Farm Frenzy Free

Alternatyvūs pavadinimai: Farm Frenzy

Geriausias žaidimas"Pramogos ūkio nemokamai".

Žinoma, jūs žinote"Fun Farm Free"nuo kartų, kai jį galima žaisti tik kompiuteryje. Dabar ji tapo prieinama"Android", ir jūs galite lengvai ją atpažinti esant nepakeistam tvarkaraščiui ir valdymo būdui. Žaislas yra tikrai juokingas, pakelia nuotaiką ir leidžia pamiršti apie laiką. Atstovauja jos kompanijai"HeroCraft Ltd", siūlanti"Merry Farm"atsisiųsti visiškai nemokamai. Dabar jūs neturite praleisti savo ранчо, nes jis visada su tavimi.

Bet kuriuo metu galite paleisti žaislą telefone ir tęsti iš tos pačios vietos, kur paskutinį kartą liko. Be to, buvo galimybė kompiuteryje atsisiųsti"Farm Frenzy Free", todėl atkuriamos visos malonios žaidimo sąlygos.

Žaidimo ypatybės.

Kad jūsų laisvalaikis būtų malonus, kūrėjai bandė padaryti produktą įsimintiną. Jūsų laukia:

  • General 72 fascying levellers
  • Daugiau nei 30 naudingų pastatų
  • Midžių gyvūnų šeima
  • Produktų įvairovė
  • Gebėjimas žaisti begalinis režimas
  • Bonuzeliai VIP žaidėjams

Verta pasakyti, kad"Farm Frenzy Free"žaidimas suteikia galimybę žaisti tam tikrą laiką arba pasirinkti begalinį režimą. Pirmuoju atveju privalote laikytis nustatytų sąlygų, kad išlaikytumėte dabartinį lygį ir pereitumėte prie kito. Antrasis variantas apima labiau atpalaiduojantį žaidimą, tačiau jis bus pasiekiamas, kai klasikiniame režime bus palikti pirmieji 24 etapai.

Pradėkite žaisti.

Jei pirmą kartą pristatysite šį produktą, bus naudinga sužinoti, ką siūlo"Merry Farm"žaidimas.

Skirtingai nuo kitų žanro žaislų, viskas atrodo kompaktiškas ir viskas yra po ranka. Aplink veją, ant kurios gyvūnai ganosi, yra skirtingos struktūros. Jūs matote juos tuo pačiu metu, ir jūs galite lengvai sekti procesus, kuriems reikia jūsų intervencijos.

Kartais jūs turite veikti greitai, kad nepraleistumėte nieko. Sėjama žolė, kad pakanka vis daugiau paukščių ir galvijų, surinkti vištų rūkyti kiaušinius, kol jie nebebus. Masto poreikiai parodys, ar ūkio gyventojai kankina troškulį. Tačiau nepamirškite, kad jūs sėjote piktžolių arba juos valo, jūs turite sumokėti už viską. Jei neturite pakankamai pinigų, visomis kryptimis greitai trūksta. Norėdami to išvengti, pakrauti iš priekabos pagamintų produktų sandėlio ir išsiųsti ją į rinką. Kai jis parduos, turėsite užsienio valiutos sąskaitą.

Pirmo pradžioje galite parduoti tik kiaušinius, bet kai pasirodys gamyklos ir augalai, produktų įvairovė taps daug brangesnė ir brangesnė. Pvz., Avys gauna vilną, o ją galima paversti verpalais. Karvės pienas įmaišomas į sviestą, o grūdai į miltus. Vieną dieną galėsite pastatyti kepyklą, gaminsite duoną ir pyragas. Jei parduodate naftą pelningiau negu tik pienas, tada pyragai bus dar daugiau pelno nei aliejus.

"Farm Frenzy Free"taip pat gali nervinti nervus. Gyvūnus periodiškai užpuolė meškos, tačiau taip jie nepažeidžia jų, kelis kartus spustelėkite juos ir jie bus narvelyje. Dabar jis gali būti pakrautas į priekabą ir taip pat parduodamas rinkoje. Jei per ilgai paliksite nepaklusnus teisme, laikui bėgant jis sulaužys narvą ir išeis vėl bus gėdingas. Nors žaislas yra nemokamas, jis moka turinį. Pavyzdžiui, už realius pinigus galite nusipirkti kačiuką, kuris vietoj tavęs derins produktus ir šunį, kad jis išvys negyvus lokius. Žaidžiant su tokiais padėjėjais, greitai pasirodys premijos, ir galėsite nusipirkti daugiau gyvūnų savo ūkiui.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos