FIFA 13

Alternatyvūs pavadinimai: FIFA 13, FIFA 2013, fifa 2013

Procesorius: Intel Core 2 Duo / Athlon X2 1. 8 GHz ir aukščiau

RAM: 2 GB ar daugiau

Video: 256 MB atminties ir iki

Laisva vieta diske: 8 GB.

Žaidimas FIFA 13 - vėliau išleidžiami versija populiarios serijos sporto modeliavimas ir kiekvienais metais, kūrėjai bando duoti savo naują vaiko kai kuriuos pakeitimus, neprarandant bendrą dvasią serijos. Ne išimtis iš taisyklės ir FIFA 13 buvo. Pagrindinė dalis FIFA 13, PC versija nesiskiria nuo konsolės kolegomis, kartais klysta dėl EA Sports plėtrą, palietė tobulinimas dirbtinio intelekto ir fizikos variklis unikalus poveikis Engine.

Puolimas ir gynyba

Tai virtualus futbolo žaidėjų humanizavimas, kuri veikia ne tik išvaizdą, bet ir psichologinius aspektus žaidimą ir stumia daug gerbėjų šou eiti į parduotuvę pirkti FIFA 13. Per išpuolį kad FIFA 13 žaidėjų nebėra panašūs robotai ir gana pajėgi padaryti klaidų programose, arba atvirkščiai, parodyti lyderio savybes. Mintys ir daugiau fizinių žaidėjai - tai pagrindinis ir rimčiausias skirtumas, kad turi žaidimą FIFA 13 nuo savo bendraamžių ir tiesioginiais konkurentais. Buvo patys pokyčiai ir veiksmai gynėjai FIFA 13, kuris bus žaisti daug "žmoniją", praranda koncentraciją ir leisti daugiau klaidų per ilgai spaudė priešą. Koncentracija ir jėgos savo gynybinės žaidėjų reikės išlaikyti naudojant dažnai Invazija į priešo stovyklą, suteikti jiems šiek tiek atsikvėpti.

Seilėtas ir seilėtas

Stulbinantis sudėtingų feints ir apgaulingas judesys - labiausiai spalvinga dalis futbolo ir būtų keista, jei žaidimas FIFA 13 neatspindėjo Ši žaidimo numeris vienas aspektas. Tvarkyti feints antroje pusėje žaidimas tapo daug įvairesnė ir lengviau įgyvendinti, ir net FIFA 13, PC-versija, kuri nebuvo žinoma, paprastą valdymą be apgaulingo manevrus gamepad naudojimo, šis komponentas tapo labiau demokratiška. Dabar žaidimas FIFA 13 "siūlo visas jūsų galimybes, kai jūs seilėtas paskirtų dviejų klavišų kombinaciją kokius kitus tikrinimus, ir bus rodoma srityje savo pėdų Fielder kaip smūgių. Paprastesnis ir prieinamesnis sistema bus labai sunku sugalvoti.

Valdymo kamuolį

Kita svarbi detalė, kad tiesiog daro eiti į parduotuvę pirkti FIFA 13 yra santuokos realizavimas pirmajame liesti kamuolio. Dabar yra vieta, kur absoliučiai bet kuris žaidėjas į lauką, taip pat gerai parengtas su sporto įranga raundą. Mažesni techniniai rodikliai turi, ilgiau užtrunka gauti ir apdoroti kamuolį grotuvas, puodelis, jis bus padaryti klaidų, kai gauna. Būtent ši funkcija gali būti naudojami efektyviausiai, o nustatant jo komanda gynybines veiksmus, tankiausiai žaisti su žaidėjas gauna kamuolį, jį sukelia išvengti priverstinių klaidų.

Poveikio Variklis

Rimtas naujovė, todėl FIFA 13 žaidimas, kuriame ji tampa daug maloniau net estetiniu požiūriu, daro fizikos variklis ir patikslintą Poveikio Variklis. Su jo pagalba, kiekvienas žaidėjas turi judesio, bėgimas, šokinėjimas ir atrankos funkcijas. Kontakto su kitais žaidėjais, ar kova dėl valdžios ar susidūrimas, žaidėjai elgsis gana skirtingai, priklausomai nuo situacijos ir nuo kiekvieno žaidimų grotuvas savybes. Visi judesiai dirbo su nepaprastu priežiūros ir išsamiai, kad kartais susidaro įspūdis, žiūrėti realaus futbolo rungtynes.

 

Žaisti pat