Far Cry Primal

Alternatyvūs pavadinimai: Far Cry Primal

žaidimas Far Cry Primal į mezolito.

šauliai gerbėjai serijos laukia nekilnojamojo siurprizas, kai įmonė, & nbsp;"Ubisoft Montreal"pristatė savo naują projektą, kurį Far Cry serijos. Vieno žaidėjo žaidimas Far Cry Primal žanro veiksmo nuotykių žaidėjai nusprendė siųsti į akmens amžių, kriaukles su lazdomis, kirviai, ir priversti išgyventi dykumoje.

Mes jau žinome, kad Far Cry Primal atsisiųsti & nbsp; Vienas"Xbox"ir"PlayStation 4 & nbsp; gali būti 23. 02. 2016 kovo 1 d & ndash; Windows. Šis produktas bus išleistas surinkimo ir elektroninių leidinių, o jei pirmuoju atveju, žaidimas apima fizinius prekes, žaidėjai gaus antrojo papildomo ginklus ir misijas.

& nbsp;

& nbsp;

Į laukinių gyvūnų pasaulį.

žmogus yra ne svetimas kovoti su priešų. Šis gebėjimas, jis vykdo nuo akmens amžiaus, kai nebuvo šaunamieji ginklai, įranga ir reikmenys padėti išgyventi traumų ir ligų. Primityvus žmogus gali pasikliauti tik savo jėgomis, gudrus, judrumas, greitis ir tikslumas.

Žmonės & ndash; Gyvūnai, taip pat, bet daugiau beginklis savo originalioje formoje. Jie turi aštrius nagus ir stiprius iltis, jie yra blogesnės, & nbsp; į greičio ir galios žvėrys, bet jie turi ir kitą pranašumą & ndash; protas. Akmenys ir medžiai virsta ginklu, pakeičiant trūkstamus atributus anatomiją.

Žaidžia vardu TAKARA & ndash; vienintelis maitintojo iš šeimos, jums kapitonas:

^^18
 • 20^^Luke
 • 20^^Kirviai
 • 20^^lazdas
 • 20^^Spears ^^27

  naudinga net akmenų, kurie gali būti išmesti į gyvūnų ar priešiškų narių ir kitų genčių.

  herojus trokšta keršto už šeimos nužudymo ir rasti naują vietą tokiu žiauriu pasauliu. Paliktas vienas, jis pirmą kartą remiasi tik sau, bet tada išmoksta sutramdyti žiaurus plėšrūnų, ir jie jam padėti susirėmimus. Kas gi galėjo pagalvoti, kad kardadančiai tigrai, lokiai ir vilkai stovės asmens pusėje, bet jis yra toks, ir kad medžioklės mamutai tapti labiau sėkminga. Dauguma karkaso suteikia ne tik daug mėsos & ndash; šiltas odos & nbsp; yra lengviau išlaikyti šiltas, ir kaulai gali būti naudojamas su pranašumą. Ir jei jūs sutramdyti pelėda, tai bus puikus skautas, ieško skrydžio didelę teritoriją.

  priešistorinių ir šiuolaikinių žmonių yra ne daug skiriasi & ndash; yra draugiškas tautas ir agresyvus. Padėkojo į išgyvena atstovų iš abiejų pusių apklausą, ir jei jis gali įgyti naujų žinių, kiti priversti jį prisijungti prie mūšio, bet jie taps stipresni ir labiau patyrę, kad bus padėti jam susidoroti su situacija.

  Į pirmaujančių charakterio turi dvi misijas: skubus & ndash; išgyventi nuolatinio pavojaus, ir Pasaulinis & ndash; tapo visos Oros vadovas. Abiem atvejais, jūs visada turėtų būti budrūs ir pereiti link vartu, įsisavinti naujus įgūdžius.

  ^^18

  & nbsp;

  & nbsp;

  Įranga.

 • padaryti įrankiai^^20
 • 20^sukurti ginklus^
 • medžioklė, teikti maisto^^20
 • gaisras išlaikyti šiltas^^20
 • naudoti turimus medžiagos, naudojimo^^20
 • Sukurkite savo giminę, todėl jam nenugalimas^^20
 • Įrodyti, kad jums gali būti labiausiai pavojingų plėšrūnų apskrityje ir kompetentingos lyderis^^20 ^^27

  Be pagrindinio kampanijos, autoriai sukūrė į trijų unikalių misijų & ndash forma papildą; Legenda apie mamuto. Parsisiųsti Far Cry Primal su žaidėjais to gali padaryti tai iš anksto užsisakyti.

  Į Far Cry Primal PC atgyja senovės pasaulyje su unikaliu gamtos, gyvūnijos ir žmonių, kurie yra neatskiriama jo dalis. Tai unikali galimybė eiti per išbandymas oriai, naudojant turimas priemones.

  ^^18
 • Būkite atsargūs & ndash; gyvūno žuvo medžioklę bus pritraukti plėšrūnų kraujo.^^20
 • Galimybę naudoti ugnį suteikia jums pranašumą prieš kitus gentis.^^20
 • Vieno domestikuotiems augintinio praradimas gali būti sudaryta & ndash; jei jums rasti ir taikyti konkrečią temą, galite prikelti.^^20 ^^27
 •  

  Žaisti pat