FIFA Pasaulio

Alternatyvūs pavadinimai: FIFA Pasaulio

Žaidimas FIFA Pasaulio nereikia įvadas ir istorija, kaip mes manome, kad jūs turite girdėjote apie jį, net jei jūs neturite futbolo gerbėjas. Tai yra vienas iš geriausių žaidimų, kurie padarė tiek daug kokybinę formą, kai jūs žiūrite į jį pirmą kartą, kad dauguma nematote ir galite maišyti su šia rungtynių transliaciją. Šiame žaidime jūs esate laisvai organizuoti Pasaulio taurės ar Europos čempionate ir laimėti, žinoma, komanda, kuri jums patinka. Iš esmės, visi žaidimai, kurie buvo sukurti komandą EA Sportas , turi konkurencinį pranašumą, palyginti su kitomis, nes jos neprilygstamas grafika ir aukščiausios grywalność. Bet žaidimas FIFA Pasaulio interneto vaizdo įrodymas. Žiūrėdami realistinio išvaizdą žaidėjų ir rutulinių judėjimo dirbtuvėse, turime minčių apie tai, kas jums priklauso realių žaidėjų ir nusprendžia už juos. Prieš tai žaidimas buvo leidžiama tik tiems, kurie turi set-top box, bet šį kartą ji buvo prieinama tiems, kurie tikrai buvo norinčių išbandyti savo jėgas FIFA, tačiau, atsižvelgiant į galimybę, nes nebuvo hookups. Taigi džiaugtis žaidėjų, dabar galite žaisti ant jūsų asmeninio kompiuterio.

Galėsite taikyti dalyvauti žaidime tai tik žaidimas, pati šiuo metu yra beta testavimo procesą. Ir tik laiko Šiame žaidime galimos kaip antai pagrindinių režimai:

- UltimateTeam - šiame žaidimo režimas visa rungtynės visiškai tik savo galios, ir vadovavo komandos likimą. Jūsų galia galės pirkti ir parduoti įvairias žaidėjų. Nuo perdavimo rinkoje yra visada atidarytas (bet kuriuo metu) visiems turite galimybę, jei esate apsukrus daugiau sužinoti apie jų priešininkus. Kiekvieną savaitę, šis režimas yra atnaujinta ir paleisti įvairias programas į jį. Šis žaidimas režimas padės jums žaisti FIFA World nemokama.

- Komanda Lyga - šiame režime jūs turėsite sumokėti vienas kreditas kokį žaidimą. Jei laimėti turnyrą ar tą patį įvykį, ty tikimybė, kad jums bus grąžinti savo kredito. Su žaidimo dažnio, galite padidinti kredito balų sumą.

FIFA Pasaulio registracija yra privaloma, nes tai yra internetinis žaidimas. Ačiū registruodamiesi galėsite kreiptis dėl dalyvavimo išbandyti ir aplankyti vieną iš pirmųjų laimingųjų pasirinkote.

Registravimo pradžioje jums bus prašoma nurodyti asmens laišką iš eilės, kuris yra pagrindiniame puslapyje svetainę žaidimą. Kai visi užpildyti, spustelėkite mygtuką "Siųsti".

Jei anksčiau nebuvo registruojami ir nesukūrėte savo paskyrą sistemoje Kilmė , tada jūsų dėmesys turės registracijos formą po pripildymo, kad jums bus žaisti žaidimas FIFA Pasaulio. Tiems, kurie turi sąskaita jau egzistuoja tokios sistemos galės tik eiti į žaidimą, tiesiog nurodantis, slapyvardį ir slaptą kodą, kuris tinka jūsų paskyrai.

Šis žaidimas buvo išverstas į rusų kalbą, kad užpildyti formą ir tolesnio dalyvavimo žaidimo nebus sunku. Tiesiog sekite instrukcijas, kurios yra sistema ir užpildyti seką.

Ir tada spauskite mygtuką "Registruotis" ir laukti momento, kai žaidimo pasirinkti administratoriams žaidimo.

FIFA Pasaulio žaisti gausite įvairių komandą, taip pat savaitės komanda, sudaryta iš žaidėjų bus nustatomas pagal savaitės rezultatus (jiems laikys tas žaidėjas, kuris pelnė įvartį savaitę realiu laiku).

 

Žaisti pat