Firefall

Alternatyvūs pavadinimai: Faerfoll

Firefall - multiplayer žaidimas iš pirmojo ir trečiojo asmens. Firefall žaidimas, mokslinės fantastikos žanro ir tai nėra galimybės. Žemė egzistavo taikos ir harmonijos, kol jis skrido netoli meteoritas. Ir ne paprasta, ir ugnis. Ir tai lėmė tokios šalies poveikio gabalas. Nonhumans karalystė žemėje, ir vyrų panašumą tinka robotus. Žaisti žaidimą Firefall gana įdomi.

Kaip ir bet gameplay turite sukurti savo pobūdžio žaidimas. Firefall registracija yra gana standartinis čia, ir tik pakankamai

  • Nurodyti elektroninio pašto adresą;
  • Sukurti slaptažodį.

Ir būsite pasiruošę kovoti ir fantastiška kelionė. Kaip įprasta, pradedantiesiems, viskas prasideda kuriant ir pasirinkimas herojus. jie visi labai panašūs, skiriasi tik jų priklauso vienai iš klasių:

  • Inžinierius;
  • Ataka;
  • Biotech;
  • Žvalgas;
  • Dreadnought.

Inžinierius - stiprus bet kokioje situacijoje, nes jis turi gerą prietaisą ir mechanizmus.

Užpuolimas - kaip normalus žmogus už pėstininkus, greitas ir stiprus.

Biotechnologijos - skirta kovinės paramos, visada su biotechnologijos, o kova.

Skautas - geras savo srityje, yra toli nuo pasirengusi nutraukti priešą.

Dreadnought - atsparios visų rūšių bandymų, visada su kulkosvaidžiu, kad būtų sunaikinti priešą.

Ši funkcija žaidimo metu gali pasikeisti, o keisti battlfreymov - kostiumas.

Žaidimas bus tik galėtų žaisti Firefall nekilnojamojo strategas ir amatininkas valdo tokias mašinas, kaip robotai. Jūs esate kovoja už įprastą civilizacijos liekanomis, nes visa tai dar negrįžo.

Ką jūs išgyventi jūsų planetoje nuolat tiekiamas elementą, pavyzdžiui, Christie. Bet jums buvo neramu, kad tiekimas gali sustabdyti nusprendė pareikšti savo. Tačiau pastarasis sukūrė laivą ir jo žlugimas lėmė Žemės sistemos pažeidimo ir kitos mutacijos pradžioje.

Pasaulis yra visada pilnas priešų, bet čia visi gyvi padarai, tapo agresyvus, smurto. Jie turi pasirinktinį išvaizdą, pasiruošę ginti ir pulti. O, net tik puola.

Kaip žaidimo Firefall internete, ji prisijungia prie gerbėjų ne tik gulėti mums glaudesnius šalių, bet taip pat labiausiai nutolusi. Taip pat galite skambinti savo draugais ir laimingai, todėl jų fantazijos. Prisijungti komandą ir būti pasirengusios padėti viena kitai.

Žaidimų Firefall prašome savo žaidėjus kokybės grafika. Tai yra gana ryškus ir spalvingas. Monstrai, tarsi specialiai atrodo šviesesnės ir iš karto matyti. Negalima nepastebėti. Ypač gameplay nėra muzikinis akompanimentas. Gal būtų geriau būti išklausytam kvėpavimo varžovus ir šaudymo garsas atsakymą. Bet jūs galite saugiai klausytis muzikos.

Žaidimų Firefall Nemokama suteikia galimybę ne tik žaisti, bet ir daryti kažką žaidimas funkcijos ir pokyčiai procesą, arba kad arba preobretat.

Apskritai, tada jūs jau žinojo, kad jie buvo pasirengę pradėti žaisti. Proceed to registravimo, neleiskite jiems laimėti. Sėkmingas tu žaidi!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos