Ūkio miestas: laimingas kaimas netoli mažo miesto ir miestelio

Alternatyvūs pavadinimai: Ūkio miestas: laimingas kaimas netoli mažo miesto ir miestelio

klasikinis žaidimas Ūkis ir miestas: ūkis netoli miesto - geras ūkis.

Mes siūlome linksmas ir spalvingas projektas foranj Farm and the City: ūkis netoli miesto yra geras ūkis. Šis atsitiktinis"Android"žaidimas visada bus šalia jūsų, todėl galėsite bet kuriuo metu pažvelgti į Margaretą ir Peterį ir padėti jiems atlikti naują užduotį. Pamatysite patrauklių ūkio rūpinimosi procesą. Juokingi maži gyvūnai, sodri augalai, kvepiančios gėlės ir visada svetingi draugai, į kuriuos galite pažvelgti svečiams. Kad taptumėte laimingos šeimos dalimi, atėjo laikas"Ferma"ir"The City": netoli miesto esantis ūkis - geras parsisiuntimas, nes jis visiškai nemokamas. Ir jei norite paspartinti tam tikrą procesą, tai galima nusipirkti už realius pinigus. Jei jūsų telefone nėra pakankamai vietos naujam įdomus, galite atsisiųsti Farmą ir miestą: ūkį netoli miesto - kompiuteryje esančiame ūkyje. Dabar neturite kliūčių pradėti dirbti lovoje.

Eikime į sodą.

Vienu pirštu paspaudus ant monitoriaus surenkamas turtingas prinokusių kviečių, kukurūzų, obuolių, visų rūšių uogos, daržovės ir vaisiai, kiaušiniai ir pienas. Augalų prabangios rožės, sėja puikių gėlių ant gėlių lovų, augalų viščiukų, ėriukų, kiaulių, karvių ir kitų gyvūnų.

Game Farm and City: ūkis netoli miesto - geram ūkiui:

Kaip pagrindinis scenarijus periodiškai atnaujinamas, žaidėjai niekada nebėra nuobodu su gameplay.

  • ryškus 3D grafika
  • Communication su žaidėjais
  • Augalų, gyvūnų ir galimybių įvairovė
  • Saugintos kultūros
  • Trading į rinką
  • Pastatų statyba ir jų tobulinimas
Taigi, norint gauti naudingų dovanų, būtina atlikti įvairias užduotis.

"Ferma"ir"City"padalinys: ūkis netoli miesto - ūkiniame lauke jungiasi kaimas su metropoliu. Norėdami, kad miesto gyventojai džiaugtųsi, jiems reikia skanių ir šviežių produktų. Kas atsisakys pieno, kvepiančios braškės ar saldaus morko pieno? Tačiau ne tik šaltiniai yra žinomi kaimais. Jei kada nors bandėte, kaip skanu yra obuolių pyragas iš orkaitės, tai niekada nepamiršta. Kaip spėjote, turėsite ne tik auginti pasėlius, bet ir paversti jas galutiniais produktais. Būtent dėl ​​to jums reikės pinigų kaip pradinis kapitalas. Palaipsniui bus prieinami pastatai duonos kepimui, sviestui sumušant, sūrio gaminimo ir kt.

, taigi miestiečių poreikiai didės, o turėsite pagaminti daugiau prekių. Norėdami tai padaryti, suskaidykite naujas lovos ir patobulinkite savo gamyklas ir gamyklas, kad jos veiktų greičiau ir produktyviau. Sandėlis, kuriame tiekiamos prekės, taip pat turi būti nuolat plečiamas, tačiau, jei visai nėra jokio kambario, pažiūrėkite, kas ilgesnį laiką lentynose buvo be reikalo arba sukaupta per daug. Atėjo laikas įdėti dalykus, siųsti perteklių į rinką, kur tai tik kažkas, ko jums reikia, ir gausite pajamas iš pardavimo. Jei sugebėsite pasiekti visas pramonės šakas iki maksimalaus lygio, sudaryti prekybos tinklą, suteikti metropolės gyventojams reikalingus ir rasti draugų tarp žaidėjų, jūs galėsite pasiekti pagrindinį"Farm Town"mero pavadinimo tikslą.

"Farm"žaidėjai, tokie kaip skirtingo amžiaus žaidėjai, nuo 3 metų amžiaus. Tai suprantama, graži, besivystanti. Kilus sunkumams, visada galite kreiptis pagalbos į kūrėją, o problema bus išspręsta. Be to, bendrovė atsižvelgia į žaidėjų pageidavimus, kuriuos jie nori keisti, papildyti, tobulinti. Su tokia parama, jūs turite daug įdomių valandų prieš vieną iš geriausių ūkio žaislų. Atėjo laikas pradėti žaisti!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos