FireStorm

Alternatyvūs pavadinimai: FireStorm

FireStorm žaidimas - įdomus internetinis šaudyklė, kuri reikalauja taktikos naudojimą. Parengti balistikos, aukštos pavaros, moderni sistema PvP suteikti vartotojams realybės jausmą. Ir galimybė keisti režimų nuo 1 ir 3 asmens žaidimai leidžia jums pasirinkti stilių, kuris tinka jūsų asmenybę. Čia jūs galėsite kontroliuoti sklypą, turintys įdomių nuotykių. FireStorm internetinis žaidimas turi daug privalumų, kad išskiria jį iš panašių projektų. Lakoniškas paprasta sąsaja, originalus sprendimas mmo-lokalizacija universalumas garso įspūdingo dydžio korteles įvairiose vietose ir prieinama arsenale - visa tai ir daug kitų privalumų gali užkariauti net išrankiausių vartotojų.

Jei pageidaujate, galite atsisiųsti ir įdiegti žaidimo klientą, tačiau registracija būtina į žaidimą Firestorm vistiek. Tai paprastas procesas, kuris, kaip ir viskas šiame projekte yra skirta pritraukti, o ne atstumti žaidėjų. Įveskite savo elektroninio pašto adresą (dar žinomas kaip login) ir sukurti slaptažodį - tai visi, kad jums reikia registruotis audra. Na, kad žaidimas buvo tinkamai veikia, nepamirškite įsitikinti, kad jūsų kompiuteris atitinka minimalius sistemos reikalavimus,

- Instaliuota OS "Windows" XP SP 3 ir vėliau;

- Procesorius Intel Core 2 Duo 1. 8 GHz ar panašios AMD

- Vaizdo plokštė, kuri palaiko DirectX 9c;

- Bent 1024 MB RAM;

- 2 GB laisvos vietos standžiajame diske;

- Nustatyti "Microsoft". NET 3. 5 SP1 pagrindų.

Atsisiųsti žaidimą galite žaisti visiškai nemokamai audra. Taip pat čia yra veiksmų laisvė. Galite fiksuoti priešo kraštus, sunaikinti priešo kovotojai ir organizuoti tikrą diversija. FireStorm didžiulis žemėlapiai internete leis jums dalyvauti mūšyje ne kartą 64 žaidėjų. Prieš atrodyti kaip gyvą vaizdą masinių kovose. Na, kur rasite geriausias būdas pakelti kraujyje adrenalino?

Pasirinkite, kaip norite, kad jūsų charakteris žaisti audra. Keturi skirtingi klasė. Jis inžinierius puolimą, Snaiperis ir Medic. Hero tinkamai vystytis, dalyvauti įvairiose kovose ir sekti įdomią misiją. Visa tai suteikia patirties ir leidžia augti. Dėl kovos su veiklos ir išvaizda turi įtakos sėkmingai įvykdytas kiekvienai užduočiai. Galų gale, niekas imtis savo teisės apdovanojimus! Bleed savo herojus ir aprūpinta unikalius gebėjimus. Verta paminėti, kad žaidimas turi talentų medį, kuris gali paversti paprastą kareivį į super herojus.

Malonu, kad ginklas pasirinkimas yra labai platus. Čia Jūs galite rasti beveik visų šiuolaikinių karinių ginklų rūšys. Be to, yra modulių sistema leidžia pakeisti bet ginklu. Laiko nustatyti granatsvaidžio ar lazerio akyse. Galų gale, jis bus daug labiau tikėtina, kad laimėti.

Tapti geriausias iš geriausių! Paimkite tinkamą poziciją žaidimų eiliškumą. Parodyti visus savo įgūdžius pavydo. Konkuruoti dėl sveikatos ir turite gauti vertingų prizų džiaugsmą!

Svarbus elementas yra komandinis žaidimas. Kaip jie sako, yra saugos numerius. Taigi, prisijungti prie klano, jūs galite pasiekti daug daugiau. Be to, patys, jūs negalite dalyvauti klano karų, bet su patikimais bendrininkų - teisingai! Ieškoti draugų ir sukurti bendruomenę, kurioje žaisti žaidimą internete FireStorm yra įdomus ir patogus.

Jei turite kokių nors klausimų, nedvejodami kreipkitės į paramos grupę. Čia yra atsakymai į viską, kas jus domina. Aplankykite Rusijos žaidimo serverį - ir jūs suprasite, kodėl jis toks populiarus! Pabandykite jį į savo konkrečią patirtį. Tegul tau viskas gerai susiformavusios!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos