Far Cry 3

Alternatyvūs pavadinimai: Far Cry 3

Far Cry 3 - kompiuterinį žaidimą atviro pasaulio FPS žanro elementais RPG. Far Cry 3 žaidimas apima išgyventi kelionę į salą, atogrąžų rojus Žemėje, rankų sala. Žaidimas džiaugiamės savo gerbėjų naudotis ne tolimoje 2012. Tai trečioji dalis tokiu įdomiu istorijos žaidimai Far Cry. Bet ne tęsinys, nes ji neturi nieko bendro su ankstesnių dalių, išskyrus tai, kad veiksmas vyksta visose salose žaidimai, džiunglėse. Žaidimas išpopuliarėjo, negali tokių kaip jo pirmtakas. Jūsų herojus ne tik pasipriešinti priešų. Apskritai žaisti stovi.

Skubėkite aplankyti svetainę ir atsisiųsti Far Cry 3. ir kol ji Nepamirškite perskaityti šią peržiūrą ir žiūrėti video - apžvalgos. Ir tada galite atsisiųsti žaidimą ir Far Cry 3.

Play Far Cry 3 miega saloje, kuri atėjo pailsėti su savo broliais ir draugais. Bet ne sėkmingai patekti į maištininkų genties vietos piratų rankose.

Kai pabėgti su savo broliu, jums pavyksta pabėgti, ir tavo brolis miršta. Ir paleisti į piratai, kurie prieštarauja organizacija - vietinis atsparumo.

Kaip rezultatas, mes gauti šios in-game simbolių:

• Jason Brody

• Waas Juodkalnija;

• dotacijos Brody;

• Dennis Rogers;

• Liza Sniego;

• Oliver Carswell;

• Keith Ramsey;

• Daisy Lee;

• Riley Brody;

• Sam Baker.

Jason Brody - žaidimo veikėjas. Ne tikrai žino, kas yra pajėgi mūšyje.

Waas Juodkalnija - pirmaujanti piratų gauja, labai žiaurus.

Grant Brody - turite vyresnį brolį Jason. WAAS jį užmuša.

Dennis Rogers - sukilimo lyderis, tampa draugas Jason.

Liza Sniegas - mylimasis Jasonas. Likimas priklauso nuo jūsų pasirinkimo, žaidimas baigiasi.

Oliver Carswell - iš veikėjas draugas.

Keith Ramsey - draugas Jasonas.

Daisy Lee - mergina Granda.

Riley Brody - turite jaunesnįjį brolį į veikėjas.

Sam Baker - susipažinę su šnipinėjimo žaidimą ir tampa Jason kompanionas.

Kaip rezultatas, Far Cry 3 misijos, kurios kyla Jūsų kelyje bus susijęs su pagrindinio tikslo pasiekimo - iš nuo piratų saloje padėti atsispirti išsivadavimo.

Ir aš davė jums padėti Far Cry 3 ginklus maždaug 39 rūšių suma. Jis yra pakankamai galinga, kad ginti salą.

Į žaidimą Far Cry 3 gali žaisti keliose režimai: vieno žaidėjo, multiplayer ir co-op. Kooperatyvas suteikia jums ir jūsų tris kitus bendražygius atlikti tam tikras užduotis. Atitinkamai multiplayer režimas apima komandas herojai taip pat susiję su tinklu.

Taip pat yra numatyta, savo nuožiūra, du būdai įvykių eigą į žaidimo pabaigos. Gyvenimas priklauso nuo daugelio simbolių.

Žaidimas Far Cry 3 patinka puikių grafika geresnes persivalgymo realybės įvykius. Ir muzika skiesti užbaigia bendrą vaizdą apie įvykius žaidime.

Gyventojai saloje turėjo būti padėjo, nes jūs patys jaučia neapykantą ir smurtą prieš žmones piratai. Tik jūs ir jūsų draugai ir nėra pakankamai. Paskubėkite prisijungti prie renginių srautą.

Sėkmingas žaidimo! Dėkojame už Jūsų dėmesį!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos