 2, savo ruožtu, su gana gera grafika, su kuo perdavimo tikrovės įvykių padės jums.

Geras žaidimas! Dėkojame už Jūsų dėmesį!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos