BAIMĖ

Alternatyvūs pavadinimai: BAIMĖ

Žaidimas F . E . . R - neįtikėtinai realus pirmojo asmens šaudyklė su puikiais kovų ir jaudinantis pasakojimas. Projekto dirbo nuo Monolitas Productions ir
[sukūrimo _21_] Diena 1 Studios . Kaip rezultatas, vartotojai gavo originalų žaidimą į veiksmo filmas, kuris turi daug teigiamų savybių daug stilių. Tai nuostabi vaizduotė ir kino specialieji efektai ir netikėtų situacijų, kai jums rasti sau nuolat žaidimo metu, ir galimybė naudotis naujausiomis technologijomis, taip pat galingą ginklą nužudyti priešų. Jūsų priešai yra negailestingas. Po šios neįprastos žmonių, ir Dvasios pajėgos. Kai policija, specialiosios pajėgos ir kariuomenė tampa bejėgiai, ateiti į vaikinų gelbėjimo F. R - Federalinė reagavimo padalinys veikla. Jie specializuojasi paranormalių, be to, jie yra ginkluoti naujausių išradimų inžinerija. Nuo F. R žaisti, jums bus kovoti su vaiduokliais, bet tai, kas labiausiai keista, dažnai tampa taikiniu pats. Taigi atminkite, kad esate ne sėlinant, ir verta pagalvoti apie tai, kaip išgyventi. Be baimės ir įtampos nervai - kad bus išbandyti visus, kurie patenka į pasaulį F. R internete.

Norint tapti būrio narys, turite sukurti paskyrą. Paprasta F. R registracija leis jums linksmintis įsimintiną renginį. Kaip visa tai prasidėjo? Kai paslaptis karinis įrenginys į teroristų rankas, valdžios institucijos sulaukė specialiąsias pajėgas, siekiant išgelbėti įkaitus. Tačiau netrukus prarado ryšį su kovotojų ir vidaus stebėjimo kameros per vyriausybės mato šokiruojantį vaizdą. Nežinomas jėga žudo žmones, tiesiog sudraskyti jų kūnus į mažus gabaliukus. Ateina laikas žingsnis F. R. Būdamas specialaus būrio, kuris tik jūs nepajusite nariu! Klastingi priešai ir bekompromisis, jie visada stengiasi blokuoti evakuavimo maršrutus, patys atrodo labiausiai netikėtų akimirkų. Bet kai jūs tampate naujas darbuotojas slaptas įrenginys, jūs turėtumėte būti pasirengę kovoti desperatiškai su mistinio blogio.

F. R nemokamai užpildyti savo laisvalaikį jaudinantis akimirkų. Jūs ne tik pajusti kraujo pakyla adrenalino. Jūs turėsite galimybę išbandyti skirtingus režimus: Deathmatch ir SloMo Deathmatch, Team Deathmatch ir SloMo TDM Capture vėliavos ir SloMo CTF Užkariautojas ( kiekis trims kontroliniams taškams) ir užkariautojas Visi (penkis kontrolės punktuose). Jūs galite naudoti tokią įdomią funkciją kaip lėtėja laiką. Tokia būsena yra pratęstas su specialiais švirkštais, kad kartais rasite. Jūsų dispozicijoje bus skirtingų ginklų, kaip šaunamieji ginklai (AT-14 pistoletas, Automatas, RPL, Šautuvas G2A2, kovos su karabinai VK-12, prototipas-7 Automatinis pistoletas MP-50 raketų paleidimo MOD-3 ir tt ) Ir mesti (granatos, minos, radijo kontroliuojamas minų). Ar jums galimybes, tačiau nereikia pamiršti, kad priešai gali atlikti tuos pačius veiksmus, kaip ir jūs, būtent ataka, pasala, paspauskite arba mesti minų gaisrą. Būkite atsargūs, o klajojo aplink kruvino žaidimo koridorių. Jūs turite perkelti iš vieno kambario į kitą, ir, jei galite išgyventi kitą daugiausia priklauso nuo jūsų vikrumo.

Jums patinka žaisti žaidimą F. R, nes jis yra kupinas tiek daug netikėtumų! Persiųsti - ištiesinta su Dvasios reiškinius ir jaustis prieskonių šiuo atveju. Sėkmės!


 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos