Fiesta internete

Alternatyvūs pavadinimai: Šventė

Fiesta Live - MMORPG žaidimas su kliento fi žanro prieinama visuomenei nemokamai. Ons ant minkšto bendrovės jau seniai žinomas dėl savo originalių idėjų. Ir dabar gerbėjai gali džiaugtis, virtualios pramogos naują internetinę grožio produktas, kuris sujungia rimtų įvykių, animaciją piešimo įdomus. Tvarkaraštis žaidimą aukščiausiu lygiu. Įrengtas 3-D vaizdas susidaro įspūdis, kad viskas, kas vyksta yra tikra. Lankytojai laukia įdomiausių nuotykių sapnų ir magijos pasaulyje. Yra tiek daug svečių, kad jūs negalite Minutka ne sėdi nenaudojamas. PvP ir PvE sistema yra ganėtinai gerai išvystyta. Ir gebėjimas pasirinkti iš daugelio vartotojų, kaip sielos balzamas plėtros kryptis. Prisijungti su paslaptinga žemės gyventojų laimėti pavojingų muštynes, smagiai padėkos darbo vietų įgyvendinimo metu, ir tiesiog džiaugtis gyvenimu tokioje gražioje visatoje!

Prieš Fiesta Prisijungę žaisti, turi išspręsti keletą klausimų. Pirmiausia patikrinkite, ar konfigūracija tinka kompiuterio. Antra, jums reikia užsiregistruoti į žaidimą Fiesta Prisijungę . Trečia, jums reikia atsisiųsti ir įdiegti kliento. Sąrašas minimalių sistemos reikalavimų patinka jų lojalumą: Operacinės sistemos "Windows 2000/XP, Pentium 4 procesorius 1. 6GHz AMD XP 2500 +, AMD Athlon64 2800 + Video GeForce MX 64mb, garso suderinama su Direct X 9. 0, 3GB laisvos vietos standžiajame diske ir RAM 512 MB. Fiesta Prisijungę registracija apima užpildę formą su šiose srityse: vardą, pavardę, elektroninio pašto adresą, slaptažodį, gimimo data, lytis. Tada galite sukurti savo charakterį ir pasirinkti išvaizdą automatas klasę.

Fiesta Žaidimas siūlo užsiėmimus, pavyzdžiui, kario, mage, nuodėmklausys, rodyklėmis ir komikas. Padaryti teisingą pasirinkimą, jūs turite žinoti, ką jie atrodo.

1 . Warriors stiprus, drąsus, atkaklus ir kietas. Jie garsėja savo gesinimo įgūdžių ir sugebėjimo vadovauti Close Quarters Battle. Jų įspūdingas fizinė jėga leidžia jaustis savimi.

2. Magai komanda slaptus elementus. Šis gebėjimas leidžia jiems išsiskirti iš kitų gyventojų pasaulyje. Ir tegul ne labai stiprus fiziškai, galėtų rūpintis patys kitu būdu.

3. Strėlės įkvepia bijoti varžovą. Jų įgūdžiai yra įvairūs ir vaizduotės. Be to, jie padeda gamtos jėgas. Jaučiasi pasitikintys ilgų kovų. Be šių kovotojų reikia kiekviena komanda.

4. Wyznawca derinti gebėjimą išgydyti ir puolimo. Jie gali padėti aukoms bendražygius, bet priešai su jais ne netvarka. Be to, jie gali net padaryti stipresnius sąjungininkus, didinant jų žalą.

5. Jokers įvairių įgūdžių sukelti didelę žalą tiesiog akimirksniu. Mesti priešininkus išsigandusi jie reikalauja labai mažai laiko. Jie yra labai judrus ir greitas, galės pakabinti ant priešo bunkerius, iš kurių poveikis atsiranda palaipsniui.

Groti žaidimas Fiesta Prisijungę jūs, juda per lygius. Kuo aukštesnis lygis, tuo stipresnis simbolis. Jums reikės siurblys pasyvius, aktyvius ir alchemijos įgūdžių. Atlikti įvairias užduotis ir galės pagaliau gauti titulą. Tai gana gražus, kai tam tikras pavadinimas yra pridedamas prie savo vardą.

Daugiau Fiesta Prisijungę yra gražus akimirkų kaip galimybę rasti meilę ir susituokti, sukurti savo namuose, rasti patikimų draugų, laimėti savo veiksmus pasitikėjimą tarp vietinių gyventojų. Tačiau nė vienas iš tų, kurie įsipareigojo atlikti Fiesta Prisijungę nesiskundė nuobodulio! Prieš jūs tikrai atveria daug galimybių! Taigi, nepraleiskite progos taip pat gyvinti savo laisvalaikio pramoga taip smagu! Gali visada ir visiems sėkmės!

 

Žaisti pat