FIFA MANAGER 13

Alternatyvūs pavadinimai: FIFA MANAGER 13

Žaidimas FIFA MANAGER 13 yra garsaus futbolo vadybininkas, kuris buvo sukurtas "Electronic Arts. Šis žaidimas yra skirtas įvairių operacinių sistemų "Windows". Jūs galite žaisti FIFA MANAGER 13 demo versija, kur jų gebėjimas patikrinti futbolą ir laimę.

Linija pro futbolo žaidimas FIFA MANAGER 13 galite jį atsisiųsti žaidimo oficialioje svetainėje arba bet kurią kitą svetainę, kuri suteikia šią galimybę. Taip pat parsisiųsti Fifa Manager 13, galite naudoti torrent failą, bet už tai jums reikės atsisiųsti įdiegti programą.

Jūs galite žaisti internete FIFA MANAGER 13 NEMOKAMOS registre forume, kur galite kalbėtis su kitais žaidėjais. Norėdami užsiregistruoti forume FIFA MANAGER 13, turite nurodyti:

1) savo elektroninio pašto adresą.

2) slaptažodis, vardas ir pavardė.

Prieš žaidimą ar demo visiškai atsižvelgiant į žaidimą FIFA MANAGER 13 vaizdo, kuris atskleidžia pagrindines žaidimo taisykles ir žaidimų galimybes. Šios žinios bus naudinga jums ateityje dalyvauti žaidime.

Taip pat atkreipkite dėmesį į sistemos reikalavimus žaidimo FIFA MANAGER 13. Jūsų kompiuteris turi atitikti šiuos parametrus:

1. "Intel Pentium 4 2,4 GHz - Procesorius.

2. 1 GB - RAM.

3. 8 GB - HDD.

Kiekvienas žaidimo FIFA MANAGER 13 žaidėjas turi tikslą. Jūs ir ji turi nuspręsti, žaidimo pradžioje: noras būti pirmoje komandoje, tobulinti savo įgūdžius, gebėjimą žaisti komandoje ir čempionatuose.

Kaip vadovas, jūsų tikslas turėtų būti išlaikyti harmoniją komandoje ir patenkinti visus poreikius ir prašymus.

Jūs į žaidimą FIFA MANAGER 13 bus jūsų padėjėjas, kuris padės jums daug būdų:

- Verslo žinios su klubu,

- Sukurti psichologinį portretą grotuvo

- Sprendžiant konfliktus.

Žaidimas FIFA MANAGER 13 jums pagerinti savo meną valdyti futbolo komandą.

Žaidimas turi specialų skyrių, kuris atveria prieš jus:

1) Asmeniniai konkurencija tarp klube partneriais;

2) grotuvo tikslus;

3) Santykiai su gėlynuose grotuvas komandoje;

Šiame skyriuje bus parodyti jums, pagrindiniai veiksniai, kurie turi įtakos jūsų komandos statusą ir vidinę atmosferą joje.

Priešais jus į žaidimą Pašto naujų funkcijų - tai proga pasikalbėti su žaidėjais. Jūs galite kalbėtis su savo žaidėjams apie jų asmeninius tikslus ir norus, taip pat pasiūlyti jiems naujas užduotis tobulėti.

Be to, prieš siųsdami grotuvą rezervą, išsinuomoti arba parduoti jį, galite kalbėti su juo apie šį objektą ir išspręsti visus niuansus.

Dar viena nauja funkcija žaidime yra padidinti žaidimo ekraną 1280x1024. Ši naujovė leidžia jums plėsti žaidimų erdvę.

Žaidimas FIFA Manager 13 dar yra pilnas daugelio netikėtumų ir naujovių. Svarbiausia jums parodyti didelį vadybininkas, kuris ves savo komandą į pergalę.

Studijų informacijos apie žaidimą, pamatyti filmus, kad bus tikrai padės jums ateityje gauti iš geriausių futbolo vadovo statusą.

Sėkmės sporto sostezaniyah!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos