"Paradise Farm": Lucky Island

Alternatyvūs pavadinimai: Farm Island: Hay Bay City Paradise

Game Paradise Farm: Sėkmės sala padės atsipalaiduoti.

Pasitikėdami, mes galime pasakyti, kad kūrėjas foranj išleido tikrai gerą žaidimą"Paradise Farm":"Luck Island". Tai patars ne tik vaikams, bet ir suaugusiems žaidėjams. Būti ten, tarsi jūs tikrai atsiduriate brangioje kurorte, kur galėsite valgyti egzotiškų vaisių, mėgautis nuostabiu atogrąžų salų gamta.

Rai Farm: Luck Island galite atsisiųsti nemokamai, kuris jau yra gražus. Be to, žaidėjus susitinka kalbantis papūgos makawas. Jis bus jūsų vietinių gražuolių vedlys, padedantis susipažinti su meniu ir žaidimo principu. Tai labai paprasta, ir jūs lengvai prisiminsite pamoką, kad galėtumėte netrukus perimti savo namų ūkio valdymą. Su juo sužinosite, kaip tinkamai paruošti viščiukus, sėti ir rinkti kviečius ir ką reikia gaminti pašarams gaminti. Be to, kompiuteryje yra galimybė parsisiųsti"Paradise Farm: Island of Fortune", jei taip jums bus patogu žaisti.

Pagrindinės pristatomos pramogos.

Bendrų charakteristikų atveju tai yra:

Augalų auginimas
 • Parduoti prekes parduotuvėje, juos paimant lėktuvu ar laivu
 • Pačios zoo
 • fondai
 • Built užsakyti
 • svečių namai
 • Ekspedicijos, skirtos naujų žemių studijoms
 • Kaip matote, žaidimas"Paradise Farm: The Sail of Luck"parengė daug įdomių.

  • Domina įvairūs žaidėjai, pradedantys vaikus nuo 3 metų
  • Beautiful garso dizainas
  • Coloring 3D graphics
  • Galimybė pirkti realius pinigus

  K. Žaidimo zonoje priklauso šios sritys:

   Jei manote, kad pagrindinis žaidimas reguliariai papildomas planuojamais atnaujinimais, tai nepakanka įdomių užduočių. Idėja sukurti tropinės salos ūkį tapo labai sėkminga. Dalyviai mėgsta rinkti daug kokosų, bananų, ananasų, mangų ir kitų užjūrio vaisių derlių. Ne mažiau įdomūs yra zoologijos sodo augintiniai: pandos, liūtys, spalvingi papūgos, pelikanai ir net anteateriniai. Kiekvienam jums reikia tavo aviary ir namo, kur jis galėtų pasislėpti miego metu.

   jiems reikia maisto, o"Paradise Farm":"Lucky Island"žaidimas rūpinosi, kad jūs galėtumėte rinktis iš įvairių kultūrų, struktūrų ir mechanizmų, kurie gamina pakankamai pašaro. Patyrę žaidėjai žino, kad verslas yra ne tik tam tikro pastato statyba. Vėliau jį reikės tobulinti, kad padidėtų jo našumas, ir jei šiam sandėliui būtų daugiau vietos įrankių, žaliavų ir gatavų produktų saugojimui.

   "Farm Paradise":"Hay Island Bay"yra pastatytas taip, kad nėra naudinga likti atskirti nuo kitų žaidėjų. Sėkmė tiems, kurie aktyviai bendrauja. Kartais jums reikės padėti naujiems draugams ir kartais paprašyti pagalbos iš jų. Prekyba taip pat yra svarbi žaidimo proceso dalis, nes kiti gali įsigyti kažką, kad trūksta, ir tuo pačiu metu parduoti savo perteklines prekes. Kai tapsite tramvinė vieta tam skirtoje vietoje, nes reikia sukurti dar daugiau, tačiau nėra vietos. Jei sugebėjote sutaupyti pakankamai pinigų, nusiųskite ekspediciją į džiungles, kad surastumėte naują tinkamą žemę. Kas žino, kokie bus drąsūs keliautojai krūmuose? Galbūt jie galės rasti retų artefaktų, kurie padės jums žengti į priekį žaidime ir suteikti pranašumą prieš kitus.

   Bet tai bus prieinama tik laiku, bet viskas prasideda nuo paprastų užduočių. Veiksmų sudėtingumo ir greičio didinimas yra palaipsnis, o piktogramos virš zonų rodo, ką reikia padaryti. Šie grafiniai vaizdai yra gana suprantami, todėl neturėtų būti jokių sunkumų.

   

  Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos