"Farmville 2"

Alternatyvūs pavadinimai: "FarmVille 2","Farmville 2","FarmVille 2"

Geriausias FarmVille 2"Ciel"vienatvės žaidimas.

"Zynga"pristato"FarmVille 2". Kaimo vienatvė yra mobiliojo žaidimo žanras ūkyje, kuris bus patrauklus visoms krypties gerbėjams. Visų pirma, jis pritraukia animuotą grafiką, tačiau tai nėra jo vienintelis nuopelnas. Net jei neturite interneto, vis dar galite maudytis lovos ir rūpintis gyvūnais, statyti pastatus ir kaupti išteklius. Tiesa, bendravimas yra būtinas, nes jis leidžia bendrauti su kitais žaidėjais, kurti aljansus su jais ir vykdyti užduotis. Jei prisijungsite prie bendruomenės"Facebook", taip pat bus privilegijų, o pirmasis gaus auksinius raktus, kurių negalėsite be.

milijonai žaidėjų rekomenduoja atsisiųsti"FarmVille 2"kaimo vienatvę, nes tai tikrai įdomus žaidimas. Įdiekite jį ir paleiskite jį visiškai nemokamai, tačiau mokamas turinys nebus netikėtas. Tiems, kurie nori pagreitinti eismą, negalima išsiversti be pirkinių. Jei norite įrodyti, kad viskas gali būti tvarkoma savarankiškai, jums nereikės pinigų investuoti. Kitas puikus naujienas galite atsisiųsti"FarmVille 2 Village"vienatvės kompiuteryje. Tuo pačiu metu tampa įmanoma sukurti turtą iš karto ant dviejų šaltinių telefone ir kompiuteryje, lyginant asmeninę sėkmę.

Kas žaidimas parengtas.

. Žaislo įdėjimas yra gana pažįstamas, todėl greitai jį suprasite:

 • Išleisti naujus lygius
 • Game FarmVille 2 Kaimo atskirtis vystosi atskirame žemės sklype, todėl viskas yra vienoje vietoje.

  • Pietų pasėlių lovos
  • Paplitimas ir derliaus nuėmimas
  • Paslaugos ir priežiūra gyvūnams
  • Pasinaudok"Fortune Wheel"ir laimėk prizus
  • Gaukite ir vykdykite pavedimus
  • statyti ir tobulinti pastatus
  • Išplėsti teritoriją
  • Iš pradžių jūs susipažinsite su mergina Masha, kad išmokytumėte pradedantiesiems žaidimo proceso išminties. Kad būtų lengviau išmokti, iš pradžių ūkis yra labai mažas.

   . Galite lengvai sekti visus procesus, kuriais vyksta girdymo lovos ir medžiai, derliaus nuėmimo, šėrimo ir melžimo karvių, gaminančių prieinamą kainą. Norėdami tai padaryti, pastatykite skirtingus pastatus (malūną, kepyklą, sviesto malūną, sūrio gamyklą ir daugelį kitų). Kuo aukštesnis pasiektas lygis, tuo didesnė bus objektų, augalų ir gyvūnų asortimentas. Viskas, ką gamina, eina į didelį tvartą. Kadangi jis užpildytas, jis turės būti padidintas, todėl jums reikia raktų. Tačiau jie reikalingi visur, taigi tai yra pats vertingiausias daiktas yra realus auksinis raktas.

   Nepamirškite pažvelgti į lentyną prie tvarto, kur pakabinti užsakymų dėl tam tikrų tipų produktų pristatymo. Jei turite tinkamą sumą, spustelėkite, kad įvykdytumėte. Taigi jūs uždirbate monetas ir išlaisvinkite vietos sandėlyje, kad gautumėte naujus kvitus. Jūs patys būsite nustebinti tuo, kokia graži žemdirbystės ūkis. Sodai žydi ir duoda vaisių, laukai užkimšti biriais grūdais, bulvėmis, pomidorais ir agurkais, lenkia pagal jų svorį kukurūzų, medžių šakos sulenktos iš turtingo obuolių, kriaušių, slyvų, persikų derliaus. Tada yra gamyklų, kuriose kepami skanūs pyragai su įvairiais įdaru, sūris subrandina, sviestas ir kiti produktai yra sumušti.

   FarmVille 2 Kaimo atskirties žaidimas bus jūsų mėgstamiausias įdomus dalykas, kuris visada yra, verta įtraukti telefoną ar kompiuterį. Kiekvieną dieną vis daugiau ir daugiau pasiekimų ir atnaujinimai atneš malonų staigmenų. Čia švęskite šventes (Naujieji Metai, Kalėdos, Velykos, Helovynas ir kt.), Aptarti renginius, dalyvauti varžybose ir laimėti vertingų prizų.

   

  Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos